Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mihajlo, jedan prijateljski savet: kraće rečenice i kada započinješ novu misao novi pasus kako bi ti postovi bili čitljiviji.
    Takođe, nakon znakova interpunkcije napravi razmak. Hvala!
    Last edited by dekkard; 05-10-19, 12:01.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
      Sta tu konkretno moze narod da uradi? Isto kao i prilikom izbora,navodno moze za nekog da glasa a na kraju velike sile odluce ko ce da bude gazda u drzavi,moze Pera da ima milion glasova vise predsednik ce biti onaj koga postave one velike sile koje imaju najveci uticaj u Srbiji,Amerika,Nemacka,Britanija.

      Comment


      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
        Sta tu konkretno moze narod da uradi? Isto kao i prilikom izbora,navodno moze za nekog da glasa a na kraju velike sile odluce ko ce da bude gazda u drzavi,moze Pera da ima milion glasova vise predsednik ce biti onaj koga postave one velike sile koje imaju najveci uticaj u Srbiji,Amerika,Nemacka,Britanija.
        Ljubiteljima zapada se to ne svidja, džabe se trudiš. Oni su ili slepi ili glupi kad misle da bogataši u svom društvu žele siromahe a da nemaju neki interes. E čuj, Britanija nam želi dobro ali mi smo glupi pa to ne vidimo. Kad nam žele dobro što tolerišu malog žvalavog diktatora?


        Glup narod?
        Pa malo smo i pametniji i vredniji od tupavih Amera i mlitavih zapadnjaka. Samo smo siromašniji i nemoćniji.
        Sila je u njihovim rukama. No to ne znači da su pametniji samo su bili izolovaniji i udaljeniji od nas kad su Turci rešili da šire islam.

        Što ti pametni Nemci nisu dizali kuke i motike u Drezdenu i Istočnom Berlinu od 45-te do 89-te?
        Šta, sad su pametniji, opametili se 89-te?
        Last edited by Chiwwi; 05-10-19, 13:06.

        Comment


        • Свако на свету и ја међу свима,
          понешто вредно и посебно има.
          Особу драгу, са којом све дели
          и којој све најлепше у животу жели.
          А ти си та посебна особа у мом животу,
          и зато ти желим да доживиш стоту.

          Лошми, срећан рођендан момчино




          Колико ти фали до пунолетства?

          Comment


          • Pridružujem se čestitkama..
            Srećan rodjendan našem bratu Zloćmiju..



            Comment


            • Oni da skidaju zvalavog a ti da sedis kuci gledas EL? Ili Sala u Evrokupu? Da ti mozda kupe dzojstik da upravljas sa njima

              Mi smo najpamentiji narod na svetu,samo nas nikone voli i nisu nam dali da se razvijemo..Mislim Chiwwi..dok god trazis krivce u drugima, ne vredi sa tobom pricati. Tu smo gde smo, zato sto to zasluzujemo, kada budemo zasluzili vise, pomericemo se gore...

              Tebi neko krvi sto si izabrao Tomu Nikolica za predsedika? Sto vucic ima 70%Sto te Sloba jebao 10+g..Za Jezdu sto si poverovao u 30% kamate..ili sto si hteo parcad drugih drzava i veliku Srbiju?

              Uzdigni se malo i gledaj napred, toliko bar mozes
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Mi smo bili isti narod od 45-te do 90-te i danas kao što su i Nemcu u istočnoj Nemačkoj bili isti narod od 45-te do 90-te i danas.

                Što se mene tiče ja sam kao dete bacao pedarde sa ćaletom 96-te protiv Zlobe, ćale je i 91-e bogami bio hladjen šmrkovima.

                Ali od toga nema ništa. Kad smo bili zanimljivi silama lepo se živelo i to kao komunistička diktatorska zemlja, sad im ne trebamo.
                Last edited by Chiwwi; 05-10-19, 13:04.

                Comment


                • Losmi, ne znam jesam li promasio datum i da li kasnim sa cestitkama posto sam "preko bare" pa je sest sati razlike, ali neka je sa srecom rodjendan! Samo da si ti zdravo, a ostalo ce sve doci na svoje mjesto. Zivio

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Oni da skidaju zvalavog a ti da sedis kuci gledas EL? Ili Sala u Evrokupu? Da ti mozda kupe dzojstik da upravljas sa njima

                    Mi smo najpamentiji narod na svetu,samo nas nikone voli i nisu nam dali da se razvijemo..Mislim Chiwwi..dok god trazis krivce u drugima, ne vredi sa tobom pricati. Tu smo gde smo, zato sto to zasluzujemo, kada budemo zasluzili vise, pomericemo se gore...

