Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da nije Losmija ova tema bi imala 2-3 posta dnevno. A da postove pise neka totalna budala, niko ne bi replicirao. Covek ume da pogodi sustinu koja pogadja tudji ego, okidac zbog koga ljudi imaju potrebu da odgovore.

    Comment


    • Niko:
      Bas niko:
      Losmi: Vi ste desnicari.

      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Hocu.. tnx
        Awwwww, bromance [emoji3531]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Je li to bjese onaj sto je bio zaljubljen u Milosevica? I ta Nobelova nagrada se opasno srozala.
          Pa nije on dobio nobelovu nagradu zato sto je bio zaljubljen u Milosevica. Procitaj neku njegovu knjigu prvo pa onda kritikuj.

          To sto je on mozda govno od coveka, nema veze sa njegovim stvaranjem.




          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Hvala na savjetu, ali ja knjige ne citam. Gubljenje vremena i prevazidjen vid zabave. Koji ce mi k*rac knjige pored ovoliko kvalitetnih serija, filmova i video igara.

            A nije se Nobelova srozala zato sto je ovaj Slobodanov peskir dobio priznanje, nego se to desilo jos prije deset godina kad je ono djubre dobilo nagradu za mir.
            Last edited by powerslave; 13-10-19, 01:40.

            Comment


            • Obrisao sam sve divne riječi koje ste uputili jedni drugima sinoć, sve u nadi da se neće ponoviti. Dovoljno je da neko postavi zadatak kako bi krenula lična etiketiranja, to se ovdje više neće tolerisati.

              Comment


              • Originally posted by limun View Post
                Da nije Losmija ova tema bi imala 2-3 posta dnevno. A da postove pise neka totalna budala, niko ne bi replicirao. Covek ume da pogodi sustinu koja pogadja tudji ego, okidac zbog koga ljudi imaju potrebu da odgovore.


                Време проведено у сауни је оставило позитивне трагове.

                Comment


                • Бојан Томовић прешао у ислам на Видовдан. Тако је изјавио. Прекјуче је био Србин, јуче Црногорац и подржавао црногорску цркву, а данас у исламу(можда ће постати Бошњак ко зна). Вероватно ће сутра постати пратилац култа Саи Бабе када види строга правила ислама и кад дођу они постови и празници.

                  Не верује тај ни у шта, само жели пажњу, јер јелте само је он болестан.

                  "- I na kraju i da se Miljana odluči da rodi, deca moraju imati lepa muslimanska, arapska imena poput Salim ili Alma, jer ja sam sada islamske vere i zovem se Amar. Tako da je to dete Amara Moštrokola, a ne Bojana Tomovića. Bojan je umro 28. 6. 2019, a toga dana se rodio Amar - dodao je Tomović za pomenuti medij."

                  Да ако узме у шаке коју исламску књигу можда нешто и научи и дозове се памети, боље му је и то него да буде имбецилчина. Провалио сам га пре 2 месеца још, криза идентитета па испробава.

                  Сам датум преласка у другу веру носи своју поруку. Није он никога повредио тиме, али није то мајица. Ислам има своја правила.

                  Сад ћеш прво манге кићу под нож, а боли то мили мој, усраћеш се од бола.

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    38 na prvu loptu. Mada slab Sam ja sa matematikom tako da verovatno nije tacno.
                    Nije ti puno trebalo

                    Comment


                    • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                      Бојан Томовић прешао у ислам на Видовдан. Тако је изјавио. Прекјуче је био Србин, јуче Црногорац и подржавао црногорску цркву, а данас у исламу(можда ће постати Бошњак ко зна). Вероватно ће сутра постати пратилац култа Саи Бабе када види строга правила ислама и кад дођу они постови и празници.

                      Не верује тај ни у шта, само жели пажњу, јер јелте само је он болестан.

                      "- I na kraju i da se Miljana odluči da rodi, deca moraju imati lepa muslimanska, arapska imena poput Salim ili Alma, jer ja sam sada islamske vere i zovem se Amar. Tako da je to dete Amara Moštrokola, a ne Bojana Tomovića. Bojan je umro 28. 6. 2019, a toga dana se rodio Amar - dodao je Tomović za pomenuti medij."

                      Да ако узме у шаке коју исламску књигу можда нешто и научи и дозове се памети, боље му је и то него да буде имбецилчина. Провалио сам га пре 2 месеца још, криза идентитета па испробава.

                      Сам датум преласка у другу веру носи своју поруку. Није он никога повредио тиме, али није то мајица. Ислам има своја правила.

                      Сад ћеш прво манге кићу под нож, а боли то мили мој, усраћеш се од бола.
                      Meni samo nije jasno Uroše kako to tebe toliko pogađa da mu posvetiš ovako jedan poveći post, što te to toliko pogađa i izaziva reakciju, i to tako negativnu? Tebe sa 24 godine što je neki pjevač koji inače ima poremećaj objavio da prelazi u Islam?

                      Comment


                      • Камо лепе среће да пређе у ислам и стварно постане верник. Окачио сам га јер сам га качио пре 2 месеца и рекао да је дебил, ово је само потврда. Јер је пре два месеца био велики борац за Црногорску православну цркву.

                        Не погађа мене, само је пример како се људи служе свим и свачим да би добили наклоност некога.

                        Прво је прешао да буде Црногорац. Онда је рекао да је биполарац. Сада је прешао у ислам. Ваљда се нада да ће негде добити медијску пажњу. Искрен човек не може то да уради, и у веру се прелази тако што читаш и почнеш да верујеш, а не декларативно.

                        Ако ће стварно да се бави исламом, поздрављам прелазак. А по његовим променама идентитета, може се закључити што то ради.

                        Медији су највеће зло заправо. Они су инструмент свега најгорег. Не би овакви кретени добијали пажњу да нема истих. Толика количина пролива у медијима, да људи никако не могу бити нормални.
                        Last edited by Cassius Clay; 13-10-19, 12:57.

                        Comment


                        • Још један пројекат тавистока.

                          Comment


                          • Mediji su zlo s obzirom šta sve rade i koliko spinuju kad je politika u pitanju, a ovo u koju vjeru je prešao Bojan Tomović i šta je uradila neka pjevaljka u Zadruzi me ne mogu natjerati da čitam ako ja to sam ne želim. Koja to sila tjera neku babu da čita u novinama u autobusu o tome kako je neka tamo pokazala pi*ku ukućanima u Parovima i slične bljuvotine.

                            Comment


                            • Дај линк.

                              Comment


                              • Originally posted by mr.gold View Post
                                Дај линк.
                                Hahahahahahahahahahhaa Izasla mi je kafa na nos Hahahahahahahahahaha

                                Comment

                                Working...
                                X