Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by miloolja View Post

      I naravno najgori su po buducnost ove zemlje samo oni koji nemaju za koga da glasaju, eventualno. E ti ce da nas dokusure i sahrane definitivno.
      ali ja stvarno nemam za koga da glasam
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        ali ja stvarno nemam za koga da glasam
        Nemoj za nikog da glasas, ostavi ove. Veoma bistro i vispreno razmisljas. Nadam se da ti je lepo u zivotu, inace bi ovaj odgovor smatrao sramnim. Mada u principu svi Srbi i zive dobro i kvalitetno nisu gladni svake godine se uglavnom dogegaju do mora
        Last edited by LosmiSK; 14-08-19, 16:01.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • I Srbiji je ekaperiment promjene vlasti već provođen i znaju se tačno uslovi pod kojim se to dešava.
          Ne bih da vas razočaram, ali ovi su prilično daleko od potrebnih margina.

          Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Nemoj za nikog da glsas, ostavi ove. Veoma bistro i visperno razmisljas. Nadam se da ti je lepo u zivotu, inace bi ovaj odgovor smatrao sramnim. Mada u principu svi Srbi i zive dobro i kvalitetno nisu gladni svake godine se uglavnom dogegaju do mora
            Mnogo mi znaci kada mi lik koji pise "nemoj za nikog da glasas" ironicno napise da bistro i vispreno razmisljam.

            Nauci prvo gramatiku i pravopis sopstvenog jezika, pa onda kreni da osvescujes ljude, mozda te shvate ozbiljnije.
            Last edited by mark !t zer0; 14-08-19, 12:41.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Ako ti je Wikipedia izvor informacija,a znamo svi kako se članci/stranice uređuju i pišu onda su ti argumenti vrlo tanki.
              Poyy Uroše.


              @Indigo srećan rođendan
              Ma jok, ja izmislio. Nije to opšte mesto. Jeste, wikipedia mi je izvor informacija i glup sam kao kurac. Sram bilo wikipediu što laže ovako jadna za zapadnjake.

              A ja mislio ceo život...O Bože kako sam bio glup.

              Ljudi znate šta sam ja mislio... Ja mislio ovi crnci što žive u SAD svi iz Afrike prevezeni kao robovi i da su ih do pre 40 godina zlostavljali, kada ono sve fabrikovano wikipediom i srpskim lobijem.

              Naivčina sam stara.
              Last edited by Cassius Clay; 14-08-19, 12:47.

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Mnogo mi znaci kada mi lik koji pise "nemoj za nikog da glasas" ironicno napise da bistro i vispreno razmisljam.

                Nauci prvo gramatiku i pravopis sopstvenog jezika, pa onda kreni da osvescujes ljude, mozda te shvate ozbiljnije.
                Ogranicen si kao taraba, nadam se da ovo razumes. Sto je vise tako ''pametnih'', pravac nam ne moze biti drugaciji. Palanacka posla..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Problem u Srbiji je sto su ljudi kao ti najglasniji. Ne daju da se cuju ovi drugi (ti si ekvivalent na forumu). Mislite da ste popili svu pamet ovoga sveta i da sve znate a ti konretno ne umes da pises pravilno. To je sramota prijatelju, osnovna skola. Nemam predrasude uglavnom, ali tebe zaista ne mogu da shvatim ozbiljno dok ne naucis da pises. Pozdrav.
                  Last edited by mark !t zer0; 14-08-19, 12:54.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by 7528. View Post
                    Ma jok, ja izmislio. Nije to opšte mesto. Jeste, wikipedia mi je izvor informacija i glup sam kao kurac. Sram bilo wikipediu što laže ovako jadna za zapadnjake.

                    A ja mislio ceo život...O Bože kako sam bio glup.

                    Ljudi znate šta sam ja mislio... Ja mislio ovi crnci što žive u SAD svi iz Afrike prevezeni kao robovi i da su ih do pre 40 godina zlostavljali, kada ono sve fabrikovano wikipediom i srpskim lobijem.

