Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma sprdnja od drzave

    Za dva meseca tačnije od srede 29. jula 2020. godine, Grad Niš će početi sa isplatom dnevne kamate od čak 6.313 evra dnevno Ministarstvu odbrane zbog dugovanja za zemljište aerodroma koji je pre dve godine preuzela država

    jebo me bog ako ja tu sta razumem-pa kome ministarstvo pripada-UAE?

    beogradski je u koncesiji,i ovaj ce,a neko ce omastiti brk


    zivela srbija,ziveo preCednik
    Wizard

    Comment


    • Uh kad bi uvek bilo ovakvo vreme, samo da nema ovoliko kiše.

      Ni toplo ni hladno. Milina za posao, spavanje.

      Ne treba ni da bacaš lovu na grejanje, klimu.

      Mora da pronađem neku državu gde je uvek ovako što se vremena tiče.

      Kupiću velelepnu vilu i tamo se preseliti. Odlazim iz Srbije.

      Comment


      • Wizard

        Comment


        • Originally posted by Kulambara View Post
          ma sprdnja od drzave

          Za dva meseca tačnije od srede 29. jula 2020. godine, Grad Niš će početi sa isplatom dnevne kamate od čak 6.313 evra dnevno Ministarstvu odbrane zbog dugovanja za zemljište aerodroma koji je pre dve godine preuzela država

          jebo me bog ako ja tu sta razumem-pa kome ministarstvo pripada-UAE?

          beogradski je u koncesiji,i ovaj ce,a neko ce omastiti brk


          zivela srbija,ziveo preCednik
          Prostorija na kojoj je a Konstantin Veliki je u vlasništvu vojske (vrv MO), deo gdde se nalazi pristanišna zgrada za civilni transport je (opet vrv iznajmljen gradu Nišu, direktoratu za civilno vazduhoplovstvo) i po tom osnovu ide neka renta. Prethodne a i ova nisu to posezali do sada zašto sada posežu ne znam jer je i u Nišu SNS na vlasti.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • pa da pokrpaju 100 eura,sad ce uzimati i sta i gde stignu
            Wizard

            Comment


            • Originally posted by Skeletor View Post
              E zlatio se onaj ko je izmislio cizburger picu. Spomenik treba da mu se podigne! Ko god da je, garant je bio navaren kad mu je to palo na pamet Znaci, dize iz mrtvih
              Sta je cizburger pizza?
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Originally posted by Jax Teller View Post
                Sta je cizburger pizza?
                Ja ne zelim da znam

                Sljam

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Jax Teller View Post
                      Sta je cizburger pizza?
                      Podloga od putera, cufte, mocarela sir, luk, kecap, senf i kisjeli krastavci.

                      @Olja ne valja ti to da u startu odbacujes nove ideje, pogotovo kad je hrana u pitanju.

                      Danas bi bili uskraceni za razne ukuse da je pica ostala samo na paradajz sosu i siru. Nema tu pravila sta moze a sta ne moze da ide na picu. Ako je tebi nesto novo i ako se tebi ne svidja, ne znaci da je pogresno.

                      Comment


                      • Gledao na yt, vrhunski izgleda cizburger pica.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Ovamo dje ja narucujem nije uvijek lijepa za vidjet' ali ubija kako je dobra

                          To mi je lagano postala omiljena pica. Uz nju, Philly cheese steak i chicken bacon ranch cine top3 Ima jedan ovamo koji radi samo ljeti i on svakog vikenda ima razliciti pica specijal.. pa sprema buffalo chicken mac and cheese, philly steak mac and cheese, alfredo pasta picu itd. Znaci nevjerovatno kako to dobro ispadne Nema sanse da mozes vise od dva parceta da pojedes

                          Ima li Ivane i dalje onaj Goodfellas u PG? Oni su pravili dobru alfredo pasta picu.
                          Last edited by powerslave; 30-05-20, 19:14.

                          Comment


                          • Ides u lukac sta naprica
                            Ocigledno da me ne znas. Nemam ja predrasude i sve bih da probam

                            Obozavam kuhinju, kombinacije razne, eksprementisem sa ukusima, zacinima, namirnicama, svasta sam probala i tek nameravam,ali ne volim preterivanja i americke mega-giga teznje da izmisle toplu vodu. Od svih kuhinja, a jela sam svasta (tajlandska mi je u vrhu recimo), americkoj, koja ruku na srce i ne postoji, vec se sastoji od milion kuhinja onih nacija koji su doneli svasta sa sobom, kombinuju i smisljaju, imam najvise da zamerim.

                            Kada vidim slatkise koje prave, prvo torte sa onim korama-hlebovima od 10cm i 1 mm odvratnog buter-krema, pa izmedju tri takve hleburde (jer bitno im je kako izgleda spolja i da ukrase svemirski) muka mi je ili nemaju slatkis u koji ne ubacuju kikiriki puter, odvratni Oreo keks ili marsmelou.
                            A sta tek reci o njihovim krofnama sa milion kremova, secernih preliva i sarenih secernih mrvica. Mjehh

                            Ok da ne preterujem u kritici ima tu svasta da se izvuce, ali suma sumarum nisam ljubitelj.

                            O slanoj brzoj hrani pogotovu da ne pricam. Volela sam da pogledam onu mrcinu Gaj Fierija dok sam imala Foodnetwork u kablovskoj ponudi, kako obilazi restorane brze hrane sirom Amerike. Bokte na topljeni sir ide kackavalj, parmezan, mocarela, a ako moze i malo majoneza odozgo (karikiram, ali nisam daleko od istine). U mesista minimum 10 zacina stave. Sta znam, ali ako oni imaju pojma sta jedu, ok.

                            Da ne preterujem i tu, deep-dish pica je ok, mac n' cheese obozavam i pravim gle bas po US stilu itd, drpano prase volim ima svasta, samo bez preterivanja kad bi moglo.

                            Inace ovo za cizburger i picu vise sam se zezala, ali iskreno ne zvuci nesto sto bih htela bas da probam, iako cu sigurmo prvom prilikom, jos kad kazete da je super, a ja volim sve da isprobam
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Koji su najružniji muškarci u Evropi i zašto baš Francuzi? (Ibra sa klipa je Čečen ne aludiram na njega)



                              Power jesi imao bližih kontakata sa Francuskinjama, vidji ova što je slatka, ko pečurkice u šumi

                              Comment


                              • Sigurno da pretjeruju, ali u tom pretjerivanju umiju da ubodu samo tako Njihovu brzu hranu i njihove dezerte bukvalno kao da su smisljali navareni ljudi Iz ugla nekoga ko vari, ja to mogu samo da pozdravim sa odusevljenjem

                                Urke, volim ja Francuskinje. Nismo se cesto sretali ali iz onoga sto sam ja vidio i cuo od njih 10/10 would recommend
                                Last edited by powerslave; 30-05-20, 20:58.

                                Comment

                                Working...
                                X