Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Jel ima pusaca ovde? Vec neko vreme ocu batalim to smece al ne ide... Znam, sramota je to

    Razmisljam se dal da uzmem iqos. U Veru je na popustu
    Ako ce mi pomoci da smanjim ili nekim cudom batalim...
    Moraš da to rešiš sam sa sobom.
    Da odlučiš (nije bitno da li imaš 1 cigaretu ili boks). Ja sam nakon prestanka pojeo (verovatno) džak suncokreta. Krenuće tendencija i da ti "dupe viri iz frižidera" (malo pojačaj sportske aktivnosti). Šta ti je iqos? Ako rešiš nne treba ti nikakav preparat, samo reč i glava. Ja sam tako odlučio 2003 godine i evo i dan danas ne pušim.
    P.S. ne verujem u "smanjivanje broja popušenih cigareta" to je uvek kratkog daha kao rešenje.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Hahaha ma sve ja to znam, ali sam picka kad su cigare u pitanju
      Mogu samo na neku prevaru da ih ostavim... Bice nekad, al ja bih sto pre...

      Hvala na besplatnom savetu
      To se jednostavno prestane. Smanjenje sa pakle na pola pakle je glupost jos veca je glupost pustiti one "elektronske". Ja sam jednostavno prestao.... i onda sam godinama neprimetno dobio 30kg

      Kafu i dalje pijem, doduse ne puno, jedno domacu kad se probudim i jednu popodne, uglavnom Nescafe. Ja ne volim secer u kafi, nekako mi kvari ukus kafe koja je inace zdrava ako se pije umereno.

      Ni duvan sam po sebi i nije toliko stetan koliko ona govna (citaj arome) koja stavljaju u cigarete.

      Comment


      • Urose, da si mi sin - odrekao bih se tebe preko novina.
        Bolje nego da te dotucem na spavanju.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Hahaha ako ako

          Comment


          • Haha kul saveti, sve ja to vec sve znam... Al lepo je cuti opet

            Ma ja do pre par meseci nisam ni pomisljao da ostavim, sad se to menja znacajno. Stoga sam optimista da cu jednom, nadam se uskoro, uspeti da prelomim

            Comment


            • Kad stigne bebce, a zazimi, pa moras napolje, mozda i preseces
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                To se jednostavno prestane. Smanjenje sa pakle na pola pakle je glupost jos veca je glupost pustiti one "elektronske". Ja sam jednostavno prestao.... i onda sam godinama neprimetno dobio 30kg

                Kafu i dalje pijem, doduse ne puno, jedno domacu kad se probudim i jednu popodne, uglavnom Nescafe. Ja ne volim secer u kafi, nekako mi kvari ukus kafe koja je inace zdrava ako se pije umereno.

                Ni duvan sam po sebi i nije toliko stetan koliko ona govna (citaj arome) koja stavljaju u cigarete.
                Kupimo ja i moja gospoja te elektronske...pre 7 godina. Pućkali mesec dana i kažem, vidiš da možemo bez cigara...i ostavimo i te elektronske. Ona već 7 godina ne puši, ja sam izdržao godinu ipo i nastavio. Nema veze što sam jedini pušač u kući, što pušim na terasi. pa čak i na -20....i što je najgore, ustanem noću, iscimam duvan na terasi, i vratim se da spavam.

                Imaš i onu narodnu "poslovicu".....
                (izvinjavam se damama)

                Ko je pio pa prestao da pije...će se propije kad-tad ponovo,
                Ko je pušio pa prestao da puši....će propuši kad-tad ponovo,
                Ko je j*bo pa prestao...neće više NIKAD.


                Pa sad ....vidite...
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Kad stigne bebce, a zazimi, pa moras napolje, mozda i preseces
                  Pa i ja sve mislim da ce bebce da me resi poslednjeg poroka koji imam. A tata ce mu kupi sony ili ponija kad poraste da se oduzi

                  Comment


                  • Ljudi samo da vas pitam, da li ste svesni koliko vam smrdi odeća i koliko vi smrdite od dima?

