Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Možeš ti Losmi da biraš ali da ti oni izaberu izmedju koga biraš. Tako ti to ide. Privid slobodnog izbora. Isto kao što ja devojci u vezi dam taj privid. Ona misli da se nešto pita a ne pita se ništa. Znači nije ona otvorena tiranija, nego suptilna. Ne biješ je, ne zlostavljaš je, ne vičeš na nju, ali si autoritet sam po sebi, tako i izbori, autoritet sami po sebi, ne biju nas, ne nameću silu kao neki tiranin ali mi smo robovi i nismo slobodni. Biramo izmedju izabranih.

    Jer ona kao i gradjani mogu da biraju izmedju postojećeg samo a to nije sloboda.

    Jesam kako nisam, i nacista i šta sve ne. Ja bih dekkarda pobedio u bokserskom meču. Znaš kako me isprovocirao neki dan neću mu to nikad oprostiti. Čoveče ja mislio on jagnje branio ga on kao zmija ujede. E nećeš mene
    Hvala na branjenju, iskreno nisam to ispratio ali verujem ti na reč, ali ono gde imam zero tolerance je nacionalizam i njegovi pojavni oblici i tu UVEK reagujem najoštrije i tu neće biti promena.
    S obzirom da sam te percepirao kao mladog i radoznalog dečka koji je željan da nauči nadam se nekoj promeni stava kako budeš bio stariji i kako budeš saznavao stvari kako svet zapravo funkcioniše i usvojio pravi sistem vrednosti koji će te voditi u životu.
    Last edited by dekkard; 12-04-19, 10:16.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Tijanin zakon i svajcarci, alal vera opoziciji na pritisku ..sad ce ih kurcic vratiti u skupstinu inace su pojeli govno hahaha..joj sta im radi xD
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Sumnjam, mozda se neki poslanik i vrati ali vecina ce imati konferenciju u holu skupstine kao i dosad reci ce sta misle i to je to. Sektasi ionako imaju dovoljno glasova da izglasaju sta god pozele.

        Comment


        • Сад се зна шта мисле, а и ми знамо шта они мисле... хоћемо промене, нека неко то промени... да пустимо швабе да нам све уреде како треба, ми само да уживамо...уа сви...пуштај музику, хоћемо секс...нема секса то ние морално, ма сексајте се требају нам деца...ух, коме више удовољити?
          Last edited by Žika; 12-04-19, 13:02.
          sigpic

          Comment


          • Oni su se konsultovali sa predsednikom drzave oko strajka gladju i rekli da ipak nece, ali ako to uradi opozocija..oni ce svi da stupe u strajk i trajace mnogo duze nego kod Boska i ostalih

            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Nije smesno. Imamo posla sa ludakom, izuzetno bolesnim covekom koji silazak sa vlasti izjednacava sa smrtcu. Inace znalo se da od strajka gladju nema nista i da je to samo nacin da se preduhitri i obesmisli slican potez opozicije. Bice ovo duga i teska borba, na to moramo da se spremamao. Kao sto rece Mihiz 9.marta "Tresti, tresti, i samo tresti drvo neslobode".

              Comment


              • Cekaj bre...ministar Vulin pozvan na sastanak kod predsednika zbog odluke da strajkuje gladju.....Pa sunce ti j****
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                  Cekaj bre...ministar Vulin pozvan na sastanak kod predsednika zbog odluke da strajkuje gladju.....Pa sunce ti j****
                  Ne moze Ministar Vojni da podriva borbenu gotovost zemlje u ovim teskim vremenima za sve nas.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Kakav sajko, kuku nama majko..

                    Comment


                    • Hapšenje Asanža je opasan presedan
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • ^ slušašm ga i 'ladno tek na 4 putu ponavljanju provalom da je montirano ponovljen govor.
                        Hahahaha

                        Toliko nas je navikao na ponavljanje govora.

                        Inače ne pratim medije. Sada otvorim Mondo... pa oni ljudi skoro će da prekucaju Pink auuuuu

                        Comment


                        • Comment


                          • Ludilo AV se nastavlja. SNS upao u skupstine opstine Sabac, Paracin i Stari Grad i tamo nameravaju da prespavaju. Nema zena da brane skupstine.

                            Comment




                            • Ahahahahahaha kakav je Junker brat ahahahaha pa ja mislim da je njemu zivot kao filmovi Leslie Nielsena Da ne zna budala kud udara i sta se oko njega desava, ali da ga apsolutno boli patka

                              Comment


                              • Jos jedan prilog u nizu o retardiranosti ovog naroda, ne samo kakve je majmune i idiote doveo na vlast, vec ih i trpi ovoliko godina.


                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X