Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne govori se ovde o bezgresnosti vec se ciljano udara od 1244 Srba Koji su jedini pravi Srbi koji se bore za Kosovo ali se u stvari ne bore. Oni stave broj iza sebe na netu i to je to.

    Ovaj kad prizna, daj boze da miting naprave, posto ce biti radni dan i bice im zahebano zbog posla.

    Eto neki Albert sa 1.5k folowersa je srusio akademika, objasnio mu da pise gluposti sa 2 najvise tri reci ukupno, suvi genije.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Neko je gledao Profesora
      Ipak su oni imali druge uzore

      sloboda ili ništa

      Comment


      • Cisto da kazem da ste svi sise, cak i Markan.
        Pravi razlog ovog posta je da prosetam najjaci avatar na forumu
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • stani u red

          sloboda ili ništa

          Comment


          • Alo, alo...

            Zna li neko kako se kreću cijene u Makarskoj (smještaj, hrana, pivo, ležaljke...)?
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Јесам ли добро схватио да се овде брани лик, дело и став одређене персоне која се оглашава на твитеру и да се полемише да ли је његов имагинарни виртуелни резон, који нема никаве реалне могућности да утиче на ништа у реалном свету осим сублимирано на став особе без личног става која чита његов излив на тастатуру, исправнији од нечијег другог става изнетог на имагинарном месту званом твитер?

              По мени, то би морало да се третира савременим достигнућима медицине.

              Подсетићу на своје визионарско уметничко дело од прошле године.
              Временом ће овај пост добити статус антологијског уметничког дела.

              http://www.sportklub.info/forum/show...73#post1725673

              Comment


              • Originally posted by Tarantula View Post
                Alo, alo...

                Zna li neko kako se kreću cijene u Makarskoj (smještaj, hrana, pivo, ležaljke...)?
                Manje sigurno od Hvara, Krka, Rovinja ili Dubrovnika, a opet dovoljno visoke


                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • A, e, i, i, i, diftong ae ae aeeeee
                  I ona bese neki savetnik za medije ..isusee

                  A precednik opet radi protiv zakona, sad sklanja ogradu...velikodusno, demokrata, reformaror, digo nas iz pepla...

                  E, !##₩!#@!!!

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment




                  • Sigurno su krivi stihoklepci
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by mr.gold View Post
                      Јесам ли добро схватио да се овде брани лик, дело и став одређене персоне која се оглашава на твитеру и да се полемише да ли је његов имагинарни виртуелни резон, који нема никаве реалне могућности да утиче на ништа у реалном свету осим сублимирано на став особе без личног става која чита његов излив на тастатуру, исправнији од нечијег другог става изнетог на имагинарном месту званом твитер?

                      По мени, то би морало да се третира савременим достигнућима медицине.

                      Подсетићу на своје визионарско уметничко дело од прошле године.
                      Временом ће овај пост добити статус антологијског уметничког дела.

                      http://www.sportklub.info/forum/show...73#post1725673
                      Twiter nije imaginaran, niti je jedna od te dve osobe. Vuk uporedjuje nekog levata sa istaknutim akademikom koji se bori za prava gradjana!!
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Wolfang, ne diraj akademike. Ipak su ti fosili, čast izuzecima, najveći šljam prodani i talog. Matore komunističke jajare uglavnom, ili oni ili su im roditelji bili.

                        Takvi antisrbi se jednom radjaju. Sve će oni da te ubede, jer imaju titulu. To ko ima titulu od naučnika i akademika u startu 85% otpišeš jer su podguzne muve i škart koji služi da promoviše ili neke pravce u nauci ili u konkretno istoriji.

                        Tako da sve i da je upravu, neka jede govna taj akademik. U zinat.

                        Comment


                        • U pravu se pise. Pa nisu oni velikotrecesrbijanci koji toliko vole svoje drzavu da u jednom momentu pljuju Kalinu zbog prozivki,a u drugom zapale na taj truli Zapad i popljuju sve iza njih sto je ostalo.

                          Nikad nisam gledao titule i ko koliko para ima..to su samo gluposti ljudi koji su optereceni time. Bukvalno takve splacine ne pisem nikada..o takvim ljudima i jednostavno nemam kompleks od toga kao neki..

                          Najjaci su ovi sto sve mrze, a vole skoro nista, pokusavaju naci nesto razlicito da podrze da bi bili kao drugaciji..


                          Edit:xD
                          Last edited by LosmiSK; 12-08-19, 16:48.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Samo za personu

                            Spoiler
                            Ja otvoreno mrzim ljude koji mrze svoju zemlju, makar bili i Albanci, da mrze Albaniju, zgadili bi mi se. To su nitkovi najobičniji.

                            Neko se borio 1389. da bi on ostao hrišćanin i da bi postojao, i njemu se 600 godina kasnije digne penis i posere se po svojim precima.

                            Takve smo devojčice postali, nama je najteže, zaboga teško se živi. Pa naše pretke su nabijali na kočeve pa nisu se predavali kao neke ženice niti kukali nad svojom sudbinom jer su rodjeni kao Srbi.

