Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post


    Zanemari ovo sto pise greske na filmu, to smo stavili da nas ne bi Ameri ne bi napali..
    Aha, znači taj traktor je odgovoran za šta?

    Comment


    • Da smo nebeski narod i veoma napredni...1389 smo imali traktor..2019, ne zelim ni da zna sta posedujemo......tada im se omaklo da ga snime..tako da ne brines i mirno da spavas..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Ivan jede sve koliko znam, samo nemoj tulumbe one brzo kliznu pa nastane haos.
        Moze nesto sa Vincini korama
        One gotove??
        Mehhh ok ako tako zelis, pravim bolje odmah da ti kazem

        Moze Ivane sveee!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Salim se malo Chiwwi, nemoj jos da poverujes u to, kao sto si poverovao da je Salo dobar trener
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • A to je znači. Ja sam se taman uplašio da smo tim traktorom poorali hrvatske njive. Što ne kažeš odmah.
            Najzad smo razčivijali Kosovski mit.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Ne znate istoriju sopstvenog naroda i Kosova,tu ne mislim na tebe samo. Kazem, necu ovde nikom nista da govorim, samo knjige u sake..mani se ovih forumskih ''istoricara'' itd...

              Kazem,meni je sve to nebitno, bitna je buducnost. Da smo ekonmoski jaki ne bi nam niko nista mogao, ali ovakve nikakve ...zajeba nas ko stigne..Mora se u EU uci, ne mora u NATO, ali semora saradjivati sa njima,postosi okurzen NATO drzavama...Jesu nas bombardovali, ali bacila je USA dve atomske bombe..pa su sad u fantasticnim odnosima...tako da...a nesto sumnjam da smo pamentiji od Japanaca..
              Ovo da se prebaci u post nedelje.... meseca - godine - ma decenije ....
              Nisu oni nijima te atomke zaboravili jos uvek, niti ce ikada. I kad - tad ce im to vratiti.
              Ali najjaca kontradikcija je sto od polupismenog coveka ostali forumasi dobijaju poziv da uzmu knjige u sake.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                One gotove??
                Mehhh ok ako tako zelis, pravim bolje odmah da ti kazem

                Moze Ivane sveee!
                Ma ja da te ne mucim
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Chiwwi View Post
                  A to je znači. Ja sam se taman uplašio da smo tim traktorom poorali hrvatske njive. Što ne kažeš odmah.
                  Najzad smo razčivijali Kosovski mit.
                  Da smo dobili Kosovski boj..vremenskom masinom...dosao Milos Obilic da pita za taktiku Saloa...Salo rekao svi u napad, sve odmah...pobedite ih..posle sta bude bice Uz svoju taktiku, poslao je i nezaostavni deo iste, traktor...tu je ali nepotrebona i slabo radi..kao Raduljica i Bircevic..

                  Ako ovo nije Matrix, ne znam sta je..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    One gotove??
                    Mehhh ok ako tako zelis, pravim bolje odmah da ti kazem

                    Moze Ivane sveee!
                    Olja ja bih da probam.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Da smo dobili Kosovski boj..vremenskom masinom...dosao Milos Obilic da pita za taktiku Saloa...Salo rekao svi u napad, sve odmah...pobedite ih..posle sta bude bice Uz svoju taktiku, poslao je i nezaostavni deo iste, traktor...tu je ali nepotrebona i slabo radi..kao Raduljica i Bircevic..

                      Ako ovo nije Matrix, ne znam sta je..
                      A ti si proročica predpostavljam.

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Ma ja da te ne mucim
                        ko ce da misli na mene nego ti

                        Da su mi sada te kore

                        Originally posted by Chiwwi View Post
                        Olja ja bih da probam.
                        Ne moze
                        To samo za ove sto idu sa malim zelenim ...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by mr.gold View Post
                          Једно је незнање, друго је осиона глупост.

                          Аутошовинизам има извориште у, не негирању, већ стиду од сопствене историје.
                          Као и чињенице да Србија никада није била у европском корпусу бездушне антиљудске и античовечанске европе.

                          У питању је одређени степен мисленог хендикепа, присутан код оних који су способни да поверују да је Србија нешто сама крива.
                          Или Сирија, или Иран, или Северна Кореја, Венецуела ....

                          Једина кривица Србије је та што има такву историју, такве великане, такве победе, такву душу, њиве, долине и поља, храну, људе, народ и веру, на којој јоз завиди бездушна европа.
                          А знамо да је доминантна особина поганих да им није мука што они нешто немају, већ што други има, и не могу а да не униште и његову срећу.

                          Само што ће поново посисати, као што су сваки пут посисали.
                          На Србији се сломило свако царство, сломиће се и ово, и свако следеће које удари на поштену, неискварену, добродушну, народну, земљу у којој су скоро сви сељаци, "то су Срби, тврди на муци, трезвени, скромни, несаломљиви; то су људи слободни, горди на своју расу и господари својих њива".

                          Сигрно се сећате овог гигантског хвалоспева народу којег се стидите, из уста чувеног француског генерала Луја Франша д'Епереа.

                          Даће Бог да никад не продамо небеско за земаљско, како нас је заветовао наш свети Кнез Лазар.
                          Како каже песма - два се царства никад не могу имати.

                          Србија је до сада бирала Светосавље и дао Бог да никад не застранимо у безбожну и душевно болесну европу, и њене погане вредности.
                          И море. Србија има море, најлепше на свету. Ко то не види тај je ауто... šovinista.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Chiwwi View Post
                            Dekard bi voleo da se boj na Kosovu nikad nije desio jer je to po njemu loše uticalo posle na nas kao društvo i zemlju. Trebali smo da dočekamo Turke sa cvećem i da danas Beograd i Kragujevac izgledaju kao Novi Pazar i Sjenica. To je valjda njemu ideal.

                            Pravi Delija..
                            Ne, otkud ti to? Trebalo je da se desi u onom trenutku kada bi imali šanse da pobedimo, bilo to za 10, 20 ili 50 godina.
                            Zamisli hipotetičku situaciju kako bi se razvijali j tom slučaju, vrlo verovatno da bi nas zaobišla pošast zvana komunizam, što je samo sinonim za fašizam. Oni su i jahali na tom talasu nezadovoljstva naroda zbog bednog života koji su imali u monarhiji.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Šta bi bilo da smo pobedili....?
                              https://www.telegraf.rs/zanimljivost...skom-boju-foto
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Originally posted by Constantin View Post
                                Novinar se potpisao kao KK hmmm, ovaj stil pisanja mi je neverovatno poznat...To je pisao ultra giga Srbin sa Kriptona
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X