Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • N1 ima svoju pricu koju ce da gura. Gadni su i oni, samo na drugi nacin u odnosu na Pink i slicne.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Koliko sam ja ispratila, bilo je svakakvih misljenja i svasta je moglo da se cuje, od toga da su protesti dobro uzdrmali Vucica do toga da je energija prosuta i da nema nista od toga.
      Ali ono sto je jasno, bez pomoci sa strane, on nikad nece otici, a trenutno im je bitan da zavrsi to sto je obecao ko zna kad jos.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Tacno je i jedno i drugo i trece. Jes ga bila frka od protesta i jeste se rasula energija... i da, necete ga nikada smaci bez pomoci sa strane.

        Comment


        • Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Koliko sam ja ispratila, bilo je svakakvih misljenja i svasta je moglo da se cuje, od toga da su protesti dobro uzdrmali Vucica do toga da je energija prosuta i da nema nista od toga.
            Ali ono sto je jasno, bez pomoci sa strane, on nikad nece otici, a trenutno im je bitan da zavrsi to sto je obecao ko zna kad jos.
            To je jasno, samo se ja plasim da oni njega ne zadrze i posle svega ovoga. Zasto bi se resili dobrog poslusnika, jebe se svima njima za gradjane Srbije i na zapadu i na istoku.
            Oruzana revolucija, dobro isplanirana, mali broj ljudi koje ce kasnije da isprati dobar deo gradjana je jedini izlaz iz ovoga.
            Jovo Bakic o tome govori godinama unazad, i to je realnost.

            Sent from my motorola one action using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl
              Obraz mmmmm Hitler Jungen

              Svako ko kaze da je Srbija njegova vise nego bilo cija drugo je pacenik. Drago mi je da je tim fasistima zabranjeno delovanje, maltretirali su Rome i druge manjine kad god im se ukazala prilika. Evo i na ovom snimsku se vidi crna majca sa Nazi krstom.
              + beskonačno
              Dok se ne oslobodimo tog klero - nacističkog šljama nećemo prodisati kao društvo.
              Last edited by dekkard; 12-07-20, 19:59.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Urose, prestani vise da propagiras nasilje po ceo dan ovde, a koliko ja znam taj "Obraz" je zabranjen a ti velicas i prizivas takve grupe.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • gde nam je Constantin?

                  Comment


                  • Originally posted by belgrade_owl View Post
                    gde nam je Constantin?
                    Ziv je, cuh se onomad s`s njega.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • LM, Zaklina na raskrsnici Takovske i Bulevara, a ova pickica Mladen samo sto ne drzi intervju ispred Doma Sindikata.
                      Jebemte Srbijo!
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Drago mi je sto N1 kulira Radula i DJB, a znamo i zasto Radule i kompanija ne vole N1. Zato sto im SBB ne emituje njihovu jadnu televiziju, sa prejadnim novinarima.
                        Televizija su novinari, nebitno ko finansira ceo taj posao. A vi ovde poredite Pink sa Oljom/Radom/Zoranom... , pa da li vi cujete sebe?

                        Edit: Jel bilo ovde pomena povodom 25godisnjice genocida u Srebrenici, sta mislite o tome?

                        Sent from my motorola one action using Tapatalk
                        Last edited by Brian McShtull; 12-07-20, 20:37.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Predsednik nam na pitanje Bradićeve zašto je popustio i odložio vanredno stanje za vikend lopticu kurvanjski prebacio u dvorište Kriznog štaba i izjavio kako on i nije bio za ponovno uvođenje restriktivnih mera.
                          Kako vas je Konu, Kisićka, Tiodoru...lagano polio kofom govana.
                          Pa vi i dalje svirajte po željenim notama AV.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Urose, prestani vise da propagiras nasilje po ceo dan ovde, a koliko ja znam taj "Obraz" je zabranjen a ti velicas i prizivas takve grupe.
                            Ništa ne zagovaram što ne rade žuti prsluci. Da li je levičarsko ili desničarsko potpuno mi je svejedno. Vlasti ne reaguju ni na šta drugo

                            Comment


                            • Originally posted by Cassius Clay View Post
                              Ništa ne zagovaram što ne rade žuti prsluci. Da li je levičarsko ili desničarsko potpuno mi je svejedno. Vlasti ne reaguju ni na šta drugo
                              Bas me briga za zute prsluke, iskuliraj malo.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Inace, predsednik izjavio da pobedjujemo koronu za 20 dana
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X