                            Nemoj pljuvati čoveče. Ja znam da nije lako biti Srbin, menjaj državljanstvo ako ti se ne svidja, neće te niko osuditi.

                            Ko si ti, ko je Vučić, ko je Kalinić da priča o ljudima koji su muke propatili samo jer su hrišćani da bi to i ostali, da se on sada nečega odriče? Jesi pametan ti?

                            Vi kada zaradite nešto, toga se i odričite. Do tada odjebite, budite i državljani Lesota samo nemojte smarati.

                            Ako ćete da budete državljani Srbije, živite po pravilima koja postoje vekovima, ako nećete, menjajte, ili se drugčije izjasnite na popisu.

                            Ne može neki popišanko da pljucka po tolikim žrtvama koje su se desile da bi ti mogao da se rodiš kao hrišćanin, da ti sad kažeš "E boli me kurac, to sad nije naše."

                            Zamisli da su takve pičkice bili naši preci i svi se poturčili, a njih su još klali i nabijali na kočeve. Pa današnje Srbe bi poturčili za 45 minuta.

                            Misli malo o tome imaj poštovanja, izmesti se iz sadašnjosti i razmišljaj ko je sve patio da bi se ti danas zvao Miloš a ne... Bog zna kako. Budi malo zahvalan, najlakše je biti drmoser.

                            Comment


                            • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                              Samo za personu

                              Spoiler
                              Ja otvoreno mrzim ljude koji mrze svoju zemlju, makar bili i Albanci, da mrze Albaniju, zgadili bi mi se. To su nitkovi najobičniji.

                              Neko se borio 1389. da bi on ostao hrišćanin i da bi postojao, i njemu se 600 godina kasnije digne penis i posere se po svojim precima.

                              Takve smo devojčice postali, nama je najteže, zaboga teško se živi. Pa naše pretke su nabijali na kočeve pa nisu se predavali kao neke ženice niti kukali nad svojom sudbinom jer su rodjeni kao Srbi.

                              Nemoj pljuvati čoveče. Ja znam da nije lako biti Srbin, menjaj državljanstvo ako ti se ne svidja, neće te niko osuditi.

                              Ko si ti, ko je Vučić, ko je Kalinić da priča o ljudima koji su muke propatili samo jer su hrišćani da bi to i ostali, da se on sada nečega odriče? Jesi pametan ti?

                              Vi kada zaradite nešto, toga se i odričite. Do tada odjebite, budite i državljani Lesota samo nemojte smarati.

                              Ako ćete da budete državljani Srbije, živite po pravilima koja postoje vekovima, ako nećete, menjajte, ili se drugčije izjasnite na popisu.

                              Ne može neki popišanko da pljucka po tolikim žrtvama koje su se desile da bi ti mogao da se rodiš kao hrišćanin, da ti sad kažeš "E boli me kurac, to sad nije naše."

                              Zamisli da su takve pičkice bili naši preci i svi se poturčili, a njih su još klali i nabijali na kočeve. Pa današnje Srbe bi poturčili za 45 minuta.

                              Misli malo o tome imaj poštovanja, izmesti se iz sadašnjosti i razmišljaj ko je sve patio da bi se ti danas zvao Miloš a ne... Bog zna kako. Budi malo zahvalan, najlakše je biti drmoser.
                              Spoiler
                              Kakve to veze ima,covek se nije dobro izrazio. Samo kao narod smo u qrcu i ne treba cutati na to. Problem su drzavnici koji su smece i narod koji ih glasa. TI KONTAS da 70%ljudi glasa za vucica,nesu slinu, doktora smrti,karice, seselje,cedejovanovice, brnabic,dacica,bajatovica i ostala maloumna smeca i to tebi normalno? Pa bas zbog tih sto su se borili i krvarili za ovu zemlju treba da nas je sramota sta smo sebi dozvolili. Jos da dodam da ko voli ili ne voli zemlju je diskutabilno...nije stvar sta kazes vec sta uradis i kako reprezentujes tu zemlju kod kuce ali i u gostima. Itd..dovoljno si ti pametan da si svestan svega napisanog, ali ajde..ne mrzi me da pisem


                              Opusti se Uki, ne mozes donositi sud u vezi nekog tako bez arguemanata i na osnovu nekih generalizacija...Opusti se malo u vezi toga. Niko ne mrzi Srbiju kao drzavu, ali ova govna koja sad vladaju svakako da i one koji glasaju to..Smeje nam se ceo svet,bukvalno..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Spoiler
                                Ja sam bio ubedjen da Srbin moze da bude i Ateista, Katolik, Jevrejin ili Musliman... nekako su mi uvek nacionalnost i religija bile 2 razlicite stvari. Nisam znao da si pravoslavac by default ako se rodis kao Srbin, ziveo sam u ubedjenju da postoji verski obred kojim prihvatas neku veru.

                                Comment

                                Working...
                                X