                    Tebi neko krvi sto si izabrao Tomu Nikolica za predsedika? Sto vucic ima 70%Sto te Sloba jebao 10+g..Za Jezdu sto si poverovao u 30% kamate..ili sto si hteo parcad drugih drzava i veliku Srbiju?

                    Uzdigni se malo i gledaj napred, toliko bar mozes

                    Немој да ме тераш да те дисциплинујем за рођендан.
                    Обустави аутошовинизам.

                    Comment


                    • E čuj neće zapad da smeni Vučića pošto ga mi Srbi mnogo volimo.. ahahaaha..
                      Glupost veka..

                      Pa neka budu dosledni onda i sa Asadom i Gadafijem..

                      Jebote oni postadoše ultra neutralni kad je žvalavko u pitanju..

                      Comment


                      • Originally posted by Powerslave View Post
                        Losmi, ne znam jesam li promasio datum i da li kasnim sa cestitkama posto sam "preko bare" pa je sest sati razlike, ali neka je sa srecom rodjendan! Samo da si ti zdravo, a ostalo ce sve doci na svoje mjesto. Zivio
                        Hvala Slejvaro brate moj Americko-Crnogorski. Hvala puno na iskrenim cestitikama, znace u ovim tmurnim danima;)) Ziveo!!! PS ne mogu da verujem da nisi gledao Frejzera,ali dobro Jos jednom hvala!!!
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Chiwwi View Post
                          E čuj neće zapad da smeni Vučića pošto ga mi Srbi mnogo volimo.. ahahaaha..
                          Glupost veka..

                          Pa neka budu dosledni onda i sa Asadom i Gadafijem..

                          Jebote oni postadoše ultra neutralni kad je žvalavko u pitanju..
                          Tamo se javio otpor,ovde ga nema sem na Twiteru i nesto na ulici.Kad podignes svoje dupe mozda se nesto i desi. Ovi navedeni su bolesni ljudi, jedan je ubio svoj narod drugi je srusio putnicki avion...Zvalavko jos nije dosao do tog stadiuma..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Javljao se otpor i protiv Miloševića 91-e pa su ladili jajašca tad. Javlja se otpor i protiv prinčeva Saudijsko Arabijskih ali nafta je mama, nema veze što se seku ruke dok digitron pokazuje plus. Nije bio problem 60-tih da crnci u Americi piju iz posebnih česmi iznad kojih piše "Colored" na javnim mestima..

                            Kad digitron pokaže plus sve je demokratija.
                            Last edited by Chiwwi; 05-10-19, 13:19.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Zvalavko jos nije dosao do tog stadiuma..
                              Da, on je predsednik hipi komune koja je organizovala Vudstok..

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Javljao se otpor i protiv Miloševića 91-e pa su ladili jajašca tad. Javlja se otpor i protiv prinčeva Saudijsko Arabijskih ali nafta je mama, nema veze što se seku ruke dok digitron pokazuje plus. Nije bio problem 60-tih da crnci u Americi piju iz posebnih česmi iznad kojih piše "Colored" na javnim mestima..

                                Kad digitron pokaže plus sve je demokratija.
                                Za Saudijce se slazem, poprilicno bolestan narod, ali bogat. Samo to za crnce imas pravo, samo oni su evoluirali i sad u 2014 npr je predsednik bio crnac, drze dosta toga i imaju ista prava...naravno crnci ce uvek imati problem sa rasizmom..ali oni su se pobljali..mi idemo u nazad i ne mozes kriviti nikog za to. Znam da su teorije zavere odlicne stvari, ali jbga... svak ima svoju neku istinu ..a prava istina je negde u sredini...

                                Prvo ti izadji na ulicu, uspotrivi se zvalavku i nemoj da bacas bale na Sumu, Nasana, Natka, Trinkijerija i ekipu...jaka avanagarda od dva do tri dana koja rima, koji sith

                                Ajte molim vas, sutra pola vas, da vam daposao neki 1k eura ali da radite crne rabote za njega, radili bi... ljudi prodaju zivot i drzavu zarad lopte itd itd,,
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X