Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Cekali smo da dodje noto i sredi sve ovo, ali njega nesto nema.
      Pricaonica je sad otkljucana, ali ako nastavite po starom, odmah ide po kljuc.

      Који су услови за закључавање теме?
      Спреман сам да их испуним.

      Comment




      • Hahahahaaha sta je ovo

        Comment


        • Zadnjih par dana gledam neka gostovanja Miroljuba Petrovica. Znao sam da je budala, ali nisam znao da su mu gostovanja tako zabavna. Ja se napusim i gledam South Park ili Trailer Park Boys ili tako neku drugu glupost i mislim da je to smijesno i da nema preko... a onda otkrijem emisije sa ovim ludakom Dje on mrtav ozbiljan sa Tesom Tesanovicem raspravlja o tome da li je Skenderbeg mogao da ubije tiranosaurusa hahahaahahahahahahaaha sto je ovo majko mila A ovaj ga nesrecnik pita koje su tiranosaurusu slabe tacke i dje bi ga Miroljub gadjao da je on Skenderbeg ahahahahahaahahahahaha Sad mi je jasno od koga su pojedini forumasi naucili istoriju i pokupili teorije

          Comment


          • Ma on je jedan jedač govana. Sektaš. Treba mu opaliti tri ćuške i nogom u guzicu. Veći je neprijatelj Srba nego žene u crnom.

            Gde je problem? Problem je što on, Vacić, i raznorazni idioti degradiraju istinu svojim ponašanjem. On kaže neke tačne stvari i onda se predstavi kao kompletni idiot.

            Zato treba da dobije šamarčinu i nogu u guzicu.

            Koga pratiti dobri moj brate power? Radovana Damnjanovića, udruženje Miloš S. Milojević iz Crne Bare i može da prodje ekipa Srbija Global na YT.



            Evo ima klipova ovih starih dosta, zanimaj se, jebeš Smrdoljuba.

            Comment


            • Originally posted by ?????? View Post
              Ma on je jedan jedač govana. Sektaš. Treba mu opaliti tri ćuške i nogom u guzicu. Veći je neprijatelj Srba nego žene u crnom.

              Gde je problem? Problem je što on, Vacić, i raznorazni idioti degradiraju istinu svojim ponašanjem. On kaže neke tačne stvari i onda se predstavi kao kompletni idiot.

              Zato treba da dobije šamarčinu i nogu u guzicu.

              Koga pratiti dobri moj brate power? Radovana Damnjanovića, udruženje Miloš S. Milojević iz Crne Bare i može da prodje ekipa Srbija Global na YT.



              Evo ima klipova ovih starih dosta, zanimaj se, jebeš Smrdoljuba.
              Miroljub Petrovic, Misha Vacic i Uros..patriotski blok koji ne moze da spasi supu sa rerne a kamoli nesto vise od toga. Nacionalizam je sahranio ovu zemlju a sad ce demokratija istih tih nacionalista...da je dokrajci...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Comment


                • .

                  A nemoj to da postavljaš. Od te rulje naoružane ikonama i zastavama crnogorski prevodiici ne mogu na posao.



                  "Panciri" sleteli na Batajnicu - B92.net
                  https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1657818



                  "Prvi deo isporuke od šest naručenih sistema "Pancir S1" koje Srbija nabavlja od Rusije stigla su na batajnički vojni aerodrom "Pukovnik-pilot Milenko Pavlović"
                  Last edited by Chiwwi; 22-02-20, 16:51.

                  Comment


                  • Crna Gora zabranila ulazak "Beogradskom sindikatu" VIDEO - B92.net
                    https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1658004


                    Članovima grupe "Beogradski sindikat" zabranjen je ulazak u Crnu Goru, a članovi benda vraćeni su sa graničnog prelaza.

                    Gradjanska država..

                    Comment


                    • Ma uplašili se kad su videli da su manjina u svojoj državi. Ono kada ih ima manje od Srba, ptara i Bošnjaka.

                      Jbg čačkaju mečku, ovi Srbi iz CG su zajebani. Ne moramo mi da se mešamo uopšte.

                      Comment


                      • Kome je sve Milo zabranio da udje u CG?

                        Drugo pitanje, zasto se Beogradskom Sindikatu ne bi zabranio ulazak u Srbiju?

                        Bas malocas razmisljam kako je Vulin bio ruski voz koji je pre tri godine poslat za Kosovsku Mitrovicu.

                        Jedva cekam da vidim sledeci popis, jedna stvar je sigurna tu. Crnogoraca ima manje nego na proslom popisu.

                        Comment


                        • Sada se vidi koliko je bitna religija i šta dominira generalno u svetu.

                          Država, nezavisnost, narod neće da se cima, boli ih patka. Ako će da se cimaju, tu bi bio Vučić neki da ih proda.

                          A ovo je sada van njegove nadležnosti i nema dodira sa tim, jer ovo nema sa politikom, i Aca Vučić ne može da minira Srbe u CG nikako.

                          Pokazalo se isto da nisu ni svi Srbi isti. Svaka čast svima ali Srbi iz CG su najponosniji i najveća muda imaju. Ne trebamo mi za njih da se borimo i nemaju oni tu mantru kao ovi naši Kosovari.

                          Oni će sami dole izginuti svi za ideal ako treba, jer je tradicija urezana u njihove glave.

                          Tako da ne vidim potrebu da se mi odavde mešamo na bilo koji način sem moralne podrške. Junačine su to kakve svet video nije. Ponos i čast na prvom mestu a bez njega ne moraju ni da žive.

                          Ovo bi u nekim drugim krajevima prošlo, u Crnoj Gori nema trika.

                          I opet ja sam za nezavisnost Crne Gore i nemam ništa protiv da Crna Gora bude nezavisna država i da postoje Crnogorci kao entitet, ali to što se nešto nalazi na tvojoj teritoriji ne daje ti za pravo da prisvajaš, jer se tu nalazi vekovima.

                          Njegoši i ostali junaci su to gradili kao Srbi a ako ne kao Srbi sigurno ne kao antisrbi.

                          Nemam ništa protiv da Crnogorci sebi grade crkve i hramove a i da se služe našim, ali otimanja nema. To nije lepo. Brate izgradi i bori se za priznanje, pa nek ti je sa srećom.

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Olja zašto razbijaš mit o glupom narodu koji glasa i veruje Vučiću?

                              Comment


                              • Aa??
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X