Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kod mene je jos stari
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Kliknuo sam jednom na to, kao preview da mi pokaze, nije mi se svidelo.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • I kod mene još uvek stari
        Сутра брзо долази - треба човек постати
        Нестали су кодекси, остали су комплекси
        Победе су порази, а исходи су потресни!

        Comment


        • Ne znam kako kod vas nema tog update-a.

          Comment


          • Ma to kao kod fejsa kad su neke promene, pa ne bude odmah svima.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Vuce, trending, ovo, ono, kometar?

              Comment


              • Auuuu kidalica! A Kija.....

                17 sati proslo, vec je blizu milion pregleda

                #laganini
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Ovo je jedan od vecih SNS botova, samo sto mu niko nije rekao da Bec i Pariz imaju metroe.

                  Comment


                  • Covek je na neki nacin u pravu.
                    Padne kisa, Vucic kriv. Velika vrucina - lazu nas meteorolozi. Radi se nov asfalt, Mali kriv - guzva. Beograd na vodi, lepsa je cigan mala.
                    Placen je da ovo izgovori, ali poenta je na mestu.

                    Comment


                    • Pošto su se iguane namnožile u Majamiju, vlast je dozvolila njihovo ubijanje. Čak su naveli kako je to poželjno. Srećom ima ovakvih entuzijasta i ljudi koji rade suprotno, daju im život umesto da im ga oduzmu

                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Covek je na neki nacin u pravu.
                        Padne kisa, Vucic kriv. Velika vrucina - lazu nas meteorolozi. Radi se nov asfalt, Mali kriv - guzva. Beograd na vodi, lepsa je cigan mala.
                        Placen je da ovo izgovori, ali poenta je na mestu.
                        Pa nije poenta na mestu, niko nije iskopao pola Pariza ili pola beca kao sto je Vesic osakatio pola Beograda....

                        Comment


                        • Kakva crna poenta kada tamo ljudi nesmetano cirkulisu i zive
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Last edited by Mr. Wolf; 17-07-19, 16:57.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Vuče, na kojoj si ti strani? Deluje mi kao da tražiš mane i jednima i drugima, ne valja ti to. Samo mi reci, ako si i dalje u Bgu, kako ti izgleda grad ovih dana, u odnosu na ranije?

                              Ne znam šta su ljudi naseli na tu njihovu propagandu i priču, kao nećemo ništa da menjamo jer su Đilas, Jeremić,.. isto lopovi. Pa jesu li oni jedine opcije? Ako smenimo ovu gamad, jer moramo da vratimo onu staru? Naravno da ne. Zar među 50k ljudi sa beogradskih protesta, da kažemo 100k u svim gradovima zajedno, nisu uspeli da izdvoje jednog, onakvog kakvog bi oni želeli da vide na vlasti? Ja sam očekivao da ljudi imaju dovoljno klikera u glavi da to učine, da gurnu nekoga neokaljanog ispred sebe i da menjaju ovaj višepartijski preletački sistem.

                              TW iako deluje kao korisna app zapravo samo služi da bi se ljudi preseravali i ništa ne bi učini, baš čitam ovih dana opet se diže prašina oko lažnih doktorata, pa zar nismo već imali tu priču ranije? I šta su uradili - ništa. Samo imaju neke zahteve, i nakon što im ih ne ispune oni kreću sa novim zahtevima. Debili. Znači na sve mora odmah da se reaguje, poput Rumuna - ministar ima lažni doktorat? Pa braćo izlazi nas 100,200k na ulice i blokira sve oko skupštine i vlade 3 dana ako je potrebno, dok taj ne da ostavku. Prosto. Čitam isto neko piše pre neki dan - čini mi se da je ovaj BG H2O njihovo delo. Hahaha pa to je bilo očigledno još kad se pojavio šeik iz MMLa u deficitu sa jednim od prednjih zuba, znači na samom početku.

                              Ma brat je sve rekao, za vek vekova


                              Je l se održavaju i dalje protesti? Imam osećaj da bih pokidao kada bih izašao na binu, da bi me proglasili odmah za faraona
                              Last edited by Nerealan; 17-07-19, 18:51.
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Izgleda raskopano i u haosu Jos ovi debili iz SNS uporedjuju to sa Parizom i Becom koji imaju metro

                                Pa najbolje je ta neka sveza opcija, ali od takve kao sto vidis nema nista. Nije uspeo niko da se izdvoji. Sve stara lica, koja jedva cekaju da zasednu u fotelje iz kojih su ih ovi izbacili. E, sad, ako bi SNS nekako bio smenjen na izborima, ovi novi sto bi zaseli verovatno ne bi smeli bas ovolika sranja da prave. Mada, ko zna.

                                Kako stvari stoje, nece Vucko nidje dok se ne zameri ovima sa Zapada.
                                Last edited by Mr. Wolf; 17-07-19, 18:57.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X