Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo za BOT <3

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

    Comment


    • Je l' se ovom slavi rođenje Aleka III?
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Sve mi teže i teže padaju pijanstva ne vredi moram ovo bataliti,ili sam se možda napio jače i bolje zbog rođenja novog lidera
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ne znam da li neko prati Tešu ima dosta pametnih gostiju,ovaj čovek me je oduševio u nekim shvatanjima i zapažanjima pogotovo za ove migrante i ovu priču sa njima.Na primer kako je 60% njih sa nekim robijaškim jeftinim tetovažama a njima pogotovo tim ekstremistima vera zabranjuje da imaju tetovaže i kako takve tetovaže uglavnom imaju robijaši.I što je najgore to jeste istina baš sam jednom bio kod glavne autobuske u Beogradu i onako mi zapalo za oko da gotovo svaki od njih ima nešto istetovirano na tricepsu dal to bila neka ajkula neka glupost.

          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Pratim Tešu, ali se u mnogo stvari ne slažem sa njim...
            Emisija sa Maćićkom ( ona od prošle godine ) je odlična , i ovogodišnja je ok, ali ona od prošle godine je razbila...
            I naravno ona sa Markom Vidojkovićem.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Dovoljno je reci Marko Vidojkovic i da pocne zeludac da mi se okrece.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Tog Vidojkovića nisam slušao a recimo da Mačićku malo bolje poznajem Pazi Teša mora šarene goste da dovodi tojest sa svih strana,naravno ima tu dosta prodavača magle na primer onaj Počuča brate toliko mi antipatičan lik da je to strašno,ali to je pravo novinarstvo da se čuju sve strane i da se ne vuče ni jedna i zato gotivim Tešu.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Ja u zadnje vrijeme često pjevam onu Tešanović Teši svaka riba se smeši..
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Volim te Tongo

                    sigpic

                    Comment


                    • Meni je Tesa okej skroz, jeste da ne ulazi u polemiku ni sa jednim gostom, ali ipak omogucava javnosti da cuju ljude koji nikad ne bi bili pozvani u zvanicnim medijima.
                      Malo sam se ipak iznenadio kad je pozvao Misu Vacica, gde njega nadje... Najvise dislajkova naspram lajkova ima na tom videu.

                      Comment


                      • Nisam gledao ni taj sa Vacićem tojest čim sam video naslov kad je izbacio nisam hteo da gledam ,ali stvarno provali like dislike ratio

                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Добар је Теша, али неки гости су му критични.

                          На пример који курац доводи Вацића, Живадиновића и Сандуловића. Првог нисам гледао, нити планирам, а ова двојица су превише лупетали.

                          Comment


                          • Nadam se da si Vladane lepo i u miru gledao F1 na Sky, a ako slucajno nisi imas sada na SK1 live [emoji3]

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Gledam na Skaj sa Martinom, jer SK1 CG ne prenosi, vec Srbija-Vels
                              sigpic

                              Comment


                              • Pralica i F1 [emoji46]

                                Sent from my LG-D290 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X