Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nemam pojma, vi nesto pominjete tu. A cim Vladan napusta jednu, a okrece se drugoj, nema leba tu vise
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ma on to namerno provocira Rosa malo.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Znam da prica namerno protiv, ne znam koga, ali on ovu Kiju vole, zezam ga
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ja sam cuo od pouzdanih izvora da ima i njen poster u sobi.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Samo? Bar onu kartonsku reklamu (kako se vec zove) u prirodnoj velicini, pa kad god prodje on je coki, mada cula sam da je dolazio ovde na neke njene promocije i potpisivanja...ko zna cega sve tu ima
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Plus potpisanu knjigu.

              EDIT: tek sad vidim da si i to spomenula.

              On je mozda i njen najveci fan ovde, on i Roso su tu negde.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Meni je zao ove lune majke mi. Iz aviona se vidi da nije za ovo i da je guraju nepotrebno.

                Sva ta nova muzika je zivi sranje i za idiote. Bukvalno nista pametno se nije snimilo godinama. Pre bar bile Modelsice, milina za gledati. Sad vizuelno i slusno je da zaplaces.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by MareLFC View Post
                  Nista nije losija od Cecine ćerke, sta joj fali.
                  Samo što je Anastasija bolja riba od nje, a Ceca je bolja riba od Anastasije. Paradoks života. Ko god udje u bitku sa srpskom majkom gubi i na polju pevanja i na polju izgleda, jedino je na izgled može dobiti Emina Jahović, ovo ostalo sve sigurni porazi.

                  Comment


                  • Izvorna Sesili je odvratna riba. Ovako nije tesko da izigrava neku, mada je grozna i sada
                    I mama i cera promenile licni opis i sve ostalo..
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Dobro, ali super izgledaju i jedna i druga. Može da na daljinu lupeta šta ko hoće, uživo je da se smrzneš. I mnoge starlete na koje su ljudi kao gadljivi, brutalno je to sve.

                      Može da se morališe ovako preko interneta ako si muškarac, uživo bi se 90% ljudi isprimalo kao majmuni.

                      Ali Emina Jahović, je Emina Jahović. A ove mladje ružnije tipa Edita, Sara Jo, to sve ni na šta ne liči.

                      Teodora Džehverović je ok isto... Simpatična.

                      Comment


                      • Prvo ja ne lupetam nikada, niti moralisem (nemoj samo to da prebacujes nikome).
                        A drugo, samo mi fali da ih gledam uzivo, pa nisam poludela valjda. Vrhunskih i boljih riba ima onoliko (samo na izgled, drugo da ne pominjem) od tih kvazi sta god da su, a to sto ti vise volis taj tip, tvoja stvar.
                        Najsmesnije je kada izoperisana riba rodi ruznu decu kao recimo JL, pa mislim..

                        I da, cera od Sesili izgleda bolje.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Nisam ni mislio na tebe čoveče kažem muškarci. Čuo sam dosta ljudi sa daljine da se rasprde, uživo ispred tih žena/devojaka bi kao majmuni poleteli. Uključujući mene i isključujući deo gde morališem.

                          Sve ostalo sa muške strane su šuplje priče.

                          E žene kako gledaju, normalno da im se ne svidja, većini.

                          Samo mrzim kada muškarci prosipaju neki moral a velika većina bi reagovala po onim bazičnim instinktima i primila se, nevezano za godine.

                          Comment


                          • Povrsno gledas, nijedan covek nije ruzan. Van pameti je uporedjivati ko je lep, lepsi itd...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • A muskarci...ok, to si vrv u pravu.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Ma on to namerno provocira Rosa malo.
                                Kija kraljica, a onda dolazi sa pricom Kiji propada karijera i uzdize Anabelinu pjevbacicu.... Pa nisam ni na lud jebemu.

                                Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Ja sam cuo od pouzdanih izvora da ima i njen poster u sobi.
                                Istina.

                                Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Plus potpisanu knjigu.

                                EDIT: tek sad vidim da si i to spomenula.

                                On je mozda i njen najveci fan ovde, on i Roso su tu negde.
                                Prepustam mu ovo samo zbog knjige i potpisa.

                                Comment

                                Working...
                                X