Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro, nisam znao na sta mislis. Ja sam mislio u slucaju da uspe da izadje na sud. A posto si rekao u pojedinim drzava, mislio sam da aludiras na to(jer je smrtna kazna dozvoljena u pojedinim drzavama jos uvek) Ne secam se kako su ga tamo zivog uhvatili, kako je to islo, davno je bilo.
    Last edited by colchonero; 22-08-17, 23:46.

    Comment


    • A kako nAm je bilo lepo juče...

      A danas...

      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Juce je bilo predivno, divan pokolj se desio.

        Forum nije bio nikad u gorem stanju, nego u vrijeme mojeg dvosedmicnog bana.

        Bilo malo zanimljivo ono gugutanje Sandua i Gangare, al ostalo, katastrofa.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          http://www.npr.org/sections/thetwo-w...ide-courthouse

          Vidis kako se to rijesava u Americi.

          Da li bi bio ziv da nije bio naoruzan?

          Ne bi.
          Slazem se. To je cinjenica. Mada to je jedan u moru primera i sa jedne i sa druge strane. Ima toliko primera za i toliko protiv. Kao kad bi voce kupovao i rekao aha jer vidis da su ovaj put breskve slatke. A bile su jos milion puta slatke, a milion nisu. Nemam stav o oruzju, jer ja ga ne volim i plasim ga se, a opet, razumem ljude koji se osecaju bezbednije kad imaju cime da se brane.

          Comment


          • Ne, ne danas je super (nije ironija). Ja obozavam ovakve konstruktivne rasprave sa njima dvojicom, jer onda vidim i druga misljenja i naucim ponesto. Nadam se da i oni tako gledaju na ovo. Ja da me neko sada pita koga gotivim na forumu, oni bi bili u vrhu, koliko god nekima cudno zvucalo(mada i nije tako cudno). Bilo bi glupo da svi isto mislimo, a uvek moze nesto novo da se nauci. Mene je Aki npr. ubedio, da je sloboda bolja od toga da svi imaju isto. (bio sam banovan, a on je pisao sa Mileticem, pa samu mu ja dao misljenje na FB u kom sam se slozio, da bih pre izabrao slobodu, nego da svi zivimo u nemastini).

            Edit: Najvise bih voleo, da ako se ikad otori tema za politiku ekonomiju i rasprave slicne ovoj, stalno bude ovako. Puno stvari napisano, a nijednom niko nikog nije licno vredjao(ni blizu),cak ni zamerio, vec samo razmenjivao stavove.

            Maro doduse nisam pratio sta su (o)tebi pisali, pricam o meni.
            Last edited by colchonero; 23-08-17, 00:02.

            Comment


            • Najveci primjer stara drzava.

              Zasto su svi bjezali u Njemacku da rade i vracali se vamo da grade kuce i vozaju mercedesa?

              U Njemackoj su, da se vulgarno izrazim bili, go kurac, a ovdje su bili lordovi.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Aki imam samo jedan komentar

                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Feelings are not an argument.

                  Navedi mi jedno tehonolosko dostignuce koje je napravljeno u ex YU da je bilo revolucionarno?

                  Ko je u staroj drzavi mogao da ode u Ameriku na odmor 10 dana?

                  Ko je u staroj drzavi mogao da ode na odmor u Spaniju?

                  Uz porez 90%, ostane ti, tacno da se nahranis.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Pih, slihtao sam se limaru ne bi li mi dao ministarsku poziciju kada postane mod, kad ono dobi Jax. Sad se moram njemu slihtati, mada mi cekicari se moramo medjusobno podrzavati, nadam se da i on tako misli, neka se seti samo svih onih utakmica u haxu sto smo odigrali.
                    Cestitke brate, neka je sa srecom, pa da doguras i do admina jednog dana.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Jax je nas, nista se, bice, ti ne brini. Jax se brine za svoje.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Da, Jax je dobar izbor.

                        Comment


                        • Svi se ulizuju, strašne stvari ovih dana, ccc

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                            Svi se ulizuju, strašne stvari ovih dana, ccc
                            Samo Aki javno potkupljuje Administraciju.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Jax, sada kada imas vlast mnogi ce pokusati da te sruse i zauzmu tvoju fotelju. Zato zapamti dobro sta cu ti reci. Onaj ko ti prvi predlozi da me uklonis sa foruma (Pobeda), taj ce te prvi i izdati

                              Comment


                              • Originally posted by Princoni View Post
                                Jax, sada kada imas vlast mnogi ce pokusati da te sruse i zauzmu tvoju fotelju. Zato zapamti dobro sta cu ti reci. Onaj ko ti prvi predlozi da me uklonis sa foruma (Pobeda), taj ce te prvi i izdati
                                Već je bilo indirektnih pokušaja, ali nije Pobeda u pitanju. Drži oči širom otvorene.

                                @bice od sad su cekicari zaštićeni ko bijeli medvjedi, nemoj da brineš
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X