Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Ali vest dana, nedelje mora biti da je neko svojevoljno imao seks sa Tijanom Ajfon I da je zbog toga dobila ugovor od 120k u posti.

    Sa Tijanom Ajfon Svojom voljom
    Ti sto su je jebali su sam krem drustva..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Kakvo ime, jebem ti haahahahahaha cujes Tijana Ajfon haahahahah

      Pa treba nam svima jebati mater, sto smo kao drustvo dozvolili da medju nama postoje ljudi koji nose takva imena i sto je jos gore da se o njima pise. Pola populacije, mozda i vise treba pogubiti.

      Comment


      • A dobro, mozda je coveka privuklo upravo to Ajfon u nazivu, nece on neku klosarku Androidu da jebe, ne ide.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Izvristao sam Timu od smeha, bolid. Power, na cemu je ovaj, nisam strucan Ovo je smesnije od svih serija/filmova koje sam video u 2019.

          Comment


          • Ne pisi Borise gluposti, zivota ti.
            Naravno da ne citam tabloide, nisam valjda retardirana, vec su ljudi na tviteru to objavili. Ne znam tacno ni koji je od njih.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              Kakvo ime, jebem ti haahahahahaha cujes Tijana Ajfon haahahahah

              Pa treba nam svima jebati mater, sto smo kao drustvo dozvolili da medju nama postoje ljudi koji nose takva imena i sto je jos gore da se o njima pise. Pola populacije, mozda i vise treba pogubiti.


              Spoiler
              Bukvalno kada svaki put cujem ime neke starlete i tu neku vest vezanu za nju ili procitam kao ovde, iskljucim se skroz i kroz glavu mi prolazi sledeca recenica ''Nisu nas dovoljno bombardovali''.


              Stavio sam u spojler. Brisite ako treba, posto je crnjak. Otvarati na sopstvenu odgovornost.
              Last edited by Ricma; 13-12-19, 08:00.

              Comment


              • Otisla da kupim Coraxov kalendar, danas je promacija i naletim na prijatelja Banjca
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Otisla da kupim Coraxov kalendar, danas je promacija i naletim na prijatelja Banjca
                  Super, a ko je Banjac? Gde si kupila kalendar?
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Banjac, cuveni komentator ESa koji lupa gluposti kad prenosi tenis da je to neizdrzivo

                    Centar za kulturnu dekontaminaciju, tamo je danas promocija a Corax ce da potpisuje oko pola 2
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Kako se ovi ljudi (citaj: sns) dobro zajebavaju!

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Želeo bih jedan iskren odgovor, kada su reizabrane sudije i da li je bilo naknadno nekog reizbora?
                        P.S. pun mi je kufer dvostrukih aršina (tu se mislim slažem sa tobom) jer ako imaš lovu imaš i privilegiju, ako si neki bednik sa dna kace robijaćeš maks.
                        Ono gde se ne slažem sa tobom je "SNS sudije" jer oni su sudije vlasti i sutra kada se ova vlast promeni oni će opet raditi sa istim elanom. (to su dvostruki aršini kod tebe...a toliko sam hteo da izbegnem sukob zbog glupe poltike).
                        Last edited by nebitan; 13-12-19, 13:02.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Inace sns propagira pricu kako su sudije "zute" i ti vidim verujes u to

                          Da li mislis da smeju da rade nesto na svoju ruku, dobijaju slucajeve od vaznosti za sns i rade kontra njihovih zelja?

                          Stvarni to mislis, da su nezavisni svi?

                          Naivno po meni. O najmanjoj sitnici vode racuna, a nece o sudijskim odlukama i predmetima na kojima rade doticni, bitnim predmetima za njih i njihovo clanstvo.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ako si čitala skroz post, videla si da se ja ne slažem da su SNS sudije već da su sudije vladajuće garniture jer su izabrane i to svojevremeno dobrom trijažom (pitanje podobnosti) i obezbeđene zakonskim aktima o nemogućnosti ili bar minimizirajući mogućnost da izgube posao tamo negde 2007/2008 (ako se ne varam), dakle sude kako im vlast kažee jer su ličnosti takvog karaktera da su sluge vlasti a ne pravde. Ne znam šta tu nije jasno? Zato je pogrešno i zato sam se bunio, nisu oni SNS sudije već sudije vlasti. Bili su sudije prethodne vlasti, sadašnje a biće i buduće. Blagodet vlasti i kapitalizma se obilato koristi i javno se poručuje puku da su oni na balkonu.
                            Znajući to da su sudije izabrane u vreme B. Tadića nisi mi ni odgovorila na pitanje jer se ne uklapa u tvoj post.
                            P.S. meni nagodba govori da je Gurović kriv i žao mi je što nije popio maks kaznu.
                            Last edited by nebitan; 13-12-19, 13:23.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Bas velika kazna za hvatanje za vilicu i odgurivanje.

                              Vec vidim kako ce u jednom trenutku dati izjavu kao Miran Miran.

                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Silovanje deteta i penis u usta - 9 meseci, Gurovic 10 meseci jer je pred izbore pa morali da zaostre kazne jer je njihov. Podsetimo, prva presuda za glumca je bila 9 meseci kucnog zatvora, pa pod pritiskom Levijatana preinaceno u 9 meseci u zatvoru. Sta radi srpsko pravosudje? Katastrofa. I hajde dok je kazna za Gurovica kao samostalna mozda ok, sta reci za prvo?



                                pedofilcina mrtva

                                Comment

                                Working...
                                X