Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Biciklisti su posebna fela ljudi ...

    Bravoza tebe Goku..divno zivis,iskreno.. vidis kako te menjam, sad su ti postovi vec smisljeniji i bolji..izvlacim zi tebe najbolje..

    Juce sam uzeo but od jagnjeta od godinu dana ne znam kako se zove to tacno.. pekao ga u vodi 4 sata( so i beli luk samo od zacina ) na tihoj vatri i ostavio preko noci... oko 12 sati dolio vode i stavi krompir i na tihoj vatri 120c npr zatvorenog pekao jos 4 sata...onda ga sat vremena zapekao na 200c...

    Izvadio,stavio ljutu papriku i ren sa pavlakom...znaci ludilo...bio mi drug,popili po 3-4 pelina i sad jeo...brutalno,raspada se a hrskavo....dodje zena sa posla i kaze sta to smrdi....

    Ne hvalim se ja,vecsmao kazem kako je..pa ovde sam jedan od otvorenijih, znaju me ljudi.. dodji Goku do mene na Kej, opusti se..uzivaj..mnogo si nervozan. Radim na netu i online sam kad god sam budan, takva rabota...bio ja na forumu ili ne tako je...

    Ko se sprda sa mnom? Goku,nego ti lepo dodji do mene prijatelju..da te vidim ja zdravog i pravog i da popricamo..da se druzimo
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Biciklisti su posebna fela ljudi ...

      Bravoza tebe Goku..divno zivis,iskreno.. vidis kako te menjam, sad su ti postovi vec smisljeniji i bolji..izvlacim zi tebe najbolje..

      Juce sam uzeo but od jagnjeta od godinu dana ne znam kako se zove to tacno.. pekao ga u vodi 4 sata( so i beli luk samo od zacina ) na tihoj vatri i ostavio preko noci... oko 12 sati dolio vode i stavi krompir i na tihoj vatri 120c npr zatvorenog pekao jos 4 sata...onda ga sat vremena zapekao na 200c...

      Izvadio,stavio ljutu papriku i ren sa pavlakom...znaci ludilo...bio mi drug,popili po 3-4 pelina i sad jeo...brutalno,raspada se a hrskavo....dodje zena sa posla i kaze sta to smrdi....

      Ne hvalim se ja,vecsmao kazem kako je..pa ovde sam jedan od otvorenijih, znaju me ljudi.. dodji Goku do mene na Kej, opusti se..uzivaj..mnogo si nervozan. Radim na netu i online sam kad god sam budan, takva rabota...bio ja na forumu ili ne tako je...

      Ko se sprda sa mnom? Goku,nego ti lepo dodji do mene prijatelju..da te vidim ja zdravog i pravog i da popricamo..da se druzimo
      Losmi replicira Vonegatski
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
        Нико не тера људе да их интересује Косово. Свако има право на свој живот.

        Ако те ме интересује, ниси Србин. Просто. Не можеш ти вишевековне тежње обликовати јер те не интересује. Ако те не занима, ниси Србин, имаш друге тежње и ја скидам капу.

        Увек поздрављам када некога не занима.

        Не можеш да будеш Србин и да те не занима, то је исто као да кажеш да си пацифиста и сечеш главе.

        Нити ћу ја некога да убеђујем да буде Србин, нити мени треба неко да објашњава шта значи бити Србин.

        Пружимо руке и разиђемо се у две државе.

        Територије 50-50.

        Ми Београдски пашалук, ви северно. Ви терајте вашу причу, ми нашу. Зашто не би било овако?

        Свако има право да се изјасни 6 месеци да ли ће да живи јужно или северно.

        Уредите државу како желите, идите у ЕУ интеграције, нама се скините са курца а и ми вама. Најбоље решење српског питања.

        Боље мања хомогена средина него већа несложна. Што да вам кочимо амбиције за великом платом а ви нама за историјом?

        Северни део би брзо ушао у ЕУ под подршком Мађара, а ми ћемо доле како знамо.

        Наравно нама остаје идентитет ви се назовите по нахођењу.
        Evo tipicnog primera srpskog sektasa, koga ne interesuje Kosovo on nije Srbin, ajde? Odakle tebi pravo da odredjujes ko ce biti Srbin i koja ce mu biti interesovanja?

        Ko ne navija za zvezdu taj nije Srbin.
        Ko ne voli karanfile ....

        Ovi sto nikad nogom nisu krocili na KiM nasli da odredjuju ko je Srbin a ko nije.

