Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Као да се ту неко питао.

    А ја стварно нисам злонамеран. Ако некога не интересује историјско наслеђе и ако га интересује угодан живот, зашто би он испаштао због нас, или ми због њега да се одриче нечега нама важног?

    Поштено је разићи се.

    Ко остане на југу, у Србији, може да се поздрави са лагодним животом. Прилично је очигледно да никада неће бити боље и тако би поштедели људе које то смара.

    Нису они криви што су рођени као Срби. Они би хтели да живе и имају стандард, да не бриму за сутра.

    Опет, јужно остајемо ми који имамо неке друге вредности. Боље две државе са јасном идејом и путем, него једна изгубљена, усрана, никаква, где нити се живи нити има морала.

    Comment


    • Originally posted by 弱肉強食 View Post

      Ко остане на југу, у Србији, може да се поздрави са лагодним животом. Прилично је очигледно да никада неће бити боље и тако би поштедели људе које то смара.
      Hoćeš da kažeš da naš preCednik laže ?
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Ne laze, samo ne govori istinu.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Savrsen naslov ne post...

          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Crk'o Zak Sirak.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment




            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Vojvodina je samo obrazovanija, urbanija i bogatija od ostatka drzave i mimo Bg-a.

                I to je tako Urose..mi vec imamo evropske vrednosti ali vi nas kocite+ bosnia sto nas naselila..i povukla blize vama nego Evropi.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Podloga se inače radi sa peskom, ivice kaldrmisane površine moraju biti čvrste jer one drže kocke da se ne izlokaju.
                  Na kraju se pesak posipa po kockama i "utrljavanjem" se popunjavaju fuge. Zašto se ovo dešava kao što je prikazano na klipu zaista treba pitati nadzorni organ jer to jeste sramota.
                  Gradski zavod za urbanizam (ili slicna institucija ) je bio nadzor [emoji42] Sve je jasno .

                  Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post
                    Hoćeš da kažeš da naš preCednik laže ?
                    On... Nikada [emoji42]

                    Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Vojvodina je samo obrazovanija, urbanija i bogatija od ostatka drzave i mimo Bg-a.

                      I to je tako Urose..mi vec imamo evropske vrednosti ali vi nas kocite+ bosnia sto nas naselila..i povukla blize vama nego Evropi.
                      Cekaj stani.... Hoces reci da su gradjani Vojvodine obrazovaniji, a ne "Vojvodina" kao "geografski pojam" [emoji42]

                      Ne bih se slozio, al' dobro sad [emoji16]

                      Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Ja Civi View Post
                        Cekaj stani.... Hoces reci da su gradjani Vojvodine obrazovaniji, a ne "Vojvodina" kao "geografski pojam" [emoji42]

                        Ne bih se slozio, al' dobro sad [emoji16]

                        Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
                        Ma zahebavam Urosa malo
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          I to je tako Urose..mi vec imamo evropske vrednosti ali vi nas kocite
                          Kad smo već kod zapadnih vrednosti, pored onoga 'gej je o kej' ili 'zoo turizma' (odlazak vikendom u strane države gde se na specijalnim farmama opšti sa životinjama) evo još jedne zapadne vrednosti:

                          "Nemačka federalna institucija podređena Ministarstvu za porodične odnose, objavila je pamflet kojim motivišu očeve da se angažuju u masiranju polnih organa svojih kćerki.

                          Nemačka federalna institucija podržava incestualnu pedofiliju.

                          Izvor je:

                          Polish "Rzeczpospolita" daily | July 9, 2007 | Aleksandra Rybinska
                          Posted on 07/29/2007 4:42:30 AM PDT by JoAnka

                          Ovo je prevod članka iz poljskih dnevnih novina "Rzeczpospolita".

                          Očevi ne posvećuju dovoljno pažnje klitorisu i vagini svojih kćerki. Njihova maženja previše retko pripadaju ovim regionima, dok je ovo jedini način da devojčice budu u stanju da razviju osećaj ponosa prema svom polu. Ovo je citat iz Ljubav, telo i igranje doktora, brošure objavljene od Nemačkog federalnog centra za zdravstveno obrazovanje (BZgA). Ova publikacija je upućena roditeljima dece starosti 1-3 godina.

