Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_PG View Post
    Ljudi bojim se da imam gliste.
    Naime zimus sam bio dosao na nekih 106,7 kila a proljecni post sam iskoristio da smrsam i dosao na nekih 97,8.
    Medjutim nakon toga sam poceo da se prezderavam ponovo i to nenormalno,samo jedem.I kaze meni jedan dan majka sine sto ti se desava drogiras li se ti sto si propa tako nema te pola
    Ja na vagu kad ono pokazuje 94 kila,sto je za mene katastrofa.
    Moze li bit da je od stresa?
    Jer bukvalno ponekad uzmem onaj porodicni sladoled,i citavu kutiju oderem ko nista.Ne znam koji je problem.
    Proveri štitnu i šećer i uradi OGTT obavezno..
    To je neki početak..
    Verovatno si fizički aktivniji pa skidaš kilograme...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • ^godine?

      Comment


      • Originally posted by forum1nick View Post
        ^godine?
        Rane dvadesete.

        Comment


        • Ako su u pitanju gliste - vodimo te na pecanje.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Imas li Kronose da mi preporucis neku dobru istorijsku knjigu o 20 vijeku kad su u pitanju ovi prostori?Neko ko je to fino obradio,realno.

            Comment


            • Originally posted by Ivan_PG View Post
              Imas li Kronose da mi preporucis neku dobru istorijsku knjigu o 20 vijeku kad su u pitanju ovi prostori?Neko ko je to fino obradio,realno.
              Ako je u pitanju period do WWII - onda su ti knjige Slobodana Jovanovica najtoplija preporuka.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Ako je u pitanju period do WWII - onda su ti knjige Slobodana Jovanovica najtoplija preporuka.
                Hvala,najvise me taj period zanima.
                Vidim da je bio zabranjen od komunista,i da je bio ministar u SHS.
                Da li je pored svih tih okolnosti mogao da bude do kraja objektivan?
                Naravno da su komunisticki istoricari bili skroz neobjektivni i nisu mi interesantni za citanje,ali ako je on sad neka druga krajnost gdje se partizani samo pljuju onda ni to nije zanimljivo.
                Mada sudeci po tvojim nekim istorijskim postovima rekao bih da si i ti umjeren,tako da ti vjerujem.Procitacu.
                Last edited by E1_PG; 25-06-19, 12:34.

                Comment


                • Originally posted by Ivan_PG View Post
                  Hvala,najvise me taj period zanima.
                  Vidim da je bio zabranjen od komunista,i da je bio ministar u SHS.
                  Da li je pored svih tih okolnosti mogao da bude do kraja objektivan?
                  Naravno da su komunisticki istoricari bili skroz neobjektivni i nisu mi interesantni za citanje,ali ako je on sad neka druga krajnost gdje se partizani samo pljuju onda ni to nije zanimljivo.
                  Mada sudeci po tvojim nekim istorijskim postovima rekao bih da si i ti umjeren,tako da ti vjerujem.Procitacu.
                  Slobodan Jovanovic je jedan od nasih najvecih istoricara, a bio je zabranjen zato sto je za vreme WWII bio Predsednik Vlade u izbeglistvu u Londonu.
                  https://sh.wikipedia.org/wiki/Slobodan_Jovanovi%C4%87
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Sinoc je Rasta imao koncert u PG a ja nisam saznao na vrijeme.
                    Ulaznica 10 eura,dzabe vala.
                    Evo sad citam neko ga je gadjao novcicem pa je htio Rasta da ga prebije.
                    https://www.vijesti.me/zabava/muzika...o-smijes-pi-ce
                    Last edited by E1_PG; 25-06-19, 15:20.

                    Comment


                    • Evo jedna predobra stvar. Samo kliknete na tačkicu na mapi i slušate radio stanice u tom gradu.

                      https://radio.garden/
                      Сутра брзо долази - треба човек постати
                      Нестали су кодекси, остали су комплекси
                      Победе су порази, а исходи су потресни!

                      Comment


                      • Originally posted by Marco View Post
                        Evo jedna predobra stvar. Samo kliknete na tačkicu na mapi i slušate radio stanice u tom gradu.

                        https://radio.garden/
                        U ovo je odlicno, bas me zanima da li ce moci da se slusaju utakmice

                        Ja sam obozavao da slusam radio prenose Serie A nedeljom u 15h pa Spance nedeljom u 17h (ovoga vise nema ). Vidim ima i BBC Radio Sheffield, bas me interesuje da li ce ici signal i kad su utakmice.

                        Hvala za link!

                        Comment


                        • Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Imam pitanje, je l je filtar ili filter?
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ispravno i jedno i drugo. Filter je samo siroko rasprostranjen
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Moze i jedno i drugo. Ja uvek kazem filter.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X