Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro Urose, ti nastavi da zivis u verovanju da su Srbi najpametniji narod sa najvecom pisom na svetu i da su najbolji u krevetu. Mozemo tome da pridodamo da imamo i najbolju drzavu, najbolju crkvu, jedino je nasa religija i nasa vera ispravna. Nismo nikada pocinili nijedan zlocin, u Srbiju se svake godine doseli oko 50.000 ljudi i prosecna plata je 3000€.

    Comment


    • Доста добро си нас описао, само ти није тачно ово око пише.
      Имају нека племена у африци примат.
      Они раде на свом поносу, издужују га и то.
      Неко би рекао да варају, али ето, ипак су на првом месту.

      Comment


      • Чек сад ће да ти узвикне "расизам". Спреми се

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Merilo za ovakva istrazivanja je uglavnom obrazovanost nacije.

          Kada se radi o ostalim vrstama inteligencije, zakljucke mozemo da donosimo samo subjektivno.
          Npr, uzmemo u obzir kakav program je najgledaniji na TV-u, kakva muzika je najpopularnija, kakvu kampanju vode politicke vlasti (ovo je mozda i najbolje merilo jer se kampanja pravi po detaljno analiziranim podacima stanovnistva), kakva nam je infrastruktura, kakvo nam je zdravstvo, kakvi smo po pitanju ekologije itd itd.

          Nije tesko uociti da, makar trenutno, nismo nebeski narod.

          Novi korak u evoluciji napravicemo tako sto cemo shvatiti i prihvatiti da smo ispod najrazvijenijih nacija, nasmejati se tome i krenuti da se osvescujemo i ucimo.

          Bravo Limuntuse, pogodio si u centar, posebno sa poslednjom recenicom.

          Ovde najpametniji Srbi na forumu su morali da izbegnu iz zemlje Gold Urke

          Treba reci,glupi smo ko qrac, hebu nas isti debili 30 godine, ajde da se restartujemo i da pokusamo da napredujemo.

          Toliko smo pametni da imamo najmanje plate u EU, da smo pogodni najvise za motanje kablova RESTART!!!
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by mr.gold View Post
            Лепо је што се смејеш, то је здраво, но ниси ми одгворио ни на једно питање.
            Рачунам да за неког ко верује да је земља равна плоча одговори на ова питања неће представљати проблем.
            Да их поновимо па да кренеш по реду, да знам какав ти је став.

            1. То ти је исто као да прочиташ да срби у просеку имају малу пишу.
            или, најмању на свету.
            да ли би се сложио са тим истраживањем?

            2. Можда се ти крећеш у погрешном кругу људи који имају малог пишу и мали iq?
            то је разумљиво, јер се сличан сличном радује.

            3. Или ти не спадаш у те србе који имају најмањи iq?

            4. Може бити да срби као нација и имају најмањи iq на свету, али ти не спадаш у њих?

            5. Или спадаш?

            6. наслов - истраживање светске интелигенције.
            Можеш ли да ми укажеш на то шта је то "светска интелигенција" која мери iq једног народа?

            Ајде пријатељу, поклони се и почни.
            Ako si ti na osnovu mog pisanja o ravnoj ploci ukapirao da ja verujem u nju, to ne ide bas u prilog tvom verovanju o svojoj natprosecnoj inteligenciji.

            Krenuo sam sad da odgovaram redom po brojevima ali do 2. sam vec shvatio da ti je poenta bezveze. Verovatno imam iq preko 90, kao i vecina ljudi ovde na forumu. Svako ko ume da iznese svoje misljenje u pisanoj formi i da ucestvuje u raznoraznim diskusijama ima natprosecni IQ, makar kada se radi o nasim prostorima. Izgleda da se kreces samo u odredjenom krugu ljudi i nemas predstavu koliko neobrazovanih i zatupljenih ljudi ima van tog kruga.

            Comment


            • Нисам још, за 10 дана. ЕУ је ЕУ

              Comment


              • Јеп. Детс ит.

                Не бих даље трошио своје драгоцено време на онога који пљује свој народ.
                Ај' што пљујеш, него се још и упињеш да нађеш нека истраживања која то поткрепљују.
                Трудиш се да понизиш и опљујеш свој народ.

                Добро је када се бар у нечему човек труди.
                То је увек добро.

                Али, молим те, ако ти није тешко, да занемаримо оно питање, ако су Срби просечно међу најглупљима, да ли и ти спадаш у те Србе или си изнад њих.
                Ево, то нећемо.

                Ако би хтео само да ми одговориш, тај наслов, та "светска интелигенција".
                Узео си је за меродавно.
                Шта је то?
                Ко су они?
                Где се они налазе?
                И којом мером мере, т.ј. на основу чега су дали процену да смо једва одмакли од амеба?

                Ето само то.
                Унапред хвала на одговору.

                Comment


                • Pa rekoh ti da mislim da imam iq veci od 90. A to je prosek u Srbiji. Citaj malo.

                  Kako to "uzimam za merodavno" naslov sa b92 ciji je autor ne znam koji novinar? Nisam ga ja pisao. Komentar sa tog portala je bio smesan pa sam ga zato okacio.

                  Ajde da si ne trosimo vreme ni ti ni ja, sve vise gubis zivce a nisam imao takvu nameru.

