Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Radovi u prestonici

    Comment


    • Povodom inicijative da se zakonom zabrani korišćenje ćumura prilikom spremanja roštilja:

      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Vrlo mudro, u sred ispitnog roka zatvoris pola grada. Isto tako su sad nasli i na putu ka Obrenovcu da popravljaju put, opet, u sred ispitnog roka

        Comment


        • Bre, ova studentarija - nece ni da proseta malo. Nekad se do skole pesacilo preko planine....
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by zdravkelja View Post
            Vrlo mudro, u sred ispitnog roka zatvoris pola grada. Isto tako su sad nasli i na putu ka Obrenovcu da popravljaju put, opet, u sred ispitnog roka
            Zdravkelja, ti sa mensom si trebao zavrsiti taj fakultet jos u srednjoj, sta je sad ovo?
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Mnogo jaki UV zraci, od 10 do 12 h sam pocrveneo fino i to nisu bila puna dva sata posto sam isao od bazena to Stranda posle..Jezivo,a bilo i oblacno...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Ima li neko da je VIP korisnik, hocu da predjem jer su bestbuy.
                Mreza je pre bila problematicna, kakvi su sada utisci?

                Comment


                • To sto je oblacno samo je varka za neiskusne

                  Dozivela sam ozbiljnu suncanicu po potpuno oblacnom danu, doduse na moru, tako da to oblaci jeeee ...cvrc
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    To sto je oblacno samo je varka za neiskusne

                    Dozivela sam ozbiljnu suncanicu po potpuno oblacnom danu, doduse na moru, tako da to oblaci jeeee ...cvrc
                    Desavalo se meni na moru isto, ali nikad u NS-u. Evo stavio sam sto krastavaca na mene, nema neki bol, ali sam poprilicno crven. Imas neki predlog da ovo brze prodje?
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Krastavac je najboljje da stavis u blender i napravis kasu pa se dobro izmazes. Kiselo mleko, narendan krompir (ne mora da se ljusti samo dobro opere), obloge od mleka, tusiraj se pre toga mlakom vodom...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ja sam cuo da jogurt pomaze da se namaze.
                        Vidim rekla je Oljica vec sve tako da moj komentar nema smisla.
                        Last edited by E1_PG; 17-06-19, 17:29.

                        Comment


                        • Comment


                          • Stavio jogurt i krastavce..Bicu dobro, da ne brinete
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Zdravkelja, ti sa mensom si trebao zavrsiti taj fakultet jos u srednjoj, sta je sad ovo?
                              Pa ja sam odmah rekao da to nista ne znaci. Fakultet su 99% radne navike, koliko samo znam ljudi koji su ga zavrsili u roku, a nemaju veze s mozgom

                              A i ko kaze da utice na mene, moja majka je kao prosvetni radnik to komentarisala pre neki dan
                              Last edited by s_hyperion; 17-06-19, 17:44.

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Radovi u prestonici

                                Živim kod Obilićevog stadiona, posao mi je na Dorćolu. Otprilike 4.5 kilometra izmedju posla i stana.

                                Gradskim prevozom mi je do posla potrebno dobrih sat vremena, menjam 3 različita krcata, neklimatizovana busa da bih zgazio ta 4.5 kilometra. To je naravno pre početka radova u takovskoj, cara Dušana i Džordža Vašingtona. Kad to počne, verovatno bi mi trebalo nekih sat i 20 minuta, ako ne i više.

                                Istu tu trasu prolazim za 45 minuta peške, 15 minuta bajsom, 20 minuta kolima. Usput sam kolegi pa me kupi kolima svako jutro, al svakako planiram sad kad krenu godišnji odmori da pičim bajsom, gradski prevoz je ogromno trošenje vremena i novca.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X