        Kad toliko volis KiM kazi mamici i tatici da ti kupe jednu parcelu u Podujevu, pa zajedno Goku i ti lepo Srbujte dole, sta Srbujes preko tastature.
        Last edited by belgrade_owl; 24-09-19, 16:57.

        Comment


        • Originally posted by goku View Post
          Šta kažem za Kačavendu? Pa isto što i za tebe. Uvek je bilo i biće izroda, sramotnih ljudi koji brukaju sve ostale članove određene skupine ljudi.

          Ako nisi glup, onda nećeš generalizovati i poistovećivati sve članove sa tim jednim. Ali to je za tebe isuviše komplikovano da shvatiš.

          Ajde da probam da ti prevedem. Pošto si ti glup, a pišeš na ovom forumu, ja kad bih bio glup mislio bih da su svi koji ovde pišu glupi, jer si ti glup.

          Jel sad kapiraš? Naravno da ne.
          Zoran Radmilović je lepo rekao (ili mu to pripisuju da je rekao): "Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško, teško je drugima. Isto tako i kad si glup.

          (a u stvarnosti je Filip Gelik to napisao)...
          Last edited by nebitan; 24-09-19, 17:10.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by belgrade_owl View Post
            Evo tipicnog primera srpskog sektasa, koga ne interesuje Kosovo on nije Srbin, ajde? Odakle tebi pravo da odredjujes ko ce biti Srbin i koja ce mu biti interesovanja?

            Ko ne navija za zvezdu taj nije Srbin.
            Ko ne voli karanfile ....

            Ovi sto nikad nogom nisu krocili na KiM nasli da odredjuju ko je Srbin a ko nije.

            Kad toliko volis KiM kazi mamici i tatici da ti kupe jednu parcelu u Podujevu, pa zajedno Goku i ti lepo Srbujte dole, sta Srbujes preko tastature.
            Na ovoj podeli su nastale mnoge "uspešne" političke karijere... Najpoznatija je sukob unutar sks na čuvenoj 8 sednici... Milošević i njegovi jurišnici su olako obećanom brzinom rešavanja "srpskog nacionanog pitanja" počistili političku konkurenciju.

            Bez saveznika u svetu na mestima gde se odlučuje, sa jna i skj, uveo je zemlju u katastrofu koju i sada živimo.

            Iz svega toga, Srbija je izašla kao najveći gubitnik... u svakom pogledu... moralnom, materijalnom, osuđena od svih kao glavni krivac.

            Najveća posledica, koja je apsolutno nerešiva je stvaranje novih nacionalista sa stavovima kao što ih imaju nekoliko forumaša

            Meni su njihovi stavovi potpuno neprihvatljivi ali razumem odakle potiču... Nije se lako nositi sa svim posledicama loše politike, koja je od Srba i Srbije napravila najveće (jedine) krivce...

            Tu ne mislim samo na domaće zlo od političara


            Da li će se ovi završiti srpsko-srpskim sukobom ne samo u virtuelnom svetu ?


            Bojim se da je sve moguće. Mi više nismo u stanju da se ne slažemo na relativno normalan način.


            Ovi lažni evropejci nisu u stanju da stisnu petlju i kažu narodu da ne postoje i da nikad nisu postojale samo evropske integracije, uvek je pitanje evro-atlantskih integracija, gde je ovo atlantsko mnogo važnije.

            Politika zvana, četiri stuba i vojna neutralnost je nemoguća misija... to samo ovim budalama iz Nemanjine nije jasno. Od BoTe do AV-a


            Dok država ne preseče na koju će stranu... ostaje varijanta svađe oko svakog (ne) bitnog povoda, makar to bila i izjava Nikole Kalinića

            Ili ovaj predlog o "humanom" preseljenju...mada se on na vrlo konkretan način dešava masovnim odlaskom iz ove i ovakve Srbije



            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

            Comment


            • U rumunskom gradu besplatan prevoz za sve koji citaju knjige..

              https://www.nationalgeographic.rs/ve...ju-knjigu.html

              Trebalo bi po mnogo cemu da se ugledamo na Rumune, u svakom polju su ispred nas. Jedna od svesnijih nacija na Balkanu.

              Comment


              • Kakva "rasprava" u poslednjih par sati [emoji23]

                I ko sta ima protiv biciklista??? [emoji16]



                P.S: smirite zivce malo ... Ziveli [emoji16]

                Last edited by Ja Civi; 24-09-19, 19:57.

                Comment


                • Не пијем, хвала.

