Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Setamo kroz grad sami ja i ti
    poslednje smo rijeci vec davno rekli mi
    vrijeme nase srece na isteku je sad
    pocela je kisa i s nama place grad
    na na na na na na na na na na na nana

    Comment


    • Originally posted by cacanin View Post


      Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
      Kralj.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Kralj.
        Deki kad ce vise ova kosarka,da zapalis vatru na forumu.
        Nedostaju mi ona stara vremena.

        Comment


        • Đe ste, ljudski maksimumi!

          Comment


          • Niko nista, a? Eeee izgleda izgubih i ovo malo virtuelnih prijatelja. Tacno cu zavrsit kao Tesla... bez idje ikoga.

            Comment


            • Ima li forumasa koji su instalirali pi aplikaciju? Ako ima novih da zele da se registruju neka udju preko koda sgcb.
              Za one koji ne znaju to je nova kriptovaluta koju su osmislili naucnici sa Univerziteta Stanford. Besplatno se "majnuje" preko telefona, skine se aplikacija na play prodavnici. Mozda nece vredeti nista, a mozda ce biti novi bitcoin. Tako da ne kosta nas nista da probamo, besplatno je . Potrebno je samo svaka 24h da stisnete munju. Vise info ima na:
              node-pi.com i minepi.com
              You'll never walk alone!

              Liverpool <3
              AC Milan <3
              Atletico Madrid <3
              Crvena zvezda <3

              Comment


              • I ja sam na pocetku bio malo skeptican, ali kad sam vidio da je neki dan u Hrvatskoj neki lik platio kafu pomocu pijeva, cini mi se da je ovo ozbiljno. Ko hoce nek proba dz je .
                Kod sgcb
                You'll never walk alone!

                Liverpool <3
                AC Milan <3
                Atletico Madrid <3
                Crvena zvezda <3

                Comment


                • Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Al se Dzoni zajebao, jebat ga. Valjda uspije da se odbrani. Ovoj zeni se vidi da je zlo
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Meni su te kriptovalute dobre da 10-15% profita staviš u njih ako pukne dolar ili tako nešto. I to bih pitao u koju.

                      A to kao osnovno zanimanje, ne bih se u to uzdao iskreno.

                      Long-term ne bih radio ništa gde nešto oplodi samo sebe bez delatnosti.

                      Znači nauči neki skill, nudi usluge i radi za dž na upworku dok ne naučiš nešto, zaradjuj od toga i kao što kaže u The Richest Man in Babylon 1/10 čuvaj - samo prilagodjeno za današnja vremena guraj u aktivu.

                      Pošto - savers are losers.

                      Ne treba biti ekonomista da bi bilo očigledno da novac sve manje vredi i tako da ako ga štediš mislim da se sjebeš, treba uložiti u kriptovalute neki odredjen iznos sigurno.

                      Ne sećam se kako se to zvalo iz ekonomije da li portfolio investicija, ne bih da se frljam izrazima aii poenta je da su kriptovalute simpatičnije kao nešto gde bi trebalo uložiti potencijalno, više nego neko osnovno zanimanje i "majnovanje" i kako god.

                      Jer to kao i sve šeme jednom pukne i ako ti je to osnov svakog prihoda pukao si

                      Comment


                      • A s obzirom koliko su Kinezi napredni u AI u odnosu na Ameriku, moralo bi čudo da se desi da za 5-10 godina Kina ne postane globalni lider i najjača sila na svetu.

                        E sad ja se u to slabo razumem ali čuo sam od nekoga ko se do jaja razume, zbog regulativa i načina poslovanja i etatizma, kontrole firmi od države, valjda je njihov AI nahranjen sa mnogo više info jer ne postoje barijere koje postoje na zapadu.

                        Potpuni sam laik za ovu temu ali prilično sam siguran da osoba koja je ovo rekla zna šta priča.

                        Plus kriza, plus nafta, biće da je to to što se tiče US-a. Ne mislim da će propasti i raspasti se, ali jednostavno trku sa Kinom izgleda ne mogu dobiti.

