Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Dzaba tebi sto mislis da si bolji Srbin od mene zato sto mislis da volis KiM vise od mene kad kao ni ja ne zelis da zivis na istom.
    Zašto bih išao da živim tamo? Imam svoju kuću tu gde imam. Ko što ne bih išao da živim u Bg tako neću ni na Kosovo. Ali mašiš temu, ne vraća se Kosovo tako, već promenom svesti. Juče sam postavio bogijev post baš o tome.

    Originally posted by bojanaBG View Post
    Onda kad se u toj novoj Srbiji rodi neki novi losmi, sova ili limuntus, onda ce i taj deo da se podeli itd.
    To se ne može desiti, nisu oni takvi rođeni, to je stvar vaspitanja.

    Originally posted by Indigo View Post
    Slazem se. Kao u Kingovoj "Izmaglici" kada nastupi neka vrsta apokalipse pa onda oni najreligioznijinl fanatici se konacno docepaju svojih pet minuta propovedanljuci "Boziji gnev".

    Kako je krenulo ocekujem da Goku do kraja nedelje zrtvuje nekog u sakralnom obredu u slavu Boga.
    Mojne Indigara i ti, mislio sam da si pametniji od ovih što misle da je život samo šta će jesti, obući i jebati.

    Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Imala je jedna "srBska heroina" iz rata u BiH slične ideje ...za nju nije bio problem da strada 6 od 12 miliona Srba u svetu , ( njena izjava) radi ispunjenja srpskih nacionalnih interesa .Završila je u Hagu a zbog svedočenja protiv saboraca , puštena ranije .Sada živi na Vračaru .Ako niste pogodili radi se o Biljani Plavšić
    Aj ne lupaj. Nigde nisam napisao da treba ginuti za Kosovo, već samo promeniti svest o tome šta je Kosovo za Srbe i to će biti dovoljno da se stvari promene. Zato smo i došli u ovu fazu okupacije jer je potiskivina istina, a nametana laž. Te floskule, nebeski narod i slično su smislili naši neprijatelji u svrhu autošovinizma na koju se većina upecala, ali gold je već pričao o tome. Zapamtite, nismo mi nikakav nebeski narod, ni superioran narod. Mi smo samo nesretan narod koji ne zna svoj identitet, koji je obmanut i koji i dalje pristaje na obmanu. Lošmi, sova, limuntus, samo zvezda, ja civi i ostali nesrećnici su samo produkt te obmane.

    Comment


    • Ima Srba koji su proterani s Kosova i koji zele da se vrate u svoje kuce i na svoja imanja ali to je sa ovom izdajnickom politikom neostvarivo. Ima Srba koji zive tamo iako su uslovi nepodnosljivi,tamo su nasi manastiri koji ce nestati ili postati dzamije ako im Vucic potpise Kosovo,mnogo toga mi treba tamo da cuvamo. Nasa je nesreca da nas uvek vode politicari izdajnici,ne znamo za sta ginemo,sve sto smo branili politicari izdajnici su predali. Nije uopste bitno da li ja zelim da zivim na Kosovu,to je srpska teritorija,sutra da mi neko napadne Vojvodinu,ti ces valjda da kazes sta me briga tamo ima i Madjara,Rumuna,Hrvata,Slovaka.
      Daleko od toga da pozivam na rat,to je poslednja opcija,ali svim snagama,diplomatijom,treba braniti nase teritorije.ne bi trebalo predsednik drzave da mi siri pesimizam,najavljuje predaju Kosova a takav nas vodi i za to je dobro placen od tog Zapada i zato je tu i postavljen.

      Comment


      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
        Ima Srba koji su proterani s Kosova i koji zele da se vrate u svoje kuce i na svoja imanja ali to je sa ovom izdajnickom politikom neostvarivo. Ima Srba koji zive tamo iako su uslovi nepodnosljivi,tamo su nasi manastiri koji ce nestati ili postati dzamije ako im Vucic potpise Kosovo,mnogo toga mi treba tamo da cuvamo. Nasa je nesreca da nas uvek vode politicari izdajnici,ne znamo za sta ginemo,sve sto smo branili politicari izdajnici su predali. Nije uopste bitno da li ja zelim da zivim na Kosovu,to je srpska teritorija,sutra da mi neko napadne Vojvodinu,ti ces valjda da kazes sta me briga tamo ima i Madjara,Rumuna,Hrvata,Slovaka.
        Daleko od toga da pozivam na rat,to je poslednja opcija,ali svim snagama,diplomatijom,treba braniti nase teritorije.ne bi trebalo predsednik drzave da mi siri pesimizam,najavljuje predaju Kosova a takav nas vodi i za to je dobro placen od tog Zapada i zato je tu i postavljen.
        Takoe Mihajlo, ti si pozitivno iznaneđenje za mene.

        Comment


        • Originally posted by goku View Post
          To se ne može desiti, nisu oni takvi rođeni, to je stvar vaspitanja.
          Uvek ima izroda, rodice se neki koji nece slusati mamu i tatu...

          Ali malo si kontradiktoran, podrzavas Urosevu suludu ideju, a sa druge strane napadas sve ostale koji imaju drugacije misljenje od tvog, a vezano za Kosovo.
          Znaci ok je dati Vojvodinu, ali ne Kosovo? Zanimljivo...

          Sent from my MI 6 using Tapatalk
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Uvek ima izroda, rodice se neki koji nece slusati mamu i tatu...

