Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Jaoo kako se on iznervira kada mu ne ide.. ono što sam pominjala da je ladno izgubio u one dve, čini mi se vezane emisije i dao po 8-9 tačnih u vrh glave... kako se iznervirao, toliko da prosto više nije mogao/hteo da razmišlja, baš bio smešan.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • #32
      Na 13 je zakucao u ponedeljak cini mi se, poslednjih 20 sekundi nije htio da odgovara vise, bas je izdimio
      sigpic

      Comment


      • #33
        Ovo dvoje ne poznajem, pa ne mogu da komentarisem. Ali ako Milinkovic zaista poseduje onakvo znanje, i zaista onako prenosi utakmice na Eurosportu, onda je ona kombinacija mastermind - teska budala.

        Kako se zvao bese onaj kviz na pinku sto je bio? Nesto ujutru, rano popodne isao tipa, ali ne secam se.
        sigpic

        Comment


        • #34
          Originally posted by Sandugp View Post
          Imaju odavno, ali po meni su ovi nasi tragaci jaci od njihovih. Bolje opste kulture i zanja. I to prilicno. Ali ne mogu da kazem nisu ni ovi njihovi losi.
          Vjerovatno jesu jer su izabrani najbolji. U Hrvatskoj to baš i nije slučaj. Mirko Miočić se razbolio a najbolji kvizaš sa ovih prostora Robert Pauletić davno digao ruke od učestvovanja u kvizovima. Odgledao sam brojna kviz takmičenja i nikad boljeg takmičara od Roberta nisam vidio. Bukvalno se igrao s Mirkom i tim Kotigom (neko ga pomenuo) u svom zadnjem učešću. U nekadašnjoj Jugi izmakla mu je pobjeda u superfinalu Kviskoteke a ostao je upamćen kao pobjednik jednog ciklusa iako je tad imao 15 godina.

          Comment


          • #35
            Ljudi Engleski tragači nisu bili realni šta su znali i pogađali. Plus kada krenu da daju objašnjenje usereš koliko ne znaš. Ova naša mi je dosadno mnoooogoo.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • #36
              Ljudi morate prvo da skontate da su jedina teza pitanja u kvizu dok se takmicar bori da odbrani sumu koju je izabrao. Ali su tada ponudjena tri odgovora, tako da iskusnim igracima i ljudima sirokog znanja nije problem da dodju do tacnog odgovora. Jer odgovoriti tacno na pitanje kada su ti ponudjeni odgovori je duplo lakse nego kada nisu.
              Dok kasnije u finalnom delu igre kada ih juri, moze da se pogodi nekoliko tezih pitanja, ali su znatno laksa od pitanja iz prve faze igre.

              Noto, ja sada mogu dvojice opasnih likova iz srbije da se setim. A kada bih malo zakopao mislim da bi ih jos nasao. Ne znam kakva je situacija u Hrvatskoj, ali verujem da i tamo ima prejakih likova.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • #37
                Šta znam, nisam nikada ni jednog komentatora koji me nervira (a ima ih da se razumemo, ponekad toliko da me dovode u situaciju i mute da pritisnem, što je krajnja mera) smatrala da je budala, još teška budala, već prosto da čovek nije za taj posao, da bi neki drugi radio verovatno bolje. Niti sam ikada dovodila u vezu to da li je neko pametan i koliko zna ako se meni ne dopada ili imam neki osećaj, ubeđenje, percepciju da je loš u bilo kom smislu.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #38
                  Realno i ne treba puno znati, što više znaš više se sekiraš. A pogotovo iz medicine, dobro ako je tvoj fah ali ako nije pusti stručne ljude.

                  Ova je tema bila potrebna.
                  Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Sandugp View Post
                    Ljudi morate prvo da skontate da su jedina teza pitanja u kvizu dok se takmicar bori da odbrani sumu koju je izabrao. Ali su tada ponudjena tri odgovora, tako da iskusnim igracima i ljudima sirokog znanja nije problem da dodju do tacnog odgovora. Jer odgovoriti tacno na pitanje kada su ti ponudjeni odgovori je duplo lakse nego kada nisu.
                    Dok kasnije u finalnom delu igre kada ih juri, moze da se pogodi nekoliko tezih pitanja, ali su znatno laksa od pitanja iz prve faze igre.

                    Noto, ja sada mogu dvojice opasnih likova iz srbije da se setim. A kada bih malo zakopao mislim da bi ih jos nasao. Ne znam kakva je situacija u Hrvatskoj, ali verujem da i tamo ima prejakih likova.
                    Dosad je ova Potjera najbolji, najkompletniji, najpošteniji i na kraju krajeva što nije manje važno, najatraktivniji i najdinamičniji za gledatelje.
                    Pokriva se širok spektar, sve muljaže su svedene na minimum. Čak su i suigrači prisiljeni da navijaju da ih što više dođe u završni dio, za razliku od svojevremeno Najslabije karike, gdje su i najboljeg igrača znali izbaciti jer je bio prijatnja. Super je stvar što se može prevariti lovca, da ga navučeš sa lošijom igrom da ti da jedno 150 000 Kn za višu i onda odabereš.
                    Na HRT-u sad ima ovaj Dean Kotiga, koji je baš ono dokazani kvizaš, tu je ispekao zanat, a najlošiji je izgleda u sportu. Ima ona ženska Morana, ona je baš loša, zna se osramotit samo tako. I nekad je bio onaj famozni "joker zovi" iz milijunaša Mirko Miočić, al njega je mislim moždani zveknuo, pa su morali dovest ovog Krešimira Sučevića Međerala sa RTL nekog kviza. I on je isto kvizaš, te sam baš potražio rezultate tih njihovih međunarodnih kviz natjecanja i našao sam da čak ovaj Međeral ima bolje rezultate i plasmane od nadobudnog Kotige.

                    Comment


                    • #40
                      Meni nije jasno kako to da ne vaze ista pravila u Potjeri i Poteri. Recimo u onoj zavrsnoj potjeri kada lovac odgovara na pitanja i ukoliko pogrijesi, na srpskoj verziji kviza bilo koji od preostalih takmicara moze da ponudi tacan odgovor dok na hrvatskoj verziji samo onaj takmicar koji je prvi po redu moze da kaze odgovor.

                      Comment


                      • #41
                        Alo posto se veceras sat vraca unazad nisam siguran pa da pitam.
                        Hoce li se na telefonima samo vratiti ili ja moram?
                        Moram ustati u 05h pa ne prespavam iliti ne ustanem ranije. Sta li je vec.

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Dule Krtola View Post
                          Alo posto se veceras sat vraca unazad nisam siguran pa da pitam.
                          Hoce li se na telefonima samo vratiti ili ja moram?
                          Moram ustati u 05h pa ne prespavam iliti ne ustanem ranije. Sta li je vec.
                          Ako ti je telefon u boji vratice sam.

                          Comment


                          • #43
                            Hvala Avrame

                            Comment


                            • #44
                              Ne moze zakasnit' i to je najvaznije, mozes samo sat ranije da se probudis.
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                A boga mi zasto ustajem, bolje da mi se telefon ugasi.

                                Comment

                                Working...
                                X