                        Comment


                        • Originally posted by Cassius Clay View Post
                          Meni su te kriptovalute dobre da 10-15% profita staviš u njih ako pukne dolar ili tako nešto. I to bih pitao u koju.

                          A to kao osnovno zanimanje, ne bih se u to uzdao iskreno.

                          Long-term ne bih radio ništa gde nešto oplodi samo sebe bez delatnosti.

                          Znači nauči neki skill, nudi usluge i radi za dž na upworku dok ne naučiš nešto, zaradjuj od toga i kao što kaže u The Richest Man in Babylon 1/10 čuvaj - samo prilagodjeno za današnja vremena guraj u aktivu.

                          Pošto - savers are losers.

                          Ne treba biti ekonomista da bi bilo očigledno da novac sve manje vredi i tako da ako ga štediš mislim da se sjebeš, treba uložiti u kriptovalute neki odredjen iznos sigurno.

                          Ne sećam se kako se to zvalo iz ekonomije da li portfolio investicija, ne bih da se frljam izrazima aii poenta je da su kriptovalute simpatičnije kao nešto gde bi trebalo uložiti potencijalno, više nego neko osnovno zanimanje i "majnovanje" i kako god.

                          Jer to kao i sve šeme jednom pukne i ako ti je to osnov svakog prihoda pukao si
                          Meni je jedan poznanik uzeo milionce na to pa ti vidi. Ko zna moze ubiti ali treba dugo cuvati. Uglavnom exchange se radi i tu se moze uzeti, foduse znam neke koji su pukli solidne cifre al taj lik je ubio.

                          Ja sam imao dobar coin al sam odusto pre 2g budala, al jbga...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Cassius Clay View Post
                            Meni su te kriptovalute dobre da 10-15% profita staviš u njih ako pukne dolar ili tako nešto. I to bih pitao u koju.

                            A to kao osnovno zanimanje, ne bih se u to uzdao iskreno.

                            Long-term ne bih radio ništa gde nešto oplodi samo sebe bez delatnosti.

                            Znači nauči neki skill, nudi usluge i radi za dž na upworku dok ne naučiš nešto, zaradjuj od toga i kao što kaže u The Richest Man in Babylon 1/10 čuvaj - samo prilagodjeno za današnja vremena guraj u aktivu.

                            Pošto - savers are losers.

                            Ne treba biti ekonomista da bi bilo očigledno da novac sve manje vredi i tako da ako ga štediš mislim da se sjebeš, treba uložiti u kriptovalute neki odredjen iznos sigurno.

                            Ne sećam se kako se to zvalo iz ekonomije da li portfolio investicija, ne bih da se frljam izrazima aii poenta je da su kriptovalute simpatičnije kao nešto gde bi trebalo uložiti potencijalno, više nego neko osnovno zanimanje i "majnovanje" i kako god.

                            Jer to kao i sve šeme jednom pukne i ako ti je to osnov svakog prihoda pukao si
                            I ne mislim da mi ovo bude osnovni izvor prihoda . A na ovo sam slucajno naleteo, i rekoh sebi probacu. Da se onda posle ne jedem ako ovo zazivi
                            You'll never walk alone!

                            Liverpool <3
                            AC Milan <3
                            Atletico Madrid <3
                            Crvena zvezda <3

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Ja sam imao dobar coin al sam odusto pre 2g budala, al jbga...
                              Ee jbg Losmi sad bi bio milioner
                              You'll never walk alone!

                              Liverpool <3
                              AC Milan <3
                              Atletico Madrid <3
                              Crvena zvezda <3

                              Comment


                              • Originally posted by Let's talk about six baby View Post
                                Ee jbg Losmi sad bi bio milioner
                                Ne bh bio milioner ali bih mogao kupiti dobru stancugu i da mi ostane da se sprdam al jbga. Mada mozda bih i prodao ranije ko zna. Svakako sam pogresio tu.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X