                  Са Лимуном би лако. Човек је практичан и разуме ме и договорили би се за 5 мимута. Догодине ни већ његова држава северно Београда била на путу за ЕУ и забележила би рекордни раст, а моја увелико под санкцијама и уценом.

                  Ми би уживали у животу, он и његови исто и то све на добровољној бази. Без просеравања. Ако ти се иде северно идеш и добијаш наше поштовање.

                  Боље то него да остајеш и објашњаваш нам какви су то циљеви српске спољне политике.

                  Свако би имао право избора.

                  Да, кога не интересује Косово није Србин. Треба да се предели у Лимунову републику(вероватно ћете имати плаво жуту заставу као и све што је отето Србији и Русији)...

                  Да би решавали "косовско питање" морамо прво решити српско. Да се лепо види ко је ко, па кога не занима да има избор и да може лепо да живи. Да не испашта због Косова, а ми да не испаштамо због њих.

                  Ето.

                  Comment


                  • Ko ne veruje u Boga i koga ne interesuje Kosovo, naravno da nije Srbin. Biti Srbin nije nacionalnost, to je duhovna kategorija.

                    Onomad je Ava Justin išao vozom i u razgovoru sa jednim čovekom pita ga: "Jesi li ti Srbin?" "Jesam." Odgovori čovek. "A veruješ li u Boga?" "Ne verujem." "Pa kako si onda Srbin kad ne veruješ u Boga?" "Pa rođen sam na srpskoj zemlji." "Vidiš onog vola tamo. I on je rođen na srpskoj zemlji."

                    Comment


                    • Ja moram samo da kazem da je ova tema postala necitljiva od vaseg proseravanja.
                      Pokusavala sam da nadjem bolju rec, ali nisam uspela...

                      Pre se ovde pricalo o svemu i svacemu, sad postoji samo jedna jedina tema i uvrede koje upucujete jedni drugima
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Има да свака буде оваква



                        Не вређамо се. Износимо ставове који су дијаметрално супротни. Не мислим да су наши супериорни, само су неспојиви. Ја поштујем њихове претензије али нећу да будем део тога, као ни они део наших.

                        Растанак је неминован.
                        Last edited by Cassius Clay; 24-09-19, 21:13.

                        Comment


                        • To sigurno nece da se desi
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                            Не пијем, хвала.

                            Са Лимуном би лако. Човек је практичан и разуме ме и договорили би се за 5 мимута. Догодине ни већ његова држава северно Београда била на путу за ЕУ и забележила би рекордни раст, а моја увелико под санкцијама и уценом.

                            Ми би уживали у животу, он и његови исто и то све на добровољној бази. Без просеравања. Ако ти се иде северно идеш и добијаш наше поштовање.

                            Боље то него да остајеш и објашњаваш нам какви су то циљеви српске спољне политике.

                            Свако би имао право избора.

                            Да, кога не интересује Косово није Србин. Треба да се предели у Лимунову републику(вероватно ћете имати плаво жуту заставу као и све што је отето Србији и Русији)...

                            Да би решавали "косовско питање" морамо прво решити српско. Да се лепо види ко је ко, па кога не занима да има избор и да може лепо да живи. Да не испашта због Косова, а ми да не испаштамо због њих.

                            Ето.
                            Ko ne kaze na kom je univerzitetu diplomirao nije Srbin.
                            Ko nije sluzio vojsku nije Srbin.
                            Koga interesuje KiM neka ide tamo da zivi.

                            Ja mislim da si ti alibi Srbin, odnosno da si jedan od onih koji vole da se udaraju u grudi a kad treba da se nesto uradi vodis politiku "bez'te noge posracu vas."

                            Za mene je svako ko svaki dan ima potrebu da pominje KiM i ceru u Boga nista drugo nego sektas, to su stvari koje se drze u svoja cetiri zida.

                            Religija i nacionalnost nemaju veze jedno sa drugim, mozda jednog dana i naucis.

                            Comment


                            • Да али је тако најпоштеније. Што би ми били њихови робови, а они наши? На процепу смо, најбоље то поделити на пола и свако својим путем и својим избором.

                              Што бих ја слушао некога да ми блати све што волим, и неко моје традиционалне ставове. Тај плурализам је могућ у нацијама без проблема. А овде су разлике коренске.

                              Comment


                              • Dacu svoj skroman doprinos zbog tebe Boki. Takoda necu ucestvovati vise u ovim splacinama. Ne mozes da ih promenis, onda ih ignorisi i zato u to ime.

                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X