Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Deni ® View Post
    Citam post od Olje i samo vidim ovo:

    Srecan covek u vezi - Curi Fontana. A u glavi...
    A tebi u glavi neko drugacije curenje?


    Sto kaze lik iz twitta: "Curi, majku vam jebem nesposobnu", moj covek!

    Comment


    • Lepo kazem ja vinjak fontana duplo bolji izbor Al bi onda bili kao Gali sa onim cudesnim napitkom,Limeni bi bio Obelix upao u fontanu vinjaka kao mali pa mu sad ne moze niko nista
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Predsednik nam dobio drugog sina.

        Zelim malom da ne bude retard ko cale
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Drugi sin će sigurno biti brži, jači, bolji...
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • pravi mali Alek
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Comment


              • Čitam tvitove na pomenutu temu i plačem od smeha...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Jax Teller View Post
                  Drugi sin će sigurno biti brži, jači, bolji...
                  You must spread some Reputation around before giving it to Jax Teller again.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    You must spread some Reputation around before giving it to Jax Teller again.
                    Sve je to Alekovo maslo. Sistem nas prati.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Bitno da je objavio da prvi put prekida drzavnicke obaveze uz objavu da je dobio sina.

                        Ako nista drugo, bar sad javnost zna da mu je ova zena ziva.


                        Da vam pocne odlicno subota uz divnu vest : "Odluka o postavljanju Maje Gojković na mesto predsednice Upravnog odbora Agencije za zaštitu od jonizujućih zračenja i nuklearnu sigurnost Srbije doneta je na poslednjoj sednici vlade kojom je predsedavao bivši premijer Aleksandar Vučić. Dva prethodnika Maje Gojković bila su nuklearni fizičari."

                        Fak mi.
                        Last edited by Seoski Terminator; 10-06-17, 09:49.

                        Comment


                        • Standardna priča

                          Ne pratim medije, je l Alek još uvek svakodnevno na TVu ili je malo smanjio sad kad je Predsednik
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Pored toga sto jaca ekonomiju zemlje, covek jaca i natalitet zemlje. Svaka mu cast.

                            Comment


                            • Cisto da napravim malo digresiju, naravno da smo i mi krivi za dobar deo stvari.Mi se jos komunizma nismo resili, ponasamo se ko da jos zivimo u komunizmu.Gomilu losih navika smo pokupili iz tog perioda i prenosimo sa kolena na koleno.Ni buduce generacije nece da budu nista bolje od nas.Da ne ispada da krivim samo spoljne faktore za tu gde jesmo.

                              Comment


                              • nuklearna-fizicarka.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X