Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Italijani malo češće da peru ruke. Nek' se ugledaju na prljave Srbe, kod nas samo jedan oboleli i to se sam prijavio. Kakva samosvest, stvarno smo nebeski narod.


    P.S. Samo za #teamhurricane

    Comment


    • Mi smo Bogom dani zato nas i čuva, mazi, pazi. Nismo mi žabari da ponavljamo njihove greške. Za razliku od njih Srbi slušaju svoje - Vučića i Zlatibora - ako dvojica vrhunskih stručnjaka kažu više puta perite ruke što češće običnim ne tečnim sapunom, pijte čašicu-dve rakije na dan onda ne znam šta tu nije jasno zašto Korona ne stanuje u našoj dragoj domovini.
      Lepo je videti za DOBRO JUTRO naše drage lepojke iz Hurricana.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Belog luka, čaša rakije, i Hurricane za dobro jutro i nema Korone.

        Ruke prati obavezno non-stop pa i po cenu da se zapostave noge. Treba preživeti ovu najezdu Italijana.
        Last edited by Chiwwi; 08-03-20, 09:55.

        Comment


        • A pazi kako smo se spremili vrhunski za epidemiju virusa.
          Pacijent kome je utvrđena Korona prebačen iz Subotice u Novi Sad zbog oscilcija u temperaturi tela.
          Jel moguće da veličina grada Subotice od skoro 100,000 stanovnika nema adekvatne uslove za zbrinjavanje zaraženog bolesnika.
          A dobro se sećam kako nas je vlast uveravala da smo spremni za virus i da Koronu čekamo podignutog garda.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Ja sam čuo da svako ko pokupi Koronu SNS mu da neko dobro radno mesto, a da za uzvrat ne galami.

            Tamo negde kod Koštunića je DB postavio podzemni lekarski stacionar, sve u fulu izolovano, nazvali su ga "Duško Dugouško".

            Stopa izlečenja je maksimalna. I nakon toga dobro radno mesto u ministarstvu ga čeka.

            Ako neko zna gde ima da se pokupi Korona, neka mi javi. Još ako je neka lepa žena zaražena, rado ću da je obljubim maksimalno, samo da dobijem šta treba.
            Last edited by Chiwwi; 08-03-20, 10:08.

            Comment


            • Ja sam načuo, kažem samo načuo, da ova crnka iz Hurricane-a im simptome koji vuku ka Korona virusu.
              Eto ti životne prilike da se nekako spojiti pa se izdružite kako dolikuje u nekom stacionaru jedno 14 dana.
              Taman dovoljno vremena da ubaciš mene i Vulfija u priču sa ostatkom grupe.
              Postaćemo pravi trio fantastico.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Ja sam načuo, kažem samo načuo, da ova crnka iz Hurricane-a im simptome koji vuku ka Korona virusu.
                Eto ti životne prilike da se nekako spojiti pa se izdružite kako dolikuje u nekom stacionaru jedno 14 dana.
                Taman dovoljno vremena da ubaciš mene i Vulfija u priču sa ostatkom grupe.
                Postaćemo pravi trio fantastico.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                Genijalno!

                Ja, ti i Vulfi se izzaražavamo sa Hurrican-om i zatvore nas sa njima u stacionaru na mesec dana.

                Tu se zbližimo maksimalni sa njima. Padne ljubav, padne sve. Oženimo ih i uzmemo njihova prezimena u stilu Marijane Mateus i onda osnujemo nas trojica i njih tri grupu "Poljska Ševa" i pokorimo svet u stilu ABE..

                P.S. Možda tripujem ali na autu mi varira temperatura, jel' da mu operem ruke ili je kasno?
                Last edited by Chiwwi; 08-03-20, 10:23.

                Comment


                • Драга Савета

                  Нестало ми је вц папира а синоћ сам, к'о за баксуз јео неке шпагете са болоњезе сосом, и на тв-у гледао "Малена" са Моником Белучи у мајици Јувентуса.

                  Хоћу ли преживети корона вирус?
                  У потпису
                  Забринути Србијанац који пере руке након што испоручи вагон смећа у реку.

                  Comment


                  • Originally posted by mr.gold View Post
                    Драга Савета

                    Нестало ми је вц папира а синоћ сам, к'о за баксуз јео неке шпагете са болоњезе сосом, и на тв-у гледао "Малена" са Моником Белучи у мајици Јувентуса.

                    Хоћу ли преживети корона вирус?
                    У потпису
                    Забринути Србијанац који пере руке након што испоручи вагон смећа у реку.
                    Pricah juce sa nekim iz Emirata, visoki zvanicnik i rece da nece da ih prime zato sto su radikalni,oni gledaju u buducnost i sta posle nafte, ne treba im dalje problemi...Svakako..EU mora da to resi sa Iranom koji je najveci finsijer svega toga, verovatno i sa Izraelom...

                    Eto misterija resena...kakve si srece goldisha, tebi ce doci kao cimeri da budete )
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Nebojša Krstić sebi daje za pravo da javno istupi u medijima i iznese začuđujući sud i mišljenje. Bivši frontmen Idola, a sada ni sam ne znam šta po profesiji, bez previše blama i pokajanja ističe kako migrantska kriza u Srbiji treba se rešiti na adekvatan način - naseliti dotičnu žgadiju u napuštene kuće i objekte, te pokloniti im obradive oranice ukoliko žele baviti se poljoprivredom.
                      Neverovatno zvuči izleteti nešto ovako iz nečijih usta makar to bila usta ključnog SNS-ovskog bota Nebojše Krstića.


                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Nebojša Krstić sebi daje za pravo da javno istupi u medijima i iznese začuđujući sud i mišljenje. Bivši frontmen Idola, a sada ni sam ne znam šta po profesiji, bez previše blama i pokajanja ističe kako migrantska kriza u Srbiji treba se rešiti na adekvatan način - naseliti dotičnu žgadiju u napuštene kuće i objekte, te pokloniti im obradive oranice ukoliko žele baviti se poljoprivredom.
                        Neverovatno zvuči izleteti nešto ovako iz nečijih usta makar to bila usta ključnog SNS-ovskog bota Nebojše Krstića.


                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                        Pa šta? To je njegovo mišljenje, kako ti zamišljaš demokratiju ja ne znam. Lik mislim da nema zvaničnu funkciju, marketinški stručnjak, ne vidim problem da kaže šta misli o aktuelnom pitanju. Nije on izvršna vlast koja će sad da sprovede odluku o zadržavanju tih migranata.

                        Comment




                        • Grobar Relja izbacio jos jednu topcinu.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Nije izvršna vlast al je toliko često na "malim ekranima", rek'o bi češće od velikog štrumfa, da njegova reč i izjava ima težinu i odjek u narodu.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Devojke, srecan 8. mart!
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • https://twitter.com/PavloviMilo/stat...733383171?s=09
                                Kakav zaokret dragog nam Pece Sarape.
                                Izdaja za Srbina blaga reč.
                                Ne postoji u srpskom rečniku.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X