Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Poprilicno mi dobro ide psihologija
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Smarate, a promeniti nista necete.
      I nije lepo ismejavati nikog, ma koliko bili u pravu.

      Evo kako da budete bolji ljudi.

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Raplakah se i ja
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          U pravu si, nije trebalo da se vracam.

          Naravno da imam razloge zasto necu glasati, ali kako nisam zapoceo diskusiju sa tobom, tako i ne zelim da tebi odgovaram bilo sta, rekao sam ti zbog cega.

          Sa druge strane, ovo sve ostalo si pogodio, bice da si jedan od najboljih psihologa u Evropi.

          Losmi, nemoj da brines za moju buducnost, ona sigurno nije vezana za forume, pravljenje grupa na FB-u, proseravanju na twiteru. I to je nesto.
          Naravno da nisi trebao da se vracas. Nisi se meni obracao, ali se ni ona tebi nije obracala.

          Drugo, nisam jedan od najboljih psihologa u Evropi, prosto ti nisi tezak za provaliti, sta vise prost si i jednostavan. Psihologija za pocetnike.


          Samo ljudi losih manira tako prebacuju pricu na neki nizi i primitvniji nivo kako bi se bolje snasli i bili u svojoj zoni komfora. Hocu da ti kazem, da ti jednostavno nemas svoje ja, ne smes da kazes javno svoje stavove, ali nisi jedini na ovom forumu i po ovom pitanju. Sta vise, necu ni ja izaci na izbore, ali ja cu ih bojkotovati zbog rusenje svih mogucih prava, sloboda ove vlasti. Takodje zbog kriminalnih radnji i izborne kradje koja se desava svake godine i na sve brutalniji nacin.

          Odgovor kao sto je tvoj: ,,ali ja stvarno nemam za koga da glasam'', moze se voditi kao najgluplja recenica koju neko moze izgovoriti kad mu neko kaze da ko ne izadje na izbore da je kriv i najgori i da zbog toga zemlja tapka u mestu.

          Kad vidim taj niski oblik da krene prejadnim udarcima, da ne zna da objasni bilo sta u svom stavu, e tu sam morao da reagujem i da pitam sto si se uopste javljao s tako kratkim i ogranicenim odgovorom.

          Moras da se pokrenes da uradis i napravis nesto u zivotu, a da to nije nalog na SK forumu. Evo, mislim da mogu da se kladim s tobom. Dajem FB stranu, naspram tvog najveceg dostignuca. Kladicu se u to ime da cu dobiti opkladu, a ti to tako potcenjujes. Razuveri me da ne treba da brinem za tvoju buducnost?


          Tebe Olja nista nije pitala, sam si dao odgovor i to besmislen. Najkraca i najprostija recenica koja je ikada vidjena od takvog uma. Naravno u sledecem napises kako ne zelis da dajes odgovor, ali posle toga pises dva stura odgovora gde nista ne objasnjavas. Nasao si se u njenoj recenici, a nisi jedini, ali si dovoljno glup da se sam javis.

          Onda na sve to nadjes gramaticke greske i prebacis pricu u drugom smeru, posto te je iznervirao moj odnos prema tebi. Evo, dobio si paznju pa da cujem tvoje stvaralacke potencijale i malo duzi odgovor na pitanje u kojem si se sam pronasao. Mislim da bi i Olju zanimalo.

          Mozemo diskutovati o svemu na ovom forumu, ali moras dati konkretne odgovore.

          Napravio sam rucak dok nisam bio na forumu. Napravio sam odlican gulas. Mene sad neko da pita kako si skuvao taj gulas, trebalo bi da mu odgovorim tvojim recnikom, pa stavio sam junece meso, krompir, luk i sargarepu. Sta vise, ovo je tvoj dugacak odgovor. Ovako mu lepo kazes, zagrejes serpu na jakoj vatri i dodas malo ulja i vode. Zatim stavim 500 grama junetine, jedan isecen luk na tanke kolutove, dve iseckane sargarepe i to ostavim da se dinsta/kuva nekih sat vremena. U medjuvremenu isecem jednu papriku i tri velika paradajza. Dodam to u serpu, stavim pokolopac i smanjim na srednju jacinu. To kuvam jos 30 minuta i onda dodam malo soka od paradjza i ostavim da se krcka jos 15 minuta. Zavrsni cin je dodavanja zacina. Dodas malo soli, vegete, bibera, belogluka i svezeg persuna. Naravno na drugoj ringli stavis iseckan krompir koji kuvas 15ak minuta i mozes da ga stavis kao dodatak jelu u dva oblika, kao pire krompir ili kao obican kuvani krompir u kockicama.

