Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Ne verujem da ce iko od njih dvoje da bude novi premijer.Jeste se Dacic sklonio, ali kapiram da je imao sa mnogo stvari da ga ucenjuje i da SNS kao vecinskoj stranci ne odgovara uopste da on bude premijer jer smatraju posto su oni vecina da mora da bude neko iz njihove stranke.Oko Brnabic bi se jos od prvog dana potegla tolika medijska hajka, veca nego sto je bio slucaj sa Sinisom(samo za skroz drugaciju stvar) za kog znamo da je rekao da ga smenjuje zato sto ne moze da radi pod ovakvim uslovima.Kako bi ona mogla da odradi ceo mandat ako se od prvog dana bude potenciralo na njeno seksualno opredeljenje i gde bi se crkva i svaki ''lokal'' patriota(kao pre neki dan Palma) oglasavali po tom pitanju.To bi bio mnogo veci pritisak nego sto bi trebao da bude.
    Најгоре од свега што би она одлична обављала тај посао, барем колко је буде допуштено. С друге стране, ако Ивица буде, чека нас опет мало тежи период.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Sumnjivi ste vas dvojica
      Sumnjivija si ti meni,prati se fudbal,ovo ono,izbacaju slike golih zena.Odbila si onoliko udvaraca za jednu noc,razmisli malo o svojim postupcima.

      Comment


      • Eehe razmislila ja odavno... napad je najbolja odrana, da, da
        Čuj kučići i mačići
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Olja je jedna velika gospodja.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Delim isto misljenje, jedan od retko sposobnih kadrova iz te populisticke stranke.

            Ocekujem da ce to da bude Selakovic ili neki lik za kojeg vidis da nema veliku promaju u glavi, ne verujem da ce da postavi teskog idiota na mesto premijera.

            Comment


            • A da a ovo " onoliko udvarača"
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                A da a ovo " onoliko udvarača"
                Jos nam se podsmijavas.Oljice,oljice ne prilici to jednoj dami sa manirima.Dali smo ti srce na dlanu,a ti si bacila sve niz rijeku.

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  Ocemo Bojaninog dzukca,divan je.
                  E ovoliko ljigavosti nisam video jos od srednje skole,mora Aki da ti objasni par stvari
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                    Znam za to, ne das svom narodu da obradjuje ogromnu povrsinu nego das nekome drugome. Al opet kao u svom glavnom gradu, sam centar ti das, to mi jos ludje samo zbog cinjenice da je GLAVNI GRAD ZEMLJE! I ako ne kaska ni deo u Vojvodini sto je poklonjen....

                    Ja sam uvek bio Misljenja da Svajcaci treba da kupe nasu zemlju i da nas doteraju u red. Kad sami ocigledno numemo.


                    A to Amerika, zapad itd, imaju oni utacaja, ali tokom cele istorije, niko, ali niko ne moze da se meri sa narodom samim koliko neko moze da unisti svoju zemlju. Tako da 10 Amerika ne mogu da rade oni sto mi sami radimo ili dopustamo. Kakav narod, takvi i politicari, takva i obecanja, pa i stanje zivota.
                    Generalno najveci su problem uvrezeni stavovi koji opstaju decenijama I oni trpe svaku evoluciju, revoluciju I svaki talas buducnosti.

                    U Srbiji je sve kontradiktorno, sve je u opozitu, nase ambicije sa nasim sposobnostima, nasa ideologija u paraleli sa realnoscu, nas sistem sa nama samima.

                    Sustinski I svet je zastranio, jako je tesko izaci van kalupa dobro razradjene masinerije I razmisljati svojom glavom.

                    Mi kao jedna septicka jama, okruzenje u kojem odrastamo I formiramo se kao ljudi ne moze se drugacije opisati, svakako nas obelezava do kraja zivota.
                    Ma gde god otisao taj vonj balkanskog mentaliteta I yugo ideologije velikog nebeskog naroda, ne mozes prikriti niti sprati sa sebe. To ti je u genetskom kodu.

                    Slazem se ja sa Akijem, sve zbrisati sa lica zemlje jer ovde nece biti bolje ni za 1000 godina.

                    Srbija to jest ex-yu sa izuezcima ti je kao Bili Marej, uhvacena u vremenskoj petlji I ne mozemo izaci. Mozda je prava istina da ne zelimo nego uzivamo kao pravi mazohisiti u svojoj propasti. Jedan mnogo je*en dan, godina, vek mrmota.
                    Last edited by Indigo; 09-06-17, 20:13.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangara View Post
                      E ovoliko ljigavosti nisam video jos od srednje skole,mora Aki da ti objasni par stvari
                      U kom smislu ljigavost Gangaricu,sta to meni Aki ima da objasni a da vec nije,evo ne znam o cemu nije pricao do sad od zavodjenja zena,klimatskih promjena do anatomije covjecije ribice.
                      Last edited by E1_PG; 09-06-17, 20:17.

                      Comment


                      • Svestran i sarmantan covjek sa mnogo velikom bibliotekom, jbg
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Olja, ja sasvim srecan covek u vezi, ne trebaju mi slike golih zena.

                          A kucici i macici uvek, samo da moja macka ne vidi, najebao sam posle.

                          @ Indigo

                          vec sam ti dao reputaciju pa ne mogu opet, a i ima istine, dosta s politiku.


                          Kad smo vec kod nas, FONTANA SE POKVARILA HAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHA

                          https://twitter.com/biancoroso75/sta...2FH1SZSrdMZ%2F
                          Last edited by Seoski Terminator; 09-06-17, 21:17.

                          Comment


                          • Srećan čovek u vezi
                            Bolje da ćutite ponekad

                            Curi fontana
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Citam post od Olje i samo vidim ovo:

                              Srecan covek u vezi - Curi Fontana. A u glavi...

                              Comment


                              • e dugo nam je i trajala
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X