                  Comment


                  • б52 :d

                    ниси ми ни на једно питање одгворио, па хајде молим те, ако ти није тешко, бар да ми напишеш на основу чега си констатовао да губим живце :d
                    ја мислим да је обрнуто, али то ми уопште није битно, и не бих никада ни потенцирао тако нешто.


                    ссрби су један од најинтелигентнијих народа на свету.
                    најстарији, најхрабрији ... много тога може да се напише.
                    од свега је најмање тачно да нисмо интелигентни.

                    сублимирано истраживање.
                    ето, рецимо ти.
                    ти верујеш да ниси глуп, али да србија у просеку јесте.

                    ја ти то не верујем.

                    светска интелигенција .... :d
                    у ј*еб*м ти ..... :d
                    у шта ће све људи да верују :d

                    толико ме боле дупе шта ће запад да мисли о нама да не могу да ти објасним :d
                    ми смо срби такви какви смо.
                    најбољи :d
                    а то да шта ће ко о нама да мисли и како ће да нас рангира, битно је само онима који не воле свој народ и који траже икакав разлог да се посеру по свом народу.

                    да ли златни грумен више вреди када се умота у најлепшу свилу, или када га бациш у говна?

                    лепота је у очима посматрача.

                    П.С.
                    Нешто ми се шлогира порука ....
                    Last edited by mr.gold; 14-09-19, 13:54.

                    Comment


                    • Posto volimo da se poistovecujemo sa srpskim naucnicima iz Like, juznog Banata i ostalim velikim mozgovima sa kojima nemamo ama bas nikakvih dodirnih tacaka bilo bi posteno da se kaze da su i osobe sa videa veliki umovi sprskog naroda.



                      A mozemo i da se pravimo da oni nisu postojali i da je ovo montaza, da nisu Srbi na Terazijama.

                      Mi smo ustvari toliko pametni da ni drzavu ne znamo da napravimo, ovu u kojoj sada zivi vecina Srbija su nam dali Slovenci, Hrvati, Bosanci, Makedonci i Crnogorci. Mi se nismo borili za nezavisnu drzavu, poklonili su nam je drugi narodi iz okruzenja.
                      Last edited by belgrade_owl; 14-09-19, 13:57.

                      Comment


                      • HAhahhahahah jebote sta vi stavljate kao neke dokaze ili sta vec. Slicno mozes da nadjes kod svih naroda na svetu.

                        Evo npr. uvek se setim ovoga....

                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Ja samo kazem da nismo nista bolji a ni gori od drugih naroda i nacija na Svetu, prosek smo i to je sasvim prihvatljivo. To sto neki zive u zabludama i smatraju da smo znacajniji od drugih

                          Comment


                          • Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Posto volimo da se poistovecujemo sa srpskim naucnicima iz Like, juznog Banata i ostalim velikim mozgovima sa kojima nemamo ama bas nikakvih dodirnih tacaka bilo bi posteno da se kaze da su i osobe sa videa veliki umovi sprskog naroda.


                            A mozemo i da se pravimo da oni nisu postojali i da je ovo montaza, da nisu Srbi na Terazijama.

                            Mi smo ustvari toliko pametni da ni drzavu ne znamo da napravimo, ovu u kojoj sada zivi vecina Srbija su nam dali Slovenci, Hrvati, Bosanci, Makedonci i Crnogorci. Mi se nismo borili za nezavisnu drzavu, poklonili su nam je drugi narodi iz okruzenja.

                            Гаси интернет, имамо победника.

                            Срамота је за Србина да изјави овако нешто.
                            Полазна тачка је непознавање историје.
                            Да могу да те дохвате наши преци да ти спуцају једно 3-4 шамарчине, васпитно поправне, да се научиш да убудуће не лупаш толике глупости.
                            Ајде ове мале свакодневне, да ти човек и опрости.
                            Али ове капиталне.
                            То је реално за заушке.

                            Твој пост је уједно и сурови показатељ националног стања Срба данас.

                            Морам да идем, имам обавезе, што ми причињава задовољство, да не морам и даље да учествујем у овој плејади аутошовиниста и њиховог доказивања да су Срби, народ којем и они припадју глупи, инфериорни, затупљени ....

                            Аутори пре свега заборављају да су и они Срби.
                            Што је чињеница која их чини глупљим од Срба које покушавају да прикажу као такве.

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              HAhahhahahah jebote sta vi stavljate kao neke dokaze ili sta vec. Slicno mozes da nadjes kod svih naroda na svetu.

                              Evo npr. uvek se setim ovoga....

                              Ovo je Srbin bio ))

                              Naravno da smo gori kad radis u proseku za manje od 500e i kad tobom vladaju kompletni idioti..naravno da si glup. Kada ljudi moraju da beze na baustelu u iostranstvo i da ih tamo samaraju iz dana u dan posto su u stranoj zemlji i da rade kojekave poslove....

                              Naravno da su svi koji imaju bolje uslove i pametniji..nematu neke velike filozofije...ko jos pametan radi za 300e?

                              Meni je IQ 118 pa vadim prosek,hbga
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Nego, kako ova braca sa desne strane komentarisu Jelenu Macic i odlazak u Parove!!!!????
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X