Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav je to majstor.. imao operaciju srca prije mjesec dana i eto ga kao nov

    Comment


    • Originally posted by zdravkelja View Post
      Prezivecemo, ali zbog onog ranije ce sada naravno da i na najmanji rizik da upozoravaju. Moja majka je pre neki dan popela cipele u potkrovlje jer je prosli put u panici zaboravila pa su joj skoro sve propale. Za svaki slucaj
      A meni samo cipele i tašne preživele, bile u plakaru na gornjoj polici. Sve drugo otišlo
      Voda došla do Slavske ikone i tu stala...

      Originally posted by zdravkelja View Post
      Jesam
      Kod tebe je u naselju baš zeznuto zbog one reke-znaš već na šta mislim...

      Olja hvala što brineš, sve je super
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Nesto si pobrkala, ja sam kod prve obrenovacke skole, mi smo poslednji kod kojih je stigla voda. Ne deluje tako na prvi pogled, ali kod te krivine je najvisa tacka u samom gradu.

        Comment


        • Ogromna, ogromna evakuacija iz BiH/RS je u toku i nenamjerava da stane. Odlaze svi, i stari i mladi, i zaista na ulicama je primjetan manjak ljudi, sve se više firmi zatvara jer nema ko da radi.

          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Originally posted by Tarantula View Post
            Ogromna, ogromna evakuacija iz BiH/RS je u toku i nenamjerava da stane. Odlaze svi, i stari i mladi, i zaista na ulicama je primjetan manjak ljudi, sve se više firmi zatvara jer nema ko da radi.

            Drzava koja se sastoji od tri naroda,a nijedan nece da kaze da je Bosanac. Bas me cudi sto ljudi uzimaju druga drzavljanstva i bez gde god mogu pa cak i u Srbiju. Na vlasti Vam je 20 godina lik koji je ratni i posleratni profiter, koji pere lovu duz Srbije pa i u Novom Sadu. Koji menja politiku po potrebi i ostaje na vlasti sa pricom da su svi ostali strani placenici i da hoce neko da Vam otmu Srpsku. Da ne idem u to sto je kao i u Srbiji posao u drzavnim institucijama povezan sa politickim aganzmanom i tako dalje i tako dalje. Bas me cudi sto Vam vecinom pametni i sposbni ljudi beze iz zemlje i uzimaju drugo drzavljanstvo.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Nema ko više ne bježi, i stari i mladi, i pametni i oni malo manje pametni, nenormalno se narod iseljava.

              Ko je god otišao raditi u Sloveniju, Njemačku, Austriju ili Švicarsku neće ljudi više ni na odmor ljeti da dođu.

              I svi se slažu u jednom - nikad više u BiH/RS.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Pa isto ti je to u Srbiji. Jedino ko ovde opstaje za sad su programeri, posto im je ovde zivot jeftin a zaradjuju od preko. Da nema toga, bilo bi cak i duplo gore nego sto je sad. Ja nemam neki veliki krug prijatelja, ali dosta ljudi znam koji odlaze u zadnje vreme preko. Uglavnom su to vozaci moram priznati,majstori..naravno ima i ucenih ljudi. Par njih sredjuju papire sad za USA I Norvesku. Jbga prijatelju krezubi su uzeli vlast, drzave stagniraju..vec 30g slusamo iste price od istih ljudi. Ovo sto se sad desava u Srbiji konkretno je sacuvaj Boze. Manje vise da oduzmes i pare, plate i ako su jako bitne. Ti imas totalne idiote na vlasti koji se igraju igre prestola, zavadjuju narod, ovde bre se ljudi mrze i veoma su zavidni jedni na druge i dele se na drugosrbijance, trecesrbijance, desnicare i ko zna na sta jos. Po meni, sam osecaj da ovde zivis pod nekim pritiskom vodi ljude napolje. Onda naravno dolaze pare. Drug jedan vozio ovde kamion, ziveo takoreci u supi, ode u Nemacku i sad kupio novog Mecu, uziva mu porodica, radi ko lud ali ima benefite i glava mu je cista. Ovde se prica samo 20g o Kosovu iz dana u dan. Lopvi prolaze nekaznjeno itd...Sustina jeste da ljudi nece nepotrebne probleme, hoce normalan zivot, nista vise od toga. Bice sve gore i gore u tom smislu i u potpunosti razumem ljude koji odlaze.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ja ne znam Losmi o kojoj ti Srbiji pricas. Srbija je divno mesto za zivot, pocevsi od glavnog grada koji je u poslednjih 5-10 godina toliko unapredjen da sada ponovo odise duhom perioda od 1992-1999.

                  U glavnom gradu sada svaka dzukela ima psa, pa samim u svakoj beogradskoj ulici mozes da nadjes 3-5kg pseceg izmeta jer je nebeskom serBskom narodu ispod casti da cisti za svojim ljubimcem. Napredovali smo toliko da svaki kvart ima svoju licnu deponiju smeca pa se nadam da nam u skorije vreme kontejneri i kante za djubre nece biti potrebni.

                  Autobusi gradskog saobracajnog su u odlicnom stanju, sad i kad sretnes nekog mucenika koji jos uvek nije uspeo da pobegne iz ove vukojebine, ne mozes da porazgovaras sa njim ili njom posto nema sanse da cujes sam sebe a kamoli sagovornika.
                  Last edited by belgrade_owl; 17-05-19, 10:31.

                  Comment


                  • Imam ja psa. I jedan deo dvorista gde je otprilike 7-8 zgrada, ima jedan deo de moj psic ide da kenja uvek.. Ponesem ja uvek kesu i uzmem za njim ali tu je toliko govana da ovi iz te zgrade stoje pored prozora i gledaju uvek ko sta radi. Kad god pridjem tom delu, uvek izvadim kesu, da ljudi mogu da odahnu odmah, ali realno vidim bar 5-10 govana koje niko ne pokupi. Meni to neverovatno da ljudi ne kupe za svojim ljubimcem. Cak mi se desavalo kad zaboravim kesu da odem i trazim kesu negde pa pokupim,cak se desavalo i da parama kupim to xD Mada vidjam ljude koji to ne rade i meni je to neverovatno i van svake pameti.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • to je tačno, kad odem na Dorćol uvek zgazim na neku minu a na obodu naselja ka Dunavu imam i deponiju, možeš da nadješ delove za auto, ormare,.. i to potpuno besplatno. Nije loše.
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Neće više ljudi da čekaju bolji život, ko čeka taj izvisi. Svako ima pravo da svoju sreću traži tamo gde misli da će je najlakše naći. Zabrinut sam i ja za mlade, evo kod mene u komšiluku mnogo njih koji su preirpili i tridesetu, još uvek su neoženjeni, rade neke privatne poslove, neki i ne rade još uvek čekaju da ih posao pronađe i traže od mame i tate. Radni staž i ne nemaju, kako li će oni steći penziju, 'bem li ga.

                        Teška su vremena, mada nikad nisu ni bila laka. Samo ranije se ljudi lakše nosili sa problemima, bili bre čeličniji, danas vlada neka apatija, teško se ljudi nose sa problemima, lako odustaju i teško se pokreću. Al biće bolje...jednog dana.
                        Last edited by Karamazov; 17-05-19, 10:41.

                        Comment


                        • Lijepa Hana....

                          Comment


                          • Najzad nesto normalno u ovoj temi.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Ma je l' su realni da su banovali ovu sa Evrovizije?!?! Ode svet u kurac.

                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Sto su banovali i ciji su ti?

                                Odlaze ljudi? Pa naravno, niko ne zeli da bude stoka...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X