Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inače mislim da je ovaj idiot od Bill Gatesa samo zavesa. Kao njega će Trump skenjati i onda ćemo fasovati iste vakcine. To je stari princip teza antiteza sinteza. Insajderi na sve strane. Obojiš nekog Billa Gatesa kao luciferijanca a onda ti Trump uvali isto sranje i to ti slaviš pobedu.

    Ne bi me čudilo da bude neki senzacionalizam kao Gates poražen, Trump pobedio. USA proizvodi svoje vakcine. Ljudi bi se rugali Gatesu i slavili pobedu dobra nad zlom primajući iste vakcine koje im je Bill Gates isprva namenio.

    Ionako sve rade tako, naprave da narod sam traži. Ovde su ljudi molili za zatvaranje i navijali za 24 h. Ne treba zaboraviti da robovi uvek sebe robe sami.



    Čisto da znate ko će vam upravljati kućama.

    Sad na mala vrata to uvode.

    Što kaže onaj u MNA3 "to tako počne, prvo puši sam, pa puši s drugom, pa puši drug drugu, jer drugarice nema"
    Last edited by Cassius Clay; 21-05-20, 17:33.

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Christina Applegate

      Uh, ona bi bila plavusa moje mladosti.
      Jes to je ta bezobraznica.

      Sa jedne strane bi volio da Tramp dobije na jesen jer volim kad ludaci pobjedjuju,sa druge strane bi nam Bajden mozda bio naklonjeniji,bio je jednom u CG,jeo je neki med.
      Ne znam nisam pametan.
      Dosadno mi je.
      Last edited by E1_PG; 21-05-20, 17:54.

      Comment


      • Mene najviše impresionira misao ljudi da je Trump neki protivnik duboke države. I to inteligentnih ljudi. Ima li bilo ko sa pola grama mozga da misli da bi pustili nekog antisistemca u opticaj. USA i Britanija uvek imaju dve opcije a duboka država bira u zavisnosti od situacije koja pobedjuje.

        Trump je primer sistemca par excellence.

        Za Bidena svi znaju da nema nikakve šanse. Znalo se ko će pobediti u USA posle Brexita i znalo se da bi bilo mnogo da posle tamnoputog muškarca predsednik bude žena.

        Ne znam ja šta oni analiziraju za one izbore, to je gubljenje vremens kao analiziranje podrške Lune i Kije. Što bi rekao Andjus, "za crvenokose dokone gospodje"...

        Jared Kushner je tatica.
        Last edited by Cassius Clay; 21-05-20, 18:02.

        Comment


        • Originally posted by Veprina masna View Post
          Meni je dobra bila ona plava iz bandijevih,ona serija znate vi kako zove.
          Bas je lijepa bila,mislim i dalje je ziva ali se ofucala,godine rade svoje.
          I ona iz mocnih rendzera,roza ona.
          I Vesna Zmijanac iz 85-te,nije bila nesto lijepa ali je djelovala ka tigrica prava.
          Meni je Rebecca iz Cheers bila strasna Jos onaj glas promukli...

          A dobra je bila i Vesna Zmijanac. Kako joj se po licu vidjelo da je djavolica i da voli da se...

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Za vreme ovog vanrednog stanja mnogo je novih kamera postavljeno i u gradu i u predgrađu (čak i skretanje za Avalu). Polako postajemo svi zatočenici velikog brata.
            Da vidiš kako izgleda Peking....
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Horgoš, ulaz u Srbiju pre 10-ak minuta...

              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Originally posted by Skeletor View Post
                Meni je Rebecca iz Cheers bila strasna Jos onaj glas promukli...

                A dobra je bila i Vesna Zmijanac. Kako joj se po licu vidjelo da je djavolica i da voli da se...
                Ona iz boljeg zivota,Violeta,cickava.
                I narano Savina Gersak,tkzv dobra pi.ka iz Cuda nevidjenog.

                Comment


                • Originally posted by Skeletor View Post
                  Hvala, brate moj dobri!

                  A sto se grunge bendova tice... Jedan bend obozavam i bas dosta cijenim... ma sjajan bend. Drugi od tih bendova isto cijenim ali ih ne slusam cesto jer su mi depresivni. Treci bend ima nekoliko solidnih pjesama ali mi nikad nije bilo jasno sta je to toliko dobro u vezi njih... pjevac kuka, zapomaze i zavija, povremeno ide na zivce. Cetvrti bend... e na taj cetvrti bend se poserem Pa prije bi slusao kako neko prdi u mikrofon nego da slusam ove bijednike raspale i izvikane. Znaci bas pih bend.. ogavna gomila govana.

                  Mozes li da pogodis ko je ko?
                  Ne znam buraz, ja od Pumpkinsa recimo mogu par pesama isto tako i Soundgarden.

                  AIC je vrh.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment




                  • Mali je bez premca djavo Zanimljiv i indikativan broj zgrade, interesantan video. Šta to beše simbolika

                    Comment


                    • Jesi li gledao Uki ono smece od dokumentarca,pad kabale,neka holandska baba je to pravila.
                      Lucic je za onu svijet izmislio,kako lose teorije baba ima.

                      Comment


                      • Jesam prvi deo ali nisam mogao sve jer znam sve od onoga manje više. Dosadno mi bilo. Ono su baš osnove.

                        Najjači su mi Vlado Georgiev djedovi i babe koje se čude onome

                        Kabalističko-vavilonsko-lihvarsko društvo. To zna svako.

                        Jesi video kako papa nestaje na terasi? Vežba 5g za fake alien invasion. Ako se ljudi plaše ovako ove farse od korone, kakvo će ukenjavanje biti tek od invazije vanzemaljaca

                        Nestajaće ljudi od vanzemaljaca. Zvuči smešno sve dok se ne dogodi Od 2030. lagano živimo virtuelnu realnost,

                        Ima da nas sahranjuju na hard diskove.

                        Comment


                        • Dajte čoveku Oskara za glumu. Drugi komentar pobedio. Da ne bude teorija zavere drž ne daj, direktno iz usta čoveka koji može u USA da radi šta mu padne na pamet

                          Comment


                          • Bundeve imaju tri vrh albuma, pao sam na dupe kod svakog i ne znam koji mi je drazi. Cetvrti tu i tamo i onda tri albuma koja su me ubila u pojam. Izgubili su svoj mojo, deluje mi koda su bili usporeniji i pesme ti se ne lepe za usi. Ova poslednja tri su mi ok i svidja mi se kako su modifikovali zvuk, malo je brze i agresivnije nego sto smo od njih navikli.

                            Comment


                            • Ovo je baš underrated
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Constantin View Post
                                Da vidiš kako izgleda Peking....
                                Ma Peking je daleko, nego ja od Trošarine do Avale (i mi imamo trošarinu, ne samo vi) trenutno na 8 mesta moram da vodim računa o kamerama. Od tih osam pozicija sedam su postavljene u periodu izolacije. Šta da pomislim?
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X