Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Sta napisa lik....

    Comment


    • Originally posted by limun View Post


      Sta napisa lik....
      A limuntuse? Šta kažeš? Dobra ta EU.

      Bolje i to nego spaljivanje veštica i sečenje ruku po Srbiji.

      Comment


      • Originally posted by goku View Post
        To su tvoje zapadnih vrednosti.

        Ovo nisam ja pisao, samo sam prekopirao.

        Da li još uvek želiš u EU?
        Sta si prekopirao i odakle..Treba dapustis link kao dokaz toga,ane da kopiras za Balkan Info fun ekipa...sta radis, pises to crni Goku po forumu Strasno i nesretni Supermen je za tebe simbol normalnosti...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Sta si prekopirao i odakle..Treba dapustis link kao dokaz toga,ane da kopiras za Balkan Info fun ekipa...sta radis, pises to crni Goku po forumu Strasno i nesretni Supermen je za tebe simbol normalnosti...
          Stani, da li si ti stvarno tolika budala ili si samo bezobrazan? Kako misliš šta ja pišem? Kakav link? Naveo sam izvor, a ti ako ne veruješ se potrudi da proveriš istinitost.

          Drago mi je da ste šokirani, možda još uvek ima nade za vas.
          Last edited by goku; 26-09-19, 17:53.

          Comment


          • Originally posted by goku View Post
            Stani, da li si ti stvarno tolika budala ili si samo bezobrazan? Kakav link? Naveo sam izvor, a ti ako ne veruješ se potrudi da proveriš istinitost.

            Drago mi je da ste šokirani, možda još uvek ima nade za vas.
            Sokirani smo tvojom bolescu, ovo je samo prevedeno...Cak ti i sama Rusija ima neka bliza kolena da mogu biti ...mada je u vecini to nije dozvoljeno..Pises gluposti i sa nekih bolesnih nasih blogova i gluposti koji samo vi bolesnici pratite..

            Verovatno postoji neki deo svuda kako roditelji treba da se ponasaju oko dece u tim situacijam itd..nego vi to sve iskrivite i stavite u neki vas bolesni kos itd..zalosno je sto tako nestopostavljas ovde i dajes insinuacije kako je incest nestosto podrzava Zapad itd..

            Mislim, jbte porazavajuce je kako vi uopste razmisljate..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Očekujem uskoro i Kleo Patru i duhove Milje Vujanović Regulus I Alana Čumaka kao kredidebilne izvore informacija.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • I Ljubišu Trgovčevića.
                Molim te.
                Njega ne zaboravimo.
                Ipak.

                Comment


                • Ovo sto je Goku napisao je svakodnevica u EU, sreca pa u Srbiji toga nema, Srbi ne podvode cerke, nemaju odnose sa zivotinjama , ne uriniraju drugima u usta, ne teraju ih da jedu izmet , nikada im ne padne na pamet da podvode i maloletne sinove.

                  Ovo gore nema u Srbiji, samo u izopacenim zemljama.... da... malo cemo da se lazemo.

                  Comment


                  • Ja stvarno ne razumem koji je tvoj problem.

                    Isto ne kontam da li ovo skupljaš, pa ovako izbacuješ odjednom sve.

                    Ove portale koje ti čitaš se ne kače ovde, ja bih te banovao za ovo.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Ja ne znam koji je vama kurac. Da li se pravite ludi ili jeste, sad više i ne znam

                      Ovo nisu pojedinačni slučajevi. Ovo je zvaničan dokument Nemačke federalne institucije podređena Ministarstvu za porodične odnose.

                      Ovaj tekst je prevela poljska novinarka Aleksandra Rybinska u poljskom listu "Rzeczpospolita" daily od 9. jula 2007. godine.

                      Sve je to navedeno u mom postu. Da li ste vi uopšte to pročitali. Nisam ja izmislio ovu priču, alo bre.

                      Sve u cilju razotkrivanja zapadnih vrednosti koje se ovde potenciraju.
                      Last edited by goku; 26-09-19, 18:16.

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Ja stvarno ne razumem koji je tvoj problem.

                          Isto ne kontam da li ovo skupljaš, pa ovako izbacuješ odjednom sve.

                          Ove portale koje ti čitaš se ne kače ovde, ja bih te banovao za ovo.
                          Jel si se meni obratio?

                          Naravno da ne skupljam, pitas gugl i sve ti izadje. Covek pokazuje "zvanicni" dokument nemacke vlade i to je ok. Nasa vlada nema muda da kaze da takvih gadosti ima i kod nas pa je verovatno uredu da mu se pokaze da je to na zalost uobicajna pojava i kod nas.

                          Poena je u tome da se u razvijenim zemljama ovakve stvari objavljuju i osudjuju, kod nas se takve gadosti stavljaju pod tepih pa prost covek i ne zna gde zivi.

                          A tebi ako mojii postovi nisu po volji imas opciju blokiraj korisnika, hvala.
                          Last edited by belgrade_owl; 26-09-19, 18:25.

                          Comment


                          • Blokiraću ja tebe, to je najmanji problem.

                            Suština je da niko ne želi da udje na sportski forum i da ga neko navodi na ove linkove koje si postavio. To je i protiv pravila foruma. Nadam se da to shvataš.

                            Nema na čemu.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by belgrade_owl View Post
                              Jel si se meni obratio?

                              Naravno da ne skupljam, pitas gugl i sve ti izadje. Covek pokazuje "zvanicni" dokument nemacke vlade i to je ok. Nasa vlada nema muda da kaze da takvih gadosti ima i kod nas pa je verovatno uredu da mu se pokaze da je to na zalost uobicajna pojava i kod nas.

                              A tebi ako mojii postovi nisu po volji imas opciju blokiraj korisnika, hvala.
                              Naravno da se tebi obraća.

                              Da li ti shvataš razliku između zvaničnog stava države i pojedinačnih bolesnika?

                              Šta ima vlada da objavljuje, imamo crnu hroniku.

                              Naša vlada koliko god da je izdajnička, ne mogu da zamislim da ovako nešto uradi.

                              Comment


                              • Ova tema nema veze sa sportom.

                                Comment

                                Working...
                                X