          E to je odgovor koji se ocekuje od tako pametnog momka. Obrazlozi svoj odgovor, a ne da se duris tu kao uvredjena mlada.

          Slobodno na kraju dodaj sta si ti napravio znacajnije od te FB grupe i mislim da cu imati odgovor da ti kazem zasto nisi u pravu, ali ostavljam ti prostora da manevrises. Rekao bih da ga nemas, a hteo si da polemises sa mnom i da me uvredis. Ajde da vidimo tu pamet, da li je veca od proste FB grupe.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ono, ima istine da je mark it zero uglavnom one ili two-liner.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • No, no, Losmi Olju da uvlacis

              Sada i da hocu da odgovorim, posle ovih vasih "doskocica" danas, ne pada mi na pamet.
              A i s obzirom na to da sam imala sa Markom ranije raspravicu na slicnu temu, zna sta mislim, tj. kako i zasto ne odobravam taj stav.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Odustajem Lošmi, sve si u pravu. Treba samo da znaš da je psihologija dosta kompleksnija od toga za šta je ti smatraš a i da je ovo internet i da niko ne stoji imenom iza onoga što piše, pa ti tako ja sada nogu pričati da sam astronaut, kao što si ti najbolji u Evropi. Donosi ti slobodno zaključke, meni ne smeta. Ja sam napisao samo ono što se može videti iz priloženog, a to je da si nepismen. Ne znam što se ljutiš. Ti ovde pucaš u prazno, analiziras moju ličnost. Nisam stručnjak za psihologiju kao ti, a i za sve ostalo, ali čini mi se da si ipak ti lakši slučaj, to je i laiku jasno.

                Iz ove metafore sa kuvanjem, skontao sam da si ti "advanced" instalacija, a ja "custom".

                Smatraj svojom pobedom to što ne želim da merimo dostignuća na internet forumu, i što se isključujem definitivno iz ove rasprave. Za sada u životu nemam većih dostignuća od tvoje facebook stranice.


                @dekkard nije mi teško da kliknem "pogledati poruku", ali nisi vredan toga. Verujem da si napisao nešto duhovito.
                Last edited by mark !t zer0; 14-08-19, 18:14.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Nema tu ''doskocica''. Jednostavno lik je podao i pokusava da prebaci raspravu na drugi teren. Nedovljno dobar orator da bi mogao da igra tu igru. Sto kaze Andjus, bezvzenjak. Ne volim to spustanje, takvi likovi su najgori..zero tolerance

                  Ovako nesto ide



                  Napisao sam ti, naravno da ne moze. Bezveznjak si, nemas stav, neprimetan si na forumu. Sad ces dobiti malo prostora i posle po zasluzi. Cuj njega sto opet hoce da ispadne pametan. Tek je pocelo prijatelju.
                  Last edited by LosmiSK; 14-08-19, 18:33.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Video si ti, video. Nastavi da čitaš, ne smeta mi.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Aj, Losmi, ne prdi vise, jebote.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Od cele današnje diskusije jedino onaj recept za gulaš vredi
                        Spoiler
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Od cele današnje diskusije jedino onaj recept za gulaš vredi
                          Spoiler
                          Dabre, pobedi Lošmi ove tužne grobare.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Meni nebitna rasprava, frapiran sam cinjenicom da neko skuva gulas od glavice luka

                            Losmi kuvao si junecu corbu, ne preseravaj se tu.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Meni nebitna rasprava, frapiran sam cinjenicom da neko skuva gulas od glavice luka

                              Losmi kuvao si junecu corbu, ne preseravaj se tu.
                              Mere štednje...
                              A šta kažeš na kombinaciju svežeg paradajza i soka od paradajza?
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Kakav recept? Ja sutra pravim gulaš.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X