Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Nije loš ni boks Dekkarde. Šta misliš da sparingujemo malo?
    Što, ne znaš da plivaš?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ja trenirah plivanje... I odgovorno tvrdim: Ne postoji dosadniji sport

      Comment


      • 1400m je skoro pedeset puta, ja sam mozda oko 30-40 u oba pravca isao...mada ne brojim kao ti ..da za 50min sam vec na dorucku

        Negoforum1 nick..sve janso navikao si na Dodika..sad ovde i na Vucica..ovaj narod za nista nije spsoban..kad takva telad vladaju...srecom ima bar nekog otpora...kakvog takvog..istorija ce pricati o ostalima )
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Pucaš ti na pogrešnu stranu, ali ...
          naš Laktašenko realno jeste trenutno u prednosti u odnosu na vašeg unapređenog radikala

          Imam ja malo previše godina da bih više uopšte vjerovao da se narod u banana državama išta pita. Sve naše vlasti zadnjih 20+ godina se mjenjaju u inostranstvu.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Što, ne znaš da plivaš?
            Ja bih te malo prebio Dekkarde moj. Sve u okviru sporta. Šta ću u bazenu da radim da se trkamo nije mi zanimljivo da te pobedim.

            Posle kad te malo prebijem vodim te na ćevape ili bilo koji roštilj da pričamo kao ljudi. Valjda nećeš tada provocirati mučki.

            Šta kažeš na ovu iskrenu ponudu?

            Možda i ti mene razbucaš sve opušteno. A ne da me nerviraš ovde bezveze, bolje se malo izboksujemo kao ljudi.

            Ti nosi majicu Nikole Kalinića ja ću Gurovića, ti izlaziš u ring uz The prodigy a ja uz BMK Dva galeba i verige
            Last edited by Cassius Clay; 12-04-19, 01:14.

            Comment


            • Znaci da se prepustimo sebi samima i to je to..Ima i to smisla, realno laksi put je uvek, jednostavno laksi
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Ja bih te malo prebio Dekkarde moj. Sve u okviru sporta. Šta ću u bazenu da radim da se trkamo nije mi zanimljivo da te pobedim.

                Posle kad te malo prebijem vodim te na ćevape ili bilo koji roštilj da pričamo kao ljudi. Valjda nećeš tada provocirati mučki.

                Šta kažeš na ovu iskrenu ponudu?

                Možda i ti mene razbucaš sve opušteno. A ne da me nerviraš ovde bezveze, bolje se malo izboksujemo kao ljudi.

                Ti nosi majