Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts




  • Zato sam ja da se ovakvi biju odmah, a ne da im čistimo put ka vlasti a posle oni da morališu na našoj muci. Ovakav mi ne može biti ni drug, ni brat, ni prijatelj i ovakve smatramo prvoklasnim neprijateljima, na listi priroiteta prvi. Albanac se bori za svoje, imaju moj respekt, a ovakve bubašvabe su najveći neprijatelji nas normalnih i patriotski orijentisanih Srba.

    Nije nas uništio nijedan naš komšija, nas su uništile ovakve bubašvabe. Zato kada bi se to organizovali sve lepo prvo treba izvršiti obračunavanje sa žene u crnom ekipom.

    Comment


    • To su ti evrotalibani koji, svakako, već glasaju za Vučića.
      sigpic

      Comment


      • Vučić je prvi kome su puna usta zaštite Kosova (i Metohije). Druga je stvar što je zbog nesposobnosti da ga i odbrani pristao da ga da uz uslov da bude podržan kao poslednji diktator u Evropi.
        Tako da ta sigurno nije njegov glasač, nego žena kojoj se smučilo da joj prodaju muda (priču o nekakvoj odbrani Kosova) za bubrege (bolja budućnost koja nikad neće doći, a opet zbog sveopšte nesposobnosti).
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Wizard

          Comment


          • Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Vučić je prvi kome su puna usta zaštite Kosova (i Metohije). Druga je stvar što je zbog nesposobnosti da ga i odbrani pristao da ga da uz uslov da bude podržan kao poslednji diktator u Evropi.
              Tako da ta sigurno nije njegov glasač, nego žena kojoj se smučilo da joj prodaju muda (priču o nekakvoj odbrani Kosova) za bubrege (bolja budućnost koja nikad neće doći, a opet zbog sveopšte nesposobnosti).
              Pa kad je glupa kao falus. Kosovo joj ne uzima bolji život. Nema veze Kosovo sa njenim materijalnim stanjem i budućnošću.

              Iza Kosova se kriju i govore da zbog toga ne možemo napred. Kakve veze ima Kosovo sa bilo čim

              Comment


              • Kosovo ima veze kao drug/weapon/trafficking free district u Evropi, iz koga korist izvlače kosovska albansko/srpska mafija i delovi Evrope gde sve to završava, tako da mnogima odgovara da ovakvo stanje ostane.
                Na to je ukazivao i Oliver Ivanović, zato je i ubijen.
                S druge strane dosta iz budžeta republike Srbije ode na tu šačicu gangstera dole a svakako bi ta sredstva mogla da se troše na gomilu stvari koje su potrebnije ovoj izmučenoj državi.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ma da samo zato smo siromašni, zbog Kosova ne zato što smo postkomunisrička prćija jednopartijska i lopuže.

                  Comment


                  • Njoj više smeta što - u njenim očima - radikalski praziluković uspeva da učini sve što njeni talibani posle 5. oktobra nisu uspeli (ili nisu znali, nisu smeli, itd.).

                    Odluke koje on donosi njoj uopšte ne smetaju.
                    sigpic

                    Comment


                    • Naravno da joj ne smetaju. Sve bi njeni isto uradili. Zato ne treba sa "gradjanskom opozicijiom" imati ništa. Treba mi da zajašemo na vlast i da za ovo što je gore napisala dobije 15 godina zatvora zbog podstrekivanja separatizma.

                      Disciplinovao bih ja to sa 3 dana drakonskim kaznama.

                      Mislim definitivno je Srbin duhovna kategorija. Bilo je nekih Jevreja pre koji su bili veliki Srbi, a ima najveća zla Srbiji su zadali etnički Srbi. To je kasta izdajnička u ovom narodu i uvek majke rode jedno od ta dva.

                      Oduvek su gmizavci postojali u Srbiji i raslojavanje. Neki se poturče neki ne. Neki se pohrvate neki ne. Neki se pocrnogore neki ne. Kao da se iznova i iznova vrši selekcija ko može da prirpada tom elitnom zvanju u neetničkom smislu - Srbin.

                      Velika čast i veliko breme, samo retki to zasluže. Neki bi opet se odrekli toga za parče leba makar morali i prihvatiti drugu veru. To je ovo o čemu dekkard priča. Devojka je gladna i onda mrzi Srbiju. Ja mislim da je lepše biti gladan nego jadan.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Ma nemoj da mi neko priča o ekipi DS, pa na keca im ispucam - privatizaciju preduzeća za izgradnju puteva, pa Univerzal banka, pa ona Poljoprivredna ili kako već banka, pa Satelt.....kad bi se zamislio ispisao bih pozamašni post.

                        I to je isto bilo toliko providno i degutantno u to dobo, ali mi smo Srbi kratkog pamćenja po difoltu.

                        E, da, da ne pričam o mahinacima u Kolubari, da privatno angažovan bager se knjiži da je radio 25h dnevno itd.

                        Svako od njih ima lični interes, a narod je glup, mlati praznu slamu...
                        Sve se slazem samo to za bager je velika zabuna.
                        Radili ljudi 24h dnevno u dve ili tri smene nisam siguran. Tada se desilo da je pomeran sat u nazad, i tako se stvorio taj famozni dvadesetpeti sat tog dana.
                        Dezurni dokolicari kada su to iscackali odmah opleli, a narod naravno proguta svaku pricu. Sve to, a da se niko nije malo pozabavio situacijom i ispitao je.
                        I onda legendarna prica kada krene, ne moze se zaustaviti. Dok magarac dokaze da nije zec, jebase ga pet puta...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Oslobođeni su plaćanja PDV-a dole, decenijama primaju plate x2 ili x3... Nije to zanemarljivo.
                          A nema se za lečenje, nema zdravstvene infrastrukture, medicinskog osoblja, kanalizacije nema u Beogradu, da ne pričamo u ostatku Srbije.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Oslobođeni su plaćanja PDV-a dole, decenijama primaju plate x2 ili x3... Nije to zanemarljivo.
                            A nema se za lečenje, nema zdravstvene infrastrukture, medicinskog osoblja, kanalizacije nema u Beogradu, da ne pričamo u ostatku Srbije.
                            Tacno sve i jos pride ne placaju elektricnu energiju, ili je placaju u nekom mizernom procentu. A svi se greju na struju ...
                            Onda se kuka kako nam je preopterecen sistem.
                            Medjutim nije u tome poenta. Poenta je da se istorijsko i kulturbo, folklorno nasledje ne sme zaboraviti. A mi smo na najboljem putu da zaboravimo sve. Da ne pricam o tome koliko je nasih ljudi od vajkada pa do sada zivot dalo za tu stvar. I mi treba da ignorisemo sve to? Umrli su ni za sta? Da zaboravimo? Nece moci.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Meni nije jasno kakve veze ima protest protiv policijskog casa sa Kosovom?
                              Last edited by belgrade_owl; 11-07-20, 18:06.

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Meni nije jasno kakve veze ima protest protiv policijskog casa sa Ksovom?
                                Zato što je svako na protest izašao iz svojih razloga.
                                Vučić je na prvoj konferenciji za štampu kad je najavio uvođenje policijskog časa u nastavku provukao da nas očekuje neprijatno, negativno ili teško rešenje za Kosovo što je nagnalo desničare da izađu i da divljaju. Zbog toga, ne zbog restrikcija.
                                Odmah je na sledećoj konferenciji ublažio retoriku i rekao kako neće dati Kosovo i da će se boriti svim silama za njega.
                                Last edited by dekkard; 11-07-20, 17:02.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X