Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    Hahahahaah, to je vama znači genetski.

    Vrhunski. Ma da, proširio se biznis, trebalo je i ti da se uključiš.
    Ne bih se ja tu uklopio [emoji3]

    Pomognem ponekad kad treba, ogrebem se neki pokloncic, dres, evo sad stigo paket Nektar piva [emoji3]

    Comment


    • Sad baš hteo da cimam Limuntusa da mi sredi razgovor. Imam godine iskustva u trolovanju, mlad sam, vreme radi za mene, blejim na netu po ceo dan. Možda bude nešto, ima da se zatvroim u kuću i da trolujem narednih 5 meseci.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Nema, kako se čoban ranije vrati čim čuje pesmu

        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Originally posted by 7528. View Post
          Našao sam je na ig, jeste malo rangeroverasta

          Тражио си је по интернету ....
          Како си се показао?

          Углавном други ме проблем притиска.
          Упињем се цели дан, али не иде ми.
          Ако може стручна помоћ шта би последња реч требала да значи?

          Али немој у једној речи, него онако инспиративно, сликовито, маштовито како ти иначе умеш.

          Comment


          • Tražio da vidim mindset devojke koja ima twitter a kul izgleda, nisam to sreo do sada, što ne znači da ne postoji.

            I udjem ti ja tako, lepa devojka, sve super, a to rangeroverasta sam rekao, ima jedna slika, pošto sam već analitički pristupio, neko poziranje sa otvorenim vratima Range Rovera, volan se vidi u fulu(legitimno naravno), i to.

            I sad, ne mogu ja to dvoje da povežem. Obično se to klasifikovalo na lepe devojke kao ona, koje kače citate Bukovskog i Andrije Terzića iako nisu pročitale ništa u životu, lajkovi i te priče, a twitter percipiraju kao neko parapolitičko polje i devojke sa nekom kritičkom možda notom koje ne interesuje pozeraj, već bleje po twitteru i gledaju šta piše Sergej i Bojana Maljević.

            Što znači da je devojka fenomen, ne znam koje još mreže postoje ali verovatno je svuda aktivna.

            Nije se ograničila na puko izbacivanje slika po instagramu nego ume da ispadne duhovita na twitteru.

            Ja sam već krenuo da pišem biznis plan i da joj šaljem da pravimo brend, jer ona kada dodje u situaciju da ima mleko, ja mislim da će lagano kvalitetom prešišati Jelenino. I onda će i sapun biti bolji, a ona aktivna na obe mreźe lako će privući publiku.

            Ja mogu uz biznis plan da ponudim ulogu muža i eventualno da naučim proces stvaranja sapuna.

            Comment


            • Е, ево, чекај секунду ... ево, одврнуо сам Љубу Лукића, легитимну легенду задимљених кафана, тужних срца, непроспаваних ноћи и неостварених љубави, и док патим за овом мојом са форума, седам да читам ову анализу

              И рачунај да си репутационо ојачао, иако сам и даље репутационо спутан.
              А потентан сам у репутационом смислу.
              Last edited by mr.gold; 02-09-19, 20:51.

              Comment


              • Umreh od smeha

                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Prvo pita za Sony, pa za roditelje. Tako i treba.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Ali deda ne da da se sedi na krevetu, pa hit
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Hahahaha pa sjajno!
                      Jao sto su klinci...haos, kako je cela zgrada [emoji23]
                      A upomoc na kraju je vrh [emoji23]
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Vadite me odavde ahahahahaha
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • hahahaahahahaha

                          i ja imam neko slicno pismo sa rekreativne, tipa 3.,4. razred, otprilike: ovde je lepo, ali sam gladna
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Lol...
                            Jovan je super momak, ali nisam znala da je ovoliko duhovit od malih nogu
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment




                            • Pitao moj brat IvanPG aka baba šta smo mi uradili za ovu planetu.. Evo prilike da je sačuvamo, samo jako!
                              Last edited by mark !t zer0; 03-09-19, 09:41.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Polako dolazi jesen.

                                Moradoh da ogrnem trenerku dok sam na terasi pio kafu sa mojih pet komšika.

                                Comment

                                Working...
                                X