                    Naivčina sam stara.
                    Sve ovo si ti rekao ne ja.
                    Što se Wiki tiče ekoh ti već- članke treba uzeti sa rezervom.
                    Ne kažem ja da ti ne govoriš istinu već da bi trebalo razmotriti izvor...
                    I znaš previše je mržnje prema zapadu u tebi...previše ostrašćenosti...

                    Znaš živo me zanima, pošto su ti zapadnjaci najgori itd...
                    Šta misliš o Argenticima recimo?
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Prvo napisi sta su greske. Drugo, daleko sam ja od najglasnijeg. Ono cime se bavim u zivotu me svrstava u najbolje u Evropi, eto toliko sam los za drzavu i sebe.Siguran sam da ti imas iste ili slicne uspehe.

                      Seljacke fore i fazoni da se spusti neko, naravno da bi trebao nesto vise da pokazes da bi mogao da me pomeris. Sva tvoja pamet se zavrsava sa pokusajem spustanja nekog na forumu. Evo izvoli, podijum je tvoj Prosvetli nas kako ti cutljiv doprinosis bilo cemu na ovoj zemaljskoj kugli?
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ja uopšte ne mrzim zapad. Ja govorim istinu. Nisam im ja kriv što su zločinci. Pre bih živeo na zapadu nego u Rusiji, a za mesec dana nadam se već u EU. Ne mogu ja reći nisu prevozili kada jesu.

                        Kod mene ništa nije crno i belo, šta valja pohvalim, šta ne valja, kažem.

                        Mnogo civilizacija je ispaštalo zbog kolonijalizma da bi se to tek danas zaboravilo jer je on promenio oblik ali ostao dominantan.

                        Milioni ljudi su ubijeni, milioni su porobljeni i unazadjeni. Crnci sada u SAD kreću sa najnižih društvenih položaja jer su ih belci tamo ugnjetavali do pre 50 godina.

                        I sada treba porediti 500 godina rasizma i stigmatizovanja sa povicima u Kruševcu i npr u Crnoj Gori. Pa nemoj da se zezamo.

                        Pitaj šta hoćeš da hvalim ima puno toga u SAD i generalno najjača su država na svetu. Najliberalnija moguća. Ali neću niti slepo blenuti u SAD kao bezgrešnu, niti je osuditi kao najgoru.

                        Niko nije skroz dobar i skorz loš samo su neki vršili veće zločine od drugih. Neko pita, da li bi mi vršili da smo bili kao oni, a to je irelevantno jer mi nismo bili kao oni.

                        Nisam ti ja ono Rusija živeli a da tripujem Amerikance. Pre bih živeo u Argentini nego u Rusiji. I gotivim Argentinu jako, mislim da je mnogo opušteniji život, manje prožet nametnutom materijalističkom prizmom nego SAD i Evropa.

                        SAD npr ima veliki procenat religioznih ljudi, dok Evropa vuče ka ateizmu.

                        Ali sad ne možemo reći da nisu oni kolonijalizovali od Indije Burme preko Afrike itd, oni, Holandjani, Belgijanci, Francuzi.

                        To su fakti istorijski, i to je tako.

                        Comment


                        • Uros mrzi samo Engleze i smeta mu sto su Englezi imali carstvo u kojem sunce nikad ne zalazi.... Toliko se prostirala imperija.

                          Sa druge strane nema nista protiv zlocina koje su prema tim istim crncima cinili Spanci, Italijani, Portugalci, Francuzi, Holandjani, Belgijanci i tako dalje, zlocine Srba verovatno velica ili ce ih negirati.

                          Opusti se malo Urose, to o cemu pricas je bilo pre 600 godina, na kraju su shvatili kakve su greske pravili i cine sve da ih ne ponove. Uostalom ako tamo neki Rose, Rashford, Jordan, Kobe ili Serena nemaju problem da stoje mirno i pevaju God save the Queen ili The Star Spangled Banner nema razloga ni tebi da smeta.

                          Batali se Srbovanja to nikome nije dobro donelo.

