Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Madonin nastup na Evroviziji u Izraelu prošle godine. Proverio sam, postoji snimak i na YouTube. Nosi krunu, kruna se na španskom kaže Korona, oko nje ljudi sa gas maskama umiru. Najavila je panpedemiju korone u tom satanističkom nastupu. Jebo im pas mater kako se igraju sa nama.
    Last edited by goku; 23-03-20, 14:23.

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Iskreno, meni je ovo top.

      Ali vec odavno je postalo "in" da se hejtuje Marchelo iz ne znam ni ja kog razloga, pa tako i ovaj ugledni twiteras ne zaostaje.

      evo ga i Smokisa odgovorio na challenge

      https://www.instagram.com/tv/B-AQhd2...CVfdli0s_zB300

      edit: ne umem da ostavim instagram video
      Last edited by mark !t zer0; 23-03-20, 15:01.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by goku View Post
        Madonin nastup na Evroviziji u Izraelu prošle godine. Proverio sam, postoji snimak i na YouTube. Nosi krunu, kruna se na španskom kaže Korona, oko nje ljudi sa gas maskama umiru. Najavila je panpedemiju korone u tom satanističkom nastupu. Jebo im pas mater kako se igraju sa nama.
        Zemlja je ravna ploca. Sunce je u precniku 5000 kilometra I kruzi oko Zemlje.

        Nastavite niz... Kad se vec igramo toga.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Zemlja je ravna ploca. Sunce je u precniku 5000 kilometra I kruzi oko Zemlje.

          Nastavite niz... Kad se vec igramo toga.
          ...virus korona će mutirati i 99% ljudi će postati zombiji.

          E moj Indigo, to ti na TV-u neće reći.

          Comment


          • https://www.facebook.com/11451171256...2308410950543/

            Comment


            • Originally posted by Prince View Post
              Niko ne sme da te bije, Gorane. Ako ima neki problem, javi. Odma da stancujem krivicne prijave i privatne tuzbe, nema zaebavanja sa Gojkom . Ipak sam ja tvoj lojer, a pre svega lajer
              Hvala Princoni, ali sa takvima su jedini načini borbe, ne nasedanje na provokacije i ne komunikacija. To ih najviše pogađa.

              Comment


              • Nevezano za ovaj video, o ovoj masovnoj histeriji će morati da se porazgovara kada se sve slegne.
                sigpic

                Comment


                • Neka mi neko kaže da li sam dobro shvatio neki tekst koji je neko ovde okačio pre dan, dva, u temi korona ili ovoj ne sećam se.

                  Sever Italije je vlažno i močvarno zemljište plus staro stanovništvo. Iz tih razloga vladaju respiratorne bolesti više nego inače, pa je od 2013. do 2017. umrlo od posledice gripe 68 hiljada ljudi. Znači u proseku 17 hiljada ljudi godišnje. To je tri puta više nego što je do sada umrlo ljudi od korone u celoj Italiji.

                  Jesam li dobro shvatio?
                  Last edited by goku; 24-03-20, 14:49.

                  Comment


                  • Ma Madrid je jako susno podrucje sa 420mm kise godisnje (Bergamo preko 110 skoro 3x vise), pa je na losijoj putanji od Italije.

                    Comment


                    • Obican grip nije pod karantinom tako da tu svako poredjenje sa Koronom u startu prestaje.

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Obican grip nije pod karantinom tako da tu svako poredjenje sa Koronom u startu prestaje.
                        Ima logike, nego pitam jel sam ja ovo dobro shvatio ako je još neko otvorio taj link sa tekstom na engleskom.

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          Ma Madrid je jako susno podrucje sa 420mm kise godisnje (Bergamo preko 110 skoro 3x vise), pa je na losijoj putanji od Italije.

                          A kakva je struktura ljudi? Jel ima puno starih? Više nego u Bergamu?

                          Comment


                          • Imate temu za ovu pricu, prebacite se tamo.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Na onoj temi se piše samo da je korona opasna, neću da trolujem, neki su banovani zato.

                              Na ovoj je dozvoljeno i to drugo mišljenje ako sam dobro shvatio.

                              Comment


                              • Ma kakav opasnaovi u Italiji što leže su stažisti....

                                Comment

                                Working...
                                X