                          Prema autorima pamfleta, za zdrav razvoj deteta je važno da njen otac pokaže koliko je ponosan na činjenicu da je devojčica. Najbolje je, kada on to radi koristeći svoje ruke: Deca dodiruju sve delove tela svojih očeva, ponekad ga i uzbuđujući. Očevi bi trebalo da rade isto.

                          Brošura takođe obaveštava da majke često detetovom penisu daju ime kućnog ljubimca, dok međutim polni organi devojčice ne dobijaju imena puna ljubavi. Kao rezultat, devojčice počinju da misle da su one gore od dečaka. Eto zašto očevi treba da smisle imena puna ljubavi za kćerkinu vaginu, na primer da je nazovu kotlić meda.

                          Autori pamfleta savetuju roditelje da dozvole neograničenu masturbaciju deteta: Ukoliko devojčica ubacuje predmete u svoju vaginu, roditelji bi trebalo da intervenišu samo ukoliko postoji rizik da se povredi. Na primer kada su usne njihovih vagina natečene od trljanja na ručkama stolice. Tada morate reći detetu da se dalje ne povređuje, i u isto vreme objašnjavajući da je stimulisanje polnih organa u redu.

                          Ne inhibicijama.

                          Masturbacija i dodirivanje polnih organa od strane roditelja pretpostavljeno je da spreči seksualne inhibicije deteta u odraslom dobu. Deca treba da nauče da ne postoji stvar kao što su sramni delovi tela. Telo je dom, na koji treba da ste ponosni.

                          Pesme o vagini.

                          BZgA takođe ima dobar savet za roditelje malo starije dece. Nedavno, kancelarija je objavila priručnik o polnom razvoju dece u obdaništu. U njemu, roditelji mogu da pročitaju da je oponašanje pokreta pri seksualnom činu preporučljivo za razvoj 4-godišnjaka.

                          Zajedno sa priručnikom, kancelarija je rasturila I knjigu pesama, uključujući Nos, trbuh i zadnjica. Jedna od pesama glasi: Kada dodirnem moje telo, otkrivam šta imam. Ja imam vaginu, jer ja sam devojčica. Vagina nije samo za piškenje. Kada je dodirnem, osećam prijatno podrhtavanje.

                          Brošura BZgA se obavezno čita u 9 nemačkih zemalja. Koristi se za obuku negovateljica, vaspitačica i učitelja u osnovnim školama. Preporučena je od mnogih organizacija koje se zvanično bore protiv pedofilije, kao što je German Kunderschutzbund. BZgA, koja je zvanično podređena Ministarstvu za porodične odnose, I rasturaju milione primeraka ove 40-strane brošure svake godine."

                          Pa što kaže Uroš, da se ne ljubimo, idite vi gore, a mi ćemo se dole već nekako snaći.
                          Last edited by goku; 26-09-19, 18:31.

                          Comment


                          • Hoce neko spreciti ovog ovog Gokua da postavlja ove bolestine na forumu. Mislim, nema smisla ljudi lik je lud,bukvalno receno..Nije da vredjam, ali ovo je dno dna..cak i za njegov nivo pisanja..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by goku View Post
                              Kad smo već kod zapadnih vrednosti, pored onoga 'gej je o kej' ili 'zoo turizma' (odlazak vikendom u strane države gde se na specijalnim farmama opšti sa životinjama) evo još jedne zapadne vrednosti:

                              "Nemačka federalna institucija podređena Ministarstvu za porodične odnose, objavila je pamflet kojim motivišu očeve da se angažuju u masiranju polnih organa svojih kćerki.

                              Nemačka federalna institucija podržava incestualnu pedofiliju.

                              Izvor je:

                              Polish "Rzeczpospolita" daily | July 9, 2007 | Aleksandra Rybinska
                              Posted on 07/29/2007 4:42:30 AM PDT by JoAnka

                              Ovo je prevod članka iz poljskih dnevnih novina "Rzeczpospolita".

