Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dosta je čudnih stvari, Grammy awards, prestizanje po broju poena, povezanost sa nekim strukturama, relacije sa Klintonovima ali sve to su samo nagadjanja. Meni lično budi neko ambivalentno osećanje izmedju da je samo nesreća s jedne, a da je ritualno ubistvo sa druge strane koji su ovi ispratili na Grammy award sa onim budalastim satanističkim znacima.

    Stvarno za ovo ne bih tvrdio ništa.

    Za Prince-a mislim da je ubijen. Za Kubricka mislim da je ubijen.

    Bowie satanista je svoju smrt izgurao na umetnički način sa poslednjim albumom.

    Sad, Kobe, ne bih komentarisao i ne bih se pravio nešto pametan jer je tanka granica izmedju ispasti pametan i ispasti glup kao kurac.

    Ovde ne vidim neku višu svrhu. Prince je pričao o zaprašivanju vazduha, Kubrick je ubijen pred puštanje Eyes wide shut koji razotkriva bal elita gde je katovano 15 minuta filma koji su bitni...

    Ovde, da li je on bio u kakvim organizacijama i šta je radio, ne znam.

    Znam da je bio vrhunski sportista a ovo ostalo neka ostane pod velom misterije, ne mora sve ni da se zna niti iza svega mora stajati zavera. Nekad je samo nesrećan slučaj.

    Comment


    • https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1647533

      Hvala profesoru na iskrenosti, sreća pa ima Jevreja da nas brane pošto naši ne smeju da pričaju. Hvala profesoru do neba, živeo.

      Comment


      • Monstruozno i nezamislivo... Koliko znam tek od skoro se snimaju filmovi o Jasenovcu. Kako god, bolje nego nikad

        Edit: Zapravo, postoji dokumentarni film o Jasenovcu iz vremena Jugoslavije. Ali ne i igrani
        Last edited by BorisUnited99; 27-01-20, 21:10.

        Comment


        • Originally posted by 弱肉強食 View Post
          Dosta je čudnih stvari, Grammy awards, prestizanje po broju poena, povezanost sa nekim strukturama, relacije sa Klintonovima ali sve to su samo nagadjanja. Meni lično budi neko ambivalentno osećanje izmedju da je samo nesreća s jedne, a da je ritualno ubistvo sa druge strane koji su ovi ispratili na Grammy award sa onim budalastim satanističkim znacima.

          Stvarno za ovo ne bih tvrdio ništa.

          Za Prince-a mislim da je ubijen. Za Kubricka mislim da je ubijen.

          Bowie satanista je svoju smrt izgurao na umetnički način sa poslednjim albumom.

          Sad, Kobe, ne bih komentarisao i ne bih se pravio nešto pametan jer je tanka granica izmedju ispasti pametan i ispasti glup kao kurac.

          Ovde ne vidim neku višu svrhu. Prince je pričao o zaprašivanju vazduha, Kubrick je ubijen pred puštanje Eyes wide shut koji razotkriva bal elita gde je katovano 15 minuta filma koji su bitni...

          Ovde, da li je on bio u kakvim organizacijama i šta je radio, ne znam.

          Znam da je bio vrhunski sportista a ovo ostalo neka ostane pod velom misterije, ne mora sve ni da se zna niti iza svega mora stajati zavera. Nekad je samo nesrećan slučaj.
          Ne zelim da se nadovezem u vezi Kobija, ne znam sta si sve tu napisao. Ali Kubrickova smrt je some spooky shit, ta 24 cutovana minuta su stvorila pregrst teorija zavere od kojih svaka ima nesto sto joj daje kakvu takvu validnost.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Meni je nevjerovatno da se na Hulu-u vec pojavio dokumentarac o njegovoj pogibiji. Cas prije...

            Comment


            • Citam, gledam, nevera. Da li je moguce? PROSECNA mesecna zarada na Opstini Vrcara 2019 je iznosila 90.328 dinara. WTF?!
              Iznad republickog proseka u 2019, osim 12 beogradskih opstina, iznad republickog proseka 54.471 dinara zaradjivali su samo jos stanovnici Novog Sada, Bora, Vrsca, Majdanpeka, Kostolca, Lajkovca, Pozarevca i Medijane. Na jugu Srbije prosek plata oko 40.000 dinara.
              https://www.danas.rs/ekonomija/beogr...zi-rast-plata/

              Comment


              • tako nekako

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Juuu sto tukli vatrogasce...

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Poydrav svima, ponovo ja. Treba mi usluga jos jednom, ako mozete da mi popunite anketu opet, ovoga puta je malo zanimljivija tema, o mobilnim operaterima i zlatiboru kao turistickom mestu, takodje mi je potrebno za izradu istrazivackog rada i nadam se da cete dati realne ocene i da nece biti nasumicnih ocena jer bi mi to skodilo kasnije obradjenim rezultatima. Hvala unapred.

                    https://docs.google.com/forms/d/e/1F...m?vc=0&c=0&w=1 - mobilni operateri

                    https://docs.google.com/forms/d/e/1F...EqYE6L36qc4mq0 - zlatibor
                    Last edited by bice; 29-01-20, 16:58.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Popunila, ali objavi nam rezultate kada se završi anketa
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • I ja sam odradio anketu zaboravih napisati

                        Comment


                        • Ja htedoh, ali na Zlatiboru nisam bila godinama, a mobilni je preko firme i ne placam
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Nema sta pametno da se vidi na Zlatiboru po meni jer se to izgradilo masovno I nema vise tu lepotu koju je nekad imao

                            Comment


                            • Ja počeo ali pošto u rubrici student, nezaposlen, u radnom odnosu nema penzioner odlučio sam da ne učestvujem jer moj deo populacije nije ciljna grupa u ovom istraživanju.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Island sve religije proglasio mentalnim poremećajima, a Bibliju štampa s upozorenjem
                                https://luftika.rs/island-religije-mentalni-poremacaj/

                                Kakva drzava

                                Comment

                                Working...
                                X