Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Hvala na branjenju, iskreno nisam to ispratio ali verujem ti na reč, ali ono gde imam zero tolerance je nacionalizam i njegovi pojavni oblici i tu UVEK reagujem najoštrije i tu neće biti promena.
    S obzirom da sam te percepirao kao mladog i radoznalog dečka koji je željan da nauči nadam se nekoj promeni stava kako budeš bio stariji i kako budeš saznavao stvari kako svet zapravo funkcioniše i usvojio pravi sistem vrednosti koji će te voditi u životu.
    Ne znaš ni šta je nacionalizam. Tako prvo uočim nekompetentnog tipa kad se frlja izrazima. Ja nisam nacionalista.

    Čak i za incident Alen Omić sam rekao da razumem a ne podržavam. Isto kao što razumem bacanje vaterpolista Zvezde u vodu.

    Jer ja ne živim u ružičastom kavezu i kontam zašto se dešavaju neke stvari a razlog je prost. Ljudi se mrze jer su druge vere i jer imaju istoriju sukoba i velikih žrtava.

    Znači razumem. A ne aplaudiram tome nego kažem da shvatam odakle to dolazi.

    Isto kao što razumem kad se Palestinac i Izraelac mrze. Što ne implicira da ja nekoga mrzim. To su fakti. A vi što živite u ružičastim kavezima i mislite da ako na forumu prozborite dve reči da se narodi ne mrze grdno se varate.

    Samo ja nisam folirant da pišem neke gluposti da bi me neko tapšao po ramenu. Pa Srbi i Crnogorci se masovno mrze do juče su jeli iz istog tanjira, da ne idemo dalje.

    Sad ću praviti od Alena Omića izolovan fenomen a na Cetinju na basketu ženske repke pre nekoliko godina viču ubij Srbina.

    Ja sam samo realan čovek i gledam realnost kakva jeste ne volim da serem u prazno.

    Comment


    • Loše vrijeme.
      Hoće li to koliko uticati na ovo okupljanje u BG?

      Comment


      • Originally posted by forum1nick View Post
        Loše vrijeme.
        Hoće li to koliko uticati na ovo okupljanje u BG?
        Sto mislis da je lose? Ne pada kisa i nije najavljena, nije hladno i ne duva neki vetar. S druge strane ne przi sunce u 15h. Suvo je, prijatno..
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Aprili je divan mesec. Nije toplo, a nije ni hladno, milina.

          Comment


          • Најављено је да ће у 15 часова радити "усрана мотка"
            sigpic

            Comment


            • Kako lik sprda
              Zeleznicki saobracaj blokiran, autobuskim prevoznicima zabranjeno da organizovano prevoze ljude, preti im se inspekcijama.
              Taksisti ne voze iz istog razloga jer im se preti inspekcijom a u Pancevu autobusi ne idu za Beograd jer nemaju goriva a ni dovoljno vozaca.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Comment


                • Vala ima mnogo ljudi.

                  Comment


                  • 10-tak hiljada.
                    Ovo je već ozbiljna stvar.

                    Comment


                    • Evo i ovaj.. ima mnooooogo više od 10K!

                      Comment




                      • oд 200 канала само Н1 има директан пренос, остали држе опело и кажу ма скупила се шака јада од 7500 људи.. изгледа да им пуко бројчаник, има 75.000
                        sigpic

                        Comment


                        • je l' jos neko ima problem da ode na sajt N1?
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • .. a klošar/narkoman & ubica Mitrović Ž vrti sliku sa drona od pre sat, satipo ..

                            .. ušao sad na N1, fercera.
                            Last edited by salelesa; 13-04-19, 15:23.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              je l' jos neko ima problem da ode na sajt N1?
                              Meni radi normalno, mozda malo sporije ucitava.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Meni je sad proradilo, ali nije radila ni aplikacija ni preko browsera, gresku je izbacivao
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X