                              Očevi ne posvećuju dovoljno pažnje klitorisu i vagini svojih kćerki. Njihova maženja previše retko pripadaju ovim regionima, dok je ovo jedini način da devojčice budu u stanju da razviju osećaj ponosa prema svom polu. Ovo je citat iz Ljubav, telo i igranje doktora, brošure objavljene od Nemačkog federalnog centra za zdravstveno obrazovanje (BZgA). Ova publikacija je upućena roditeljima dece starosti 1-3 godina.

                              Prema autorima pamfleta, za zdrav razvoj deteta je važno da njen otac pokaže koliko je ponosan na činjenicu da je devojčica. Najbolje je, kada on to radi koristeći svoje ruke: Deca dodiruju sve delove tela svojih očeva, ponekad ga i uzbuđujući. Očevi bi trebalo da rade isto.

                              Brošura takođe obaveštava da majke često detetovom penisu daju ime kućnog ljubimca, dok međutim polni organi devojčice ne dobijaju imena puna ljubavi. Kao rezultat, devojčice počinju da misle da su one gore od dečaka. Eto zašto očevi treba da smisle imena puna ljubavi za kćerkinu vaginu, na primer da je nazovu kotlić meda.

                              Autori pamfleta savetuju roditelje da dozvole neograničenu masturbaciju deteta: Ukoliko devojčica ubacuje predmete u svoju vaginu, roditelji bi trebalo da intervenišu samo ukoliko postoji rizik da se povredi. Na primer kada su usne njihovih vagina natečene od trljanja na ručkama stolice. Tada morate reći detetu da se dalje ne povređuje, i u isto vreme objašnjavajući da je stimulisanje polnih organa u redu.

                              Ne inhibicijama.

                              Masturbacija i dodirivanje polnih organa od strane roditelja pretpostavljeno je da spreči seksualne inhibicije deteta u odraslom dobu. Deca treba da nauče da ne postoji stvar kao što su sramni delovi tela. Telo je dom, na koji treba da ste ponosni.

                              Pesme o vagini.

                              BZgA takođe ima dobar savet za roditelje malo starije dece. Nedavno, kancelarija je objavila priručnik o polnom razvoju dece u obdaništu. U njemu, roditelji mogu da pročitaju da je oponašanje pokreta pri seksualnom činu preporučljivo za razvoj 4-godišnjaka.

                              Zajedno sa priručnikom, kancelarija je rasturila I knjigu pesama, uključujući Nos, trbuh i zadnjica. Jedna od pesama glasi: Kada dodirnem moje telo, otkrivam šta imam. Ja imam vaginu, jer ja sam devojčica. Vagina nije samo za piškenje. Kada je dodirnem, osećam prijatno podrhtavanje.

                              Brošura BZgA se obavezno čita u 9 nemačkih zemalja. Koristi se za obuku negovateljica, vaspitačica i učitelja u osnovnim školama. Preporučena je od mnogih organizacija koje se zvanično bore protiv pedofilije, kao što je German Kunderschutzbund. BZgA, koja je zvanično podređena Ministarstvu za porodične odnose, I rasturaju milione primeraka ove 40-strane brošure svake godine."

                              Pa što kaže Uroš, da se ne ljubimo, idite vi gore, a mi ćemo se dole već nekako snaći.
                              Kakva gomila kretenluka. Ne mogu da verujem da može neko da ovo smeće prihvata kao ozbiljne činjenice.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Hoce neko spreciti ovog ovog Gokua da postavlja ove bolestine na forumu. Mislim, nema smisla ljudi lik je lud,bukvalno receno..Nije da vredjam, ali ovo je dno dna..cak i za njegov nivo pisanja..
                                To su tvoje zapadnih vrednosti.

                                Ovo nisam ja pisao, samo sam prekopirao.

                                Da li još uvek želiš u EU?

                                Comment

                                Working...
                                X