                          Originally posted by 7528. View Post
                          Pre bih živeo na zapadu nego u Rusiji, a za mesec dana nadam se već u EU.
                          Do juce hteo da ide u rat za Kosovo a sad bezi preko, i to verovatno u neku od zemalja koja priznaje Kosovo kao nezavisnu drzavu. To je srpski patriotizam.
                          Last edited by belgrade_owl; 14-08-19, 13:08.

                          Comment


                          • Nisu seljacke fore, samo cinjenica da si nepismen. Jeste seljacki reci to bilo kome, ali u tvom slucaju me zabole.

                            Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ono cime se bavim u zivotu me svrstava u najbolje u Evropi
                            Cak i ova recenica nema apsolutno nikakvog smisla, iako sam razumeo sta si pokusao da kazes.

                            Nisam nijednog trenutka pricao o svojoj pameti, ali je na nekom nivou na kom mogu da shvatim da ne zelim da mi nepismeni ljudi, koji svaki dan ispisu gomilu gluposti, sole pamet. Toliko mozes da shvatis.
                            Last edited by mark !t zer0; 14-08-19, 13:12.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Nisu seljacke fore, samo cinjenica da si nepismen. Jeste seljacki reci to bilo kome, ali u tvom slucaju me zabole.



                              Cak i ova recenica nema apsolutno nikakvog smisla, iako sam razumeo sta si pokusao da kazes.

                              Nisam nijednog trenutka pricao o svojoj pameti, ali je na nekom nivou na kom mogu da shvatim da ne zelim da mi nepismeni ljudi koji svaki dan ispisu gomilu gluposti sole pamet. Toliko mozes da shvatis.
                              Prvo, napisao si pozdrav, a vratio si se. To te diskredituje u daljoj raspravi. Sto znaci da nisi postigao svoj goal i da si se vratio da nastavis da pises gluposti. Naravno da nisi nista napisao, posto je i tvoja recenicana koju si mi odgovorio prvi put, puna rupa. O tvojoj pameti nemas sta da pises i to je jedna od muka koje imas pred sobom u zivotu.

                              Evo i dalje nisi nista napisao sto sam te pitao, vec opet pricas o nepismenosti, a i tvoja recenica je bila puna gresaka. Ovo uglavnom pisu oni koji su u raspravi donji, loseg raspolozenja i emotivno pregazeni. Poprilicno mi dobro ide psihologija i rekao bih da si dosta labilan. Sad polako se vrati svojim dnevnim ''obavezama''.
                              Veruj mi, moras da poradis na sebi, ne daj da te neko emotivno ugazi sa jednom recenicom, donji si uvek. Posebno ako nemas nikakav back up za sobom. Zapamti jos nesto, kad odes, otisao si. Ako se vratis u diskusiju, to znaci samo da si glup ili los orator. Nisam te nikad zapamtio kao nekog kvalitetnog u diskusijama. Tako da potvrdu o tvom znanju i kvalitetu ne mozemo dobiti ovde ( pitanje je gde mozemo ).

                              Ovako se zavrsava razgovor sa losim govornikom. Nemas bukvalno odgovor na pitanje zasto ne glasas. To rade uglavnom ljudi bez stava i pameti u trenutnom stanju stvari u drzavi. Odgovor je bio: ,,ali ja stvarno nemam za koga da glasam'' .

                              Olja je pogresila samo u jednom, nisu oni losi samo za buducnost svoje zemlje, oni su losi i za svoju buducnost. Tako se to radi, sada nastavi da pises svoje pravopisne recenice ( ali ja stvarno nemam za koga da glasam ).
                              Last edited by LosmiSK; 14-08-19, 13:45.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • U pravu si, nije trebalo da se vracam.

                                Naravno da imam razloge zasto necu glasati, ali kako nisam zapoceo diskusiju sa tobom, tako i ne zelim da tebi odgovaram bilo sta, rekao sam ti zbog cega.

                                Sa druge strane, ovo sve ostalo si pogodio, bice da si jedan od najboljih psihologa u Evropi.

                                Losmi, nemoj da brines za moju buducnost, ona sigurno nije vezana za forume, pravljenje grupa na FB-u, proseravanju na twiteru. I to je nesto.
                                Last edited by mark !t zer0; 14-08-19, 14:12.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X