                    Ja bih pre bio sa devojkom koja ima neki drugi porok nego taj. Bar ne smrdi.

                    Comment


                    • Ajd sto im smrdi odeca, nego sto im smrde snanovi i kuce, i to na stalu.
                      Svuda se uvuce dim, u zidove, mebl, drvo, svuda. Kada sidjem na sprat ispod, a u dva stana su strastveni pusaci... hodnik smrdi

                      Ljubo nemoj biti Constantin samo
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by ?????? View Post
                        Ljudi samo da vas pitam, da li ste svesni koliko vam smrdi odeća i koliko vi smrdite od dima?
                        Kao piksla...
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • najgadniji porok, bolje na rulet da se navučeš. Uvek mi je bio zanimljiv taj momenat kada pitam nekoga - a što si počeo da pušiš? Niko ne odgovori da je hteo biti važan u društvu i osećati se odrastao, mada je to uglavnom u pitanju.

                          Kod moje keve recimo uopšte ne smrdi na duvan, zato je svi nepušače hvale. To sam je ja navikao da prozor bude 24/7 otvoren tokom čitave godine i u prostoriji gde vazduh konstantno cirkuliše nameštaj jednostavno ne može da povuče miris.
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Originally posted by ?????? View Post
                            Ljudi samo da vas pitam, da li ste svesni koliko vam smrdi odeća i koliko vi smrdite od dima?

                            Ja bih pre bio sa devojkom koja ima neki drugi porok nego taj. Bar ne smrdi.

                            Toga sam postao svestan ubrzo nakon što sam prestao da pušim. Ipak ne osuđujem pušače, čak smatram da se sada donose (da su donešeni) diskriminatorski zakoni prema delu populacije koji puši.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Nerealan View Post
                              najgadniji porok, bolje na rulet da se navučeš. Uvek mi je bio zanimljiv taj momenat kada pitam nekoga - a što si počeo da pušiš? Niko ne odgovori da je hteo biti važan u društvu i osećati se odrastao, mada je to uglavnom u pitanju.

                              Kod moje keve recimo uopšte ne smrdi na duvan, zato je svi nepušače hvale. To sam je ja navikao da prozor bude 24/7 otvoren tokom čitave godine i u prostoriji gde vazduh konstantno cirkuliše nameštaj jednostavno ne može da povuče miris.
                              To važi za pubertetlije (u glavnom se tada i počinje), ne jednom sam u krugu porodice rekao da mi je ova pamet tada bila nikada ne bih počinjao ali...
                              Sada imam prilike da vidim klince sa cigaretama i kako smešno izgledaju (kao što sam i sam nekom izgledao).
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Constantin View Post
                                Kupimo ja i moja gospoja te elektronske...pre 7 godina. Pućkali mesec dana i kažem, vidiš da možemo bez cigara...i ostavimo i te elektronske. Ona već 7 godina ne puši, ja sam izdržao godinu ipo i nastavio. Nema veze što sam jedini pušač u kući, što pušim na terasi. pa čak i na -20....i što je najgore, ustanem noću, iscimam duvan na terasi, i vratim se da spavam.

                                Imaš i onu narodnu "poslovicu".....
                                (izvinjavam se damama)

                                Ko je pio pa prestao da pije...će se propije kad-tad ponovo,
                                Ko je pušio pa prestao da puši....će propuši kad-tad ponovo,
                                Ko je j*bo pa prestao...neće više NIKAD.


                                Pa sad ....vidite...
                                Ne znam, mene vec 15 godina nista ne privlaci da ponovo zapalim. I odmah da ti kazem da nisam od onih kojima sad odjednom duvanski dim smeta vise nego bilo sta drugo na ovom svetu.

                                Comment

                                Working...
                                X