Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam razocaran ovim skupom a za to su pre svega krivi ovi iz SZS. Rekli da se nece razilaziti ako Vucic i vlada ne podnese ostavku do 13.aprila, da ce radikalizovati proteste... i sta bi na kraju novi zahtevi. Doduse realni ali sada je kasno. Mozda je u pitanju neki dil sa Vucicem posto imaju istog gazdu, videcemo.

    Comment


    • Митровић је измерио, на Маракани има 83 гледалаца...
      Last edited by Žika; 13-04-19, 18:29.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by madrid View Post
        Ako je na skupu bilo 7,5k ljudi na Marakani je 1000, posto je to omer otprilike.
        Ma bilo je preko 50.000 ljudi ali dzaba kada je energija naroda potrosena uzalud.Totalna bezidejnost.Sta je sa blokadom puteva, gradjanskom neposlosnoscu, sa kampovanjem ispred skupstine...

        Comment


        • Ma kakvih 50000
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Pa bilo je vise ljudi nego na mitingu Vucica u NS a tamo rezimski mediji kazu bilo 40.000 ljudi. Taj prostor oko skupstine prima 80.000 ljudi ovde je bio ispunjen 2/3.

            Comment


            • Opozicija kaze da je bilo 35.000 ljudi. U svakom slucaju zeznuli su stvar jer nisu nista uradili od onog sto su obecali. Vise srece drugi put sa nekim drugim ljudima i kada se za to steknu uslovi.
              https://www.danas.rs/politika/ispred...d-pet-miliona/

              Comment


              • Ne verujem ni da je taj broj, rekao bih oko 15000.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Ma kakvi, bilo ih je vise. Ne bi Psiho pobegao u Suboticu da ih je bilo toliko.

                  Comment


                  • Po mojoj nekoj proceni, mislim da je bilo oko 20 000.
                    Ali ne moze se reci da je bilo malo ljudi kad se zna da iz unutrasnjosti nijedan autobus nije dosao...a nikako ne treba dizati ruke od ovih protesta i od energije koja se sad stvorila, jer znajuci nas, sledeci protesti ce onda biti za nekih 5 godina, u najboljem slucaju
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ma mozemo da liticiramo oko broja ljudi do sutra to je manje vazno. Ne treba dizati ruke od protesta ali je ova energija uzalud potrosena. Neki su bili izgleda mnogo nervozni.

                      Comment


                      • Ja ne znam brojeve ni da l je 15 20 100k nebitno. Ali znam da ako je bilo lupam 20k onda na Marakani danas nema sanse da je bilo 15 ili 10 ili koliko vec(to kazem jer sam bio na oba lica mesta) , to se vidi na oko vise nego jasno. Nemoguce je onda da je u NS bilo 35k nikako. Ili za NG na ovoj slici 30k
                        kao sto je objavljivano od istih koji danas kazu 7k. Znaci neki brojevi ne stimaju, koji-, ne znam, vrv svi.
                        IMG_20190413_195613.jpg

                        Ne znam brojeve ali znam omer/poredjenje i matematiku. Ni po babu ni po stricevina sada, ne moze cas ovo cas ono, za koga god da je neko.
                        Last edited by colchonero; 13-04-19, 19:06.

                        Comment


                        • Pa upravo o tome pricam. Evo uvecao sam ovu tvoju sliku za NG gde su rekli da je bilo 30k. Danas je bilo duplo vise ljudi od ovog sa slike.

                          Comment


                          • Ivan Ivanovic kao da nas je slusao pa izbacio isto poredjenje.

                            Comment


                            • Da znam da je "peaku" za NG navodjeno vise, ali sam imao sumnje u "svoju" sliku da je uhvacena pre nego sto su svi dosli ili kada su neki vec otisli i zato sam dao manji brojod Ivanovih 50k

                              Comment


                              • Ziko, maznula sam ti gif, da znas ako se po netu siri ko je kriv



                                Ne znam sta se ocekivali od skupa danas, ali morate da shvatite kao prvo da nam predstoji velika,teska i mukotrpna borba, a vidite kakvim se sve sredstvima i manifetlucima sluze iz minuta u minut, takoreci. O tome da ce mirno otici...naravno da nece cak i da izgube izbore, valjda vam je to jasno.

                                Drugo, sedam godina apatije i ucmalosti, nije lako pokrenuti i sa mnogo dinamicnijom i inovativnijom opozicijom, nego sto je imamo.

                                Samo se naoruzati srpljenjem i ne popustati nikako, zadrzati ovu energiju i otici ce... na dozivotnu robiju nadam se.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X