            Ali malo si kontradiktoran, podrzavas Urosevu suludu ideju, a sa druge strane napadas sve ostale koji imaju drugacije misljenje od tvog, a vezano za Kosovo.
            Znaci ok je dati Vojvodinu, ali ne Kosovo? Zanimljivo...

            Sent from my MI 6 using Tapatalk
            Nešto ti tu nisi dobro razumela ili si me pomešala sa nekim.

            Comment


            • Jednog dana, u nekom proslom zivotu, zaustavljam ja taksi jer mi se nesto nije setalo po vrucini. A sam usao u auto, krezubo stvorenje sa kljunom umjesto nosa se okrenu put mene i graknu: "Znas'i ti da sam ja Srbin!?". Mislim se, jebi ga... sah mat. Ipak i nije bilo toliko vruce.

              Comment


              • Kosovo istorijski i nije nasa teritorija.. To je poenta i mi smo ga oteli..Manje, vise prokleta teriotrija i nikom nista dobro nece doneti..To je poenta cele price, koju ovde velikosrbi pokusavaju da zaborave bitne cinjenice..

                Ono sto jeste istina da smo krvarili za to Kosovo,ali istina je negde izmedju...Vojvodina je krava muzara i sta da radimo...prihvatili smo to i cao..da moramo da hranimo sve i svasta..i one sto zive pod planinama

                U vojvodini bacis kosticu bilo gde i onorodi..aovde se zivi kako na selu..sve gore i gore... zalosno i bedno...Kosovo je zavrsena prica, nema od tog anista,samo da zajebavaju obican narod i uzimaju politicke poene..

                Ljudi igraju sa reprezentacijom sve sportove i oni kao nije priznato itd..meni je zao sto se ljudima celo srpstvo sastoji od Kosova,to je bukvalno mozga bez..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Uvek ima izroda, rodice se neki koji nece slusati mamu i tatu...

                  Ali malo si kontradiktoran, podrzavas Urosevu suludu ideju, a sa druge strane napadas sve ostale koji imaju drugacije misljenje od tvog, a vezano za Kosovo.
                  Znaci ok je dati Vojvodinu, ali ne Kosovo? Zanimljivo...

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk
                  Goku je stari autonomas iz LSV
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Jednog dana, u nekom proslom zivotu, zaustavljam ja taksi jer mi se nesto nije setalo po vrucini. A sam usao u auto, krezubo stvorenje sa kljunom umjesto nosa se okrenu put mene i graknu: "Znas'i ti da sam ja Srbin!?". Mislim se, jebi ga... sah mat. Ipak i nije bilo toliko vruce.
                    I šta s tim?

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Jednog dana, u nekom proslom zivotu, zaustavljam ja taksi jer mi se nesto nije setalo po vrucini. A sam usao u auto, krezubo stvorenje sa kljunom umjesto nosa se okrenu put mene i graknu: "Znas'i ti da sam ja Srbin!?". Mislim se, jebi ga... sah mat. Ipak i nije bilo toliko vruce.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Jedan od boljih Matrix svetova.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Nigde nisam napisao da treba ginuti za Kosovo,
                          Ne znam šta si mislio ali ovo si napisao

                          Treba spasiti zdravo tkivo. Bolje sačuvati jedan deo teritorije i jedan deo naroda,
                          Aj ne lupaj.
                          Ovo možeš sa onima koji sa tobom razgovaraju na isti načn , sa mnom ne . U mom kodeksu postoji reč pristojnost , ma koliko se ne slagao sa sagovornikom , naravno do određene granice

                          Comment


                          • Tako je Goku, sto bi ti uradio bilo sta za KiM kad mozes iz svoje kuce u Vojvodini (teritoriji koju su nam Francuzi i Englezi dali za zasluge i prvom svetskom ratu) da samaras tastaturu i satanizujes svakoga ko ima drugacije misljenje. Logitech squad je spreman za akciju!

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Kosovo istorijski i nije nasa teritorija.. To je poenta i mi smo ga oteli..Manje, vise prokleta teriotrija i nikom nista dobro nece doneti..To je poenta cele price, koju ovde velikosrbi pokusavaju da zaborave bitne cinjenice..

                              Ono sto jeste istina da smo krvarili za to Kosovo,ali istina je negde izmedju...Vojvodina je krava muzara i sta da radimo...prihvatili smo to i cao..da moramo da hranimo sve i svasta..i one sto zive pod planinama

                              U vojvodini bacis kosticu bilo gde i onorodi..aovde se zivi kako na selu..sve gore i gore... zalosno i bedno...Kosovo je zavrsena prica, nema od tog anista,samo da zajebavaju obican narod i uzimaju politicke poene..

                              Ljudi igraju sa reprezentacijom sve sportove i oni kao nije priznato itd..meni je zao sto se ljudima celo srpstvo sastoji od Kosova,to je bukvalno mozga bez..
                              Ajde mi ovo pojasni. Od koga je oteto, kada, na koji način?

                              Amerikanci pod hitno da se isele iz USA jer su je oteli indijancima, čak štaviše izgradili su je na grobovima indijanaca.

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Jednog dana, u nekom proslom zivotu, zaustavljam ja taksi jer mi se nesto nije setalo po vrucini. A sam usao u auto, krezubo stvorenje sa kljunom umjesto nosa se okrenu put mene i graknu: "Znas'i ti da sam ja Srbin!?". Mislim se, jebi ga... sah mat. Ipak i nije bilo toliko vruce.
                                Sram te bilo

                                Daj neki predlog za Fantasy, u problemu sam

                                Comment

                                Working...
                                X