Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 90% muzike na ovim prostorima je uvijek bilo smece. Sad sto ljudi nemaju ukusa pa ce neko reci da nije tako, to je druga stvar.

    Comment


    • Nije moj fazon ali opet ima neku notu da bi ja mogao posmatrati kao umetnost, što ne znači da jeste, ali...





      Nego se sad hvatati kvantiteta i koliko ko napuni, to ne pokazuje ništa. Popularnost da, ali sad da je Zdravko Čolić kao najveći ili najveći umetnik, ma to nikako.

      Comment


      • Miodrag M. Ilić, Sava Bojić, Perica Zdravković - ljudi koji su napravili 95% hitova.

        Milionski tiraži, kao što je Mile Bas izjavio: "U to vreme Brega prodavao ploču oko 300.000 primeraka svake 3-4 godine, mi smo prodavali preko 500.000 primeraka svakog člana velike petorke SVAKE GODINE".

        To više niko nikad neće dostići.













        Last edited by Tarantula®; 22-11-19, 15:10.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Hvala Bogu pa neće.

          Sunshine mi nikad nije ležao, pa nisam ni poslušao mnogo pesama, a Darkwood Dub volim.

          sloboda ili ništa

          Comment


          • A da li je domaća scena imala nešto slično Robbie W? Teško ja mislim. Da to bude tako kompletan paket, teško.

            Comment


            • Ma tesko da je domaca scena imala 20 pravih muzicara od kako je nastala Jugoslavija pa do danas. Muzicki smo bas zakasnili za civilizovanim svijetom pa jedno 20-30 godina.

              Edit: https://www.vijesti.me/svijet/balkan...mjesto-u-vladi

              Evo, da ne bude off
              Last edited by powerslave; 22-11-19, 18:16.

              Comment


              • Imate temu za muzicke diskusije

                http://www.sportklub.info/forum/show...icke-diskusije
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • "Ja sam video doktorat, nisam ga pročitao, ali ne bih davao svoj sud. Odluka je duboko politička. "

                  Ovo je nov nivo kontradiktornosti , zeznuo i Boru Todorovica za muzicara.

                  Comment


                  • Nema tu nikakve kontradiktornosti, on je mentalno oboleo covek. Ja uopste ne sumnjam da je on u stanju da prodje sve poligrafe jer on glavi ima samo svoju istinu u koju slepo veruje.

                    Comment


                    • Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Sreo se slucajno sa drugom, seli u Mozzart da popijemo nesto.
                        Evo sat i po kasnije razmisljam da bacim odecu u kontejner. Jebena gamad, kao da sam sedeo u dimnjaku.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Pa gde u Mozzart na pice..
                          Dobro, ima ona akcija kafa + cockta 110,00 RSD pa nije lose iskoristiti to.

                          Comment


                          • Ne znam, ne pijem ni jedno ni drugo.

                            Limune buraz znas ti I bolje. Ovo je smesno.
                            Mada mi te zao ako pijes tu kafu, koliko jadnih malih bubasvaba zavrsi u tim mlinovima.
                            Tesko se mozes nazvati pravom veganstinom ako je konzumiras.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Smrdlje najobicnije. I barovi i klubovi itd. Klasicna diskriminacija nas sto moramo ono da se udisemo.

                              Zamisli koji retard moras biti pa da non stop uvlacis nesto u sebe. Ispadaju bolji ovi sto travu uzimaju, bar to rade kod kuce, itd, a ne ovako ugrozavaju obican narod jer se ponasaju kao narkomani pa kao ne mogu da izdrze.

                              Treba ih izbaciti sa svih mesta u javnosti, a onda ga dobro popuse pre nego sto podju negde, cisto da ih ne hvata ta semi-narkomanska kriza.

                              Nadam se da ce se to uskoro dovesti u red, ili neka prave mesta samo za njih, da znam da ne ulazim tamo da se gusim zbog imbecila.

                              U zivotu devojku nisam imao koja konzumira cigarete, odmah je otpises kao labilnu licnost i kao veoma glupu osobu.
                              Last edited by Cassius Clay; 24-11-19, 12:50.

                              Comment


                              • Zgadi mi se svaki izlazak negde zbog ovoga. Usmrdis se za minut od cigara.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X