Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cinjenica je da Milo vlada na talasu novokomponovanog crnogorskog nacionalizma. Osnovna politika tog novokomponovanog nacionalizma je antisrpski sovinizam i potenciranje na razlikama izmedju 2 naroda.. Vestacko stvaranje podela.
    Kk Buducnost nije nista drugo nego sportski ogranak DPSa.
    Mozda ima i po neki Srbin koji navija za Buducnost, raznih budala ima. Moguce je da postoji i neki Crnogorac koji navija za Zvezdu ili Partizan, ali to su izolovani retki slucajevi.

    Comment


    • Ja se recimo ne slazem sa ovim misljenjem iznad u vecini djelova, ima djelova gdje se slazem ali svako ima pravo da misli kako hoce.

      Mislim na Overlorda

      Comment


      • Originally posted by Antona View Post
        Cinjenica je da Milo vlada na talasu novokomponovanog crnogorskog nacionalizma. Osnovna politika tog novokomponovanog nacionalizma je antisrpski sovinizam i potenciranje na razlikama izmedju 2 naroda.. Vestacko stvaranje podela.
        Kk Buducnost nije nista drugo nego sportski ogranak DPSa.
        Mozda ima i po neki Srbin koji navija za Buducnost, raznih budala ima. Moguce je da postoji i neki Crnogorac koji navija za Zvezdu ili Partizan, ali to su izolovani retki slucajevi.
        Cinjenica je da su beogradski blizanci klubovi SNS-a ali to ne znaci da tek poneki opozicionar (kako ti kazes budala) navija za njih.

        I odlucite se vise da li zelite da pricamo o klubastvu bez politike ili o politici bez klubastva. Jedno sa drugim ne idu.

        Comment


        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
          Cinjenica je da su beogradski blizanci klubovi SNS-a ali to ne znaci da tek poneki opozicionar (kako ti kazes budala) navija za njih.

          I odlucite se vise da li zelite da pricamo o klubastvu bez politike ili o politici bez klubastva. Jedno sa drugim ne idu.
          Ovo je bio bas jeftin pokusaj podmetanja i izjednacavanja Mila sa Vucicem odnostno BG klubova sa KK Buducnost.

          Dakle Vucic je nevidjena nistarija, sigurno u rangu Mila, ali oni svoju vladavinu ne baziraju na anticrnogorskom sovinizmu. SNS botovi se takmice u divljenju vodji do imbecilnosti, od njega stvaraju spasioca i drzavnika, dok se DPS botovi takmice u odricanju cirilice, Vuka Karadzica, svetosavlja, zajednickog identiteta i svih simbola srpstva.

          Ti sad meni reci da li stvarno ne primecujes ove razlike izmedju Mila i Vucica ili me samo jebes, da bi u retorickom nadmetanju izjednacio oba rezima.

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            Ja se recimo ne slazem sa ovim misljenjem iznad u vecini djelova, ima djelova gdje se slazem ali svako ima pravo da misli kako hoce.

            Mislim na Overlorda
            Za koji dio teksta mislis da nije podudaran trenutnoj drustvenoj situaciji. Ja Sam neko ko je bio u Beogradu, navijao za zvezdu u Pioniru, Ali neko ko isto tako navija protiv Zvezde kada igra protiv Buducnosti.

            Comment


            • Originally posted by Stojanče View Post
              Nastavite u Pričaonici.
              Pfebaci ovo na pricaonicu, ali tamo nikad nisam zašao. Ova tema jeste povezana sa kosarkom i nasim klubovima. Koliko je politika povezana sa kosarkom toliko je i mi ovde komentarisemo

              Comment


              • Antona, nijedan navijac Buducnosti to tako ne gleda kako ti mislis.
                Pokusavas da potenciras pricu koju gura Covic i onda huska navijace na NACIONALNU netrpeljivost. Podsjeticu te, u pioniru je na vratima KK Buducnost napisana na albanski, vrijedjani sa poklicima "siptari". Ja ti opet kazem, kod nas nikad neces cuti ubij cetnika, jebo vas Vucic i tako dalje, jer mi ne gledamo to kroz tu prizmu, jer cemo pljunut na covjeka koji sjedi pored mene. Ja ti opet kazem, KK Buducnost nema nikakve veze sa svim ovim o cemu ti pricas.

                Edit i npr svaki srpski-jugoslovensko trener kad god je dolazio u PG kad se igralo u Evro takmicenjenjima, pozdravljen je velikim aplauzom.

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                Last edited by StefanPG; 01-12-19, 15:00.

                Comment


                • Sta je ovo??
                  Je l sam pogresila temu?
                  Nisam
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ali isto i ona Grejs Keli je bila macka i po.

                    Comment


                    • Radna nedelja u Nisu, je li Constantine?

                      Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        Radna nedelja u Nisu, je li Constantine?
                        Pa izgleda....ne možeš u JKP i Optinu, a da ne pokažeš lojalnost.....

                        evo kakao se aktivisti SNS-a "prepiru" ko je doveo više ljudi na protest
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          Opet u Banovicima? E jbt.

                          A naravno da se sa njim druzim. On mi je u top 5 omiljenih forumasa.
                          Fala mom frendu na lipim ričima. Moram reć da je obostrano.

                          Dogodine u Mexicu slavimo haloween sa najboljim latino manekenkama, pa i mi smo valjda neke pomode. Naravno Vuk je pozvan sa nama, mora neko da diže atmosferu.

                          Jer sva je prilika da će Power biti u elementu, a Vučina da smiruje mene da ne zaratim sa Sinaloa kartelom pa da nas izruče na kućne adrese u najlon kesicama.

                          Vuče btw svaka čast za Ivana Ivanovića. Ja kada sam pričao bilo je Uroš sere provučićevac.

                          Čovek jednostavno iskoristio masu napaljenika jer mu je pala emisija, deklarisao se kao opozicionar i oživeo je. Pokušavao je sve od Arse do ne znam šta. Ali je i on glup i glupi su mu vicevi.

                          Kad god sam bio u vezi nikada mi devojka nije rekla pusti Ivana Ivanovića nego Amidiži show, tako da... Ko još gleda Ivana Ivanovića?

                          Kesić je bio dobar u Fajront republici, ovo što sada pravi nisam pogledao jedan jedini minut. Smor.

                          Comment


                          • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment



                            • Wolfi ti li si

                              Comment


                              • Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X