Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ... View Post
    Oljice nije torpedo htio da te uvrijedi,to je nama u ove krajeve uzrečica,ne zamjeri mu.
    A sto se tice toga zakona,u ovoj opstoj politicko-ekonomskoj pometnji su to sad iskusno provukli,meni licno to nije nesto problematicno,to ceka i vas na putu ka EU to su neki standardi.Ne znam mnogo o toj problematici ali ne vidim kako me to ugrozava.
    Znam da nije i nisam se uvredila, samo svakom Crnogorcu tako odgovorim, jest da on to nije, ali sto da bude uskracen, inace mnoooogoooo vam glupa ta uzrecica i mnogo me nervira.

    Sto se tice gej brakova uopste ne vidim neki problem. Da li ziveli vec zajedno ili imali i neki papir, kakva razlika. Homoseksualizam postoji od pocetka sveta i veka.
    A vi vec usli u NATO, uveli sankcije Rusiji (jel to jos na snazi), otvorili sva poglavlja, a mi sada nismo otvorili nijedno poglavlje, tacnije trebalo br.2 koje se odnosi na slobodno kretnje radnika... a nismo jer imamo nedostatke i kasnjenja u reformama vladavine prava (ajdeeee!)
    Da se razumemo nebitna je EU, ali ako ce koliko toliko da sredi ovaj cumez i brlog, ovo sranje od tzv.drzave, gde moze da se potpise?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Znam da nije i nisam se uvredila, samo svakom Crnogorcu tako odgovorim, jest da on to nije, ali sto da bude uskracen, inace mnoooogoooo vam glupa ta uzrecica i mnogo me nervira.
      Kako nisam, imam više CG krvi od većine crnogoraca

      p.s. nisi se ni imala zašto uvrijediti.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Da se razumemo nebitna je EU, ali ako ce koliko toliko da sredi ovaj cumez i brlog, ovo sranje od tzv.drzave, gde moze da se potpise?
        Spoiler: Nece.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post


          Da se razumemo nebitna je EU, ali ako ce koliko toliko da sredi ovaj cumez i brlog, ovo sranje od tzv.drzave, gde moze da se potpise?
          ali i tamo je cumez i brlog,suštinske promene nema-da ima ne bi jedan covek carevao od proslog stoljeća

          mrka kapa (jel taj izraz sme )
          Wizard

          Comment


          • Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Nema EU do minimum 2030 za nas ako bude uopste i postojala.Zavladali evropom sve neki desničari i populisti,sve ce to razbucat bojim se dok mi dodjemo na red.
              A ni Milo nije vise u cvijetu mladosti,bojim se da nas ne odjebe i pobjegne nedje u inostranstvo,ne zasluzujemo ga.

              Comment


              • Samo mi necemo ovde srediti nikad, jer ne znamo, jer smo glupi, jer nista ne razumemo, imamo previse raznih struja i interesnih grupa. I jer smo...
                A kad si debil onda ti treba tutor, moze i protektorat

                Ne ulazite sa mom bzvz u raspravu. Pun mi je kufer svega.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ti si mi znaj na srcu kvar,sve prije tebe su cist promasaj.
                  Alo cujes zovem samo da ti cujem glas da ti kazem ne prestajem da mislim na nas.

                  Comment


                  • Originally posted by ... View Post
                    Nema EU do minimum 2030 za nas ako bude uopste i postojala.Zavladali evropom sve neki desničari i populisti,sve ce to razbucat bojim se dok mi dodjemo na red.
                    A ni Milo nije vise u cvijetu mladosti,bojim se da nas ne odjebe i pobjegne nedje u inostranstvo,ne zasluzujemo ga.
                    a pa milo je sad u najboljim godinama...za cappa

                    a gde da ode-u juznu ameriku mozda?
                    Wizard

                    Comment


                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Kulambara View Post
                        a pa milo je sad u najboljim godinama...za cappa

                        a gde da ode-u juznu ameriku mozda?
                        Dje pozeli,da sam ja on izabrao bi jug Francuske,idealno za penzionerske dane.

                        Znaci zatvara vas Vucic za 4 dana ako se ne poboljsa situacija,e pakla toga.Evo i odje katastrofa situacija,40 slucajeva danas.
                        Kako teska godina za psihicke bolesnike prije svega,urnise me ova godina bas.

                        Comment


                        • nemam pojma,nisam gledo intervju,cuvam zivce...odmor mi puko,temperature 35,jos mi njegov proser treba
                          Wizard

                          Comment


                          • Kad imas IQ kao prosecna decembarska temeperatura u Sibiru.

                            Comment


                            • ja imam utisak da njega mama jos tuce
                              Wizard

                              Comment






                              • Užas, izgleda ko masovni ubica.

                                Comment

                                Working...
                                X