Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gold pa tebe su zatvorili u Bazelu i muce te sigursn sam. Jos jedan genije koji misli da smo nebeski narod.

    Slobodno napisi koji su srpski intelektualci. Bizarno je prepirati se sa likom cija je buducnost zemlje vezana za kralja, mahom su to ljudi sturog obrazovanja i slabije finansijske situacije kojima mozes prodati muda za bubrege.

    Napravili su razdor medju narodom, sindikati ne postoje, glavna misao je da komsiji crkne krava, kao ljudi smo zavidni drugima i cekamo tudji neuspeh.

    Da se malo ujedinimo i mislimo kao narod o narodu a ne o politicarima ili kralju, bilo bi nam bolje.

    Ali ideja monarhije

    Srpski interes je da ljudi ne razmisljaju kao ti u Bazelu..Vec suprotno u Srbiji. Njemu je najveci problem Kosovo

    Zato nam i ide ovako. Ti kad nemas love, niko te nista ne pita, kad imas pitaju te i te kako. Isto i kad si u jakom i kvalitetnom drustvu, mnogo vise nego kad si sam ili peotiv svih u nekom losem drustvu itd..

    Mora se bolje razmisljati o napredku Srbije u Bazelu..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Каквих људи има овде... Па исто као што Мађари прихватају који су цивилизација за Албанце. Е исто тако. Јеси чуо некада за термин национална мањина?

      Јеси чуо некада да Арапи, Алжирци типа Зидан и Бензема играју за Француску? Мислиш ли ти да они сматрају себе етничким Французима?

      Морате прво нешто да знате у животу да би причали на ту тему.

      Хиљаду пута сам говорио да се право на самоопредељење не добија етничи, јер би сутра Срби могли да се отцепе из Босне, Хрвати исто, Мађари из Словачке и Румуније, Турци једног дана груписани у Немачкој.

      Схваташ ли ти да они нису примљени у УН и да нису држава?

      То што је теренско стање такво, окупација као окупација. У међународноправном поимању нису држава.

      То што неко спроводи силу над нама - није први пут у историји.

      Comment


      • Људи су пиш живи. Они мисле да ти можеш да се групишеш на делу територије и ако те има више на том делу да прогласиш независност хахахахахахаххах.

        Него ми нисмо имали снагу Русије да урадимо као они са Чеченијом. Ено их Чечени, већи Руси од Руса.

        Не смеју да зуцну.

        Comment


        • Kakva su prava ti Albanci imali ovde i kako se to srpska vecina odnosila prema njima?

          Da li zelis da zivi u drzavi sa 2.000.000 drzavnih neprijatelja i kako ces promeniti njihov stav i misljenje? Sta su to Srbi ucinili da se Albanci ne osecaju kao gradjani drugog reda?

          Terensko stanje je takvo vec 100 godina i za takvo terensko stanje su krivi upravo Srbi koji su prodavali parcele, nisi kriv ti koji tamo nikad nije krocio.

          Sta bi ti, da mi prodas kucu i da zivis u njoj za dzabe? E pa .... probaj to tamo u EU gde ides. Uostalom nisam se tebi obratio ljubitelju Young Boysa.

          Comment


          • Ja mislim da je Losmi najpametniji i najobrazovaniji covek u Srbiji,sto se ti covece ne kandidujes za predsednika? S tobom na celu Srbija ce se otresti imperijalista koji se bore za uticaj na Balkanu,standard ce nam biti 5000 evrica mesecno,korupcija ce nestati,Zvezda ce osvojiti ligu sampiona i dobicemo izlaz na more kod Skadra,Kosovo cemo predati jer je to i onako mitska drzava za koju su neki mitski Srbi ginuli 1912.

            Comment


            • Ne znam da li bi uspeo Losmi sve to, ali za jedno sam siguran - Dejo bi bio ministar sporta.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                Ja mislim da je Losmi najpametniji i najobrazovaniji covek u Srbiji,sto se ti covece ne kandidujes za predsednika? S tobom na celu Srbija ce se otresti imperijalista koji se bore za uticaj na Balkanu,standard ce nam biti 5000 evrica mesecno,korupcija ce nestati,Zvezda ce osvojiti ligu sampiona i dobicemo izlaz na more kod Skadra,Kosovo cemo predati jer je to i onako mitska drzava za koju su neki mitski Srbi ginuli 1912.


                Kamo srece da ovakvi kao ja vladaju. Osetio bi svu lepotu zivota Mihajlo. Ja samo usrecujem ljude.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Прво њих има 700 хиљада.

                  Друго, нису криви Срби већ Југословени, од Александра Карађорђевића до комумиста. Зна се како бих се ја понео према њиховом понашању. Као САД против Ирака и као Израел против Палестинсца. Крајње сурово дакле.

                  Треће, то за Јанг Бојс, шта да ти кажем?

                  Што би рекао Павле из Левијатана "принцезице покахонтас".

                  Comment


                  • I posle se cudis sto niko ne zeli da zivi u drzavi sa mana? Upravo zbog tvog stava da smo iznad svih u svakom pogledu.
                    Mi volimo da okacimo nase simbole na kucu i slicno bilo gde da se nalazimo, a da li bi ti smetalo da Albanac koji zivi u Uzicu okaci simbole svog naroda na svojoj kuci?

                    Tebe devojka kad zeli a ostavi ti se prema njojponasas kao Jevreji prema Palestincima?

                    Da ste igrali sa Juventusom rekao bih da si ljubtelj starijih dama, tako ti zpalo, jbg.

                    Comment


                    • Originally posted by belgrade_owl View Post
                      Koji oblik Monrhije podrzavas?

                      I objasni mi molim kako to ocekujes da Albanci prihvate srpsku vlast?

                      Kao sto je neko pre par dana napisao (mislim da je Indigo, izvinjavam se ako gresim), menjali smo istoriju za komad obradive zemlje. Ne znam sta mi to sad zelimo? Da upravljamo onim sto smo prodali?

                      Ja bih stvarno voleo da Albanci izadju na parlamentarne izbore u Srbiji sa svojom strankom, pa ako da Bog nek postanu i ministri policije, odbrane.
                      Otac Tadej daje odgovor na tvoje pitanje.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Ko to ne zeli da zivi s nama,evo ja u Vojvodini zivim sa Slovacima,Madjarima,Rumunima,oni u svojim mestima pricaju na svom jeziku,kad se sretnemo pricamo na srpskom,dobri smo drugari,tako da ja ne bih rekao da je problem u nama nego u onima koji bi drzavu da prave na nasoj teritoriji uz pomoc tog Zapada,kome po Losmiju tezi nasa elita. Pa valjda su vazniji drzavni interesi od tog Zapada,pa pocetkom 20.veka gomila nasih intelektualaca se skolovala na tom Zapadu ali su znali sta su nasi interesi,nije nasa intelektualna elita postala proruska iz ljubavi prema Rusiji nego zato sto je Rusija podrzavala nase drzavne interese a ne taj Zapad po kome bi mi svi stali u Austrougarsku monarhiju.

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          Ko to ne zeli da zivi s nama,evo ja u Vojvodini zivim sa Slovacima,Madjarima,Rumunima,oni u svojim mestima pricaju na svom jeziku,kad se sretnemo pricamo na srpskom,dobri smo drugari,tako da ja ne bih rekao da je problem u nama nego u onima koji bi drzavu da prave na nasoj teritoriji uz pomoc tog Zapada,kome po Losmiju tezi nasa elita. Pa valjda su vazniji drzavni interesi od tog Zapada,pa pocetkom 20.veka gomila nasih intelektualaca se skolovala na tom Zapadu ali su znali sta su nasi interesi,nije nasa intelektualna elita postala proruska iz ljubavi prema Rusiji nego zato sto je Rusija podrzavala nase drzavne interese a ne taj Zapad po kome bi mi svi stali u Austrougarsku monarhiju.
                          Gde zivis Mihajlo? Ajde dobro odmori malo, gotovo je SP, malo se zezamo i lozimo ove filozofe ovde..Nije da ne mislim tako,vec jednostavno bas me briga...kad se sete nesto pametno da urade tu sam..tj kad ovog budu hteli da sklone..Ovi sto bi prvo dapromene sistem,paonda vucica,su poprilicno tanki..ne znam kako drugo da se izrazim Opusti se prijatelju malo,hebe se svima za nas treba sami o sebi da brinemo..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Лошми лижем дупе еу СК, је онај тип човека који када испаде глуп, брани се чувеним - ма шалио сам се, ма зајебавао сам се ... и сличним дечијим пошалицама.

                            Обзиром да си ти човек са посебним потребама коме је потребно дадиљисање јер не уме све сам, опроштено ти је


                            Originally posted by Ganac View Post
                            Otac Tadej daje odgovor na tvoje pitanje.
                            Каквим се мислима бавите, такав ће вам живот и бити.
                            Браво мајсторе.

                            Comment


                            • Originally posted by belgrade_owl View Post
                              I posle se cudis sto niko ne zeli da zivi u drzavi sa mana? Upravo zbog tvog stava da smo iznad svih u svakom pogledu.
                              Mi volimo da okacimo nase simbole na kucu i slicno bilo gde da se nalazimo, a da li bi ti smetalo da Albanac koji zivi u Uzicu okaci simbole svog naroda na svojoj kuci?

                              Tebe devojka kad zeli a ostavi ti se prema njojponasas kao Jevreji prema Palestincima?

                              Da ste igrali sa Juventusom rekao bih da si ljubtelj starijih dama, tako ti zpalo, jbg.

                              Ко не жели да живи у држави са нама?
                              Шиптари који су нам клали децу?

                              Ја сам за то да их ти примиш под свој кров.
                              Да даш ти свима нама пример.

                              Comment


                              • Originally posted by mr.gold View Post
                                Ко не жели да живи у држави са нама?
                                Шиптари који су нам клали децу?

                                Ја сам за то да их ти примиш под свој кров.
                                Да даш ти свима нама пример.
                                Lako je iz tople sobe na trulom zapadu braniti Kosovo.
                                Samo me zanima za koji vid Monarhije si? Po tvom pisanju cenim da si za apsolutisticku.

                                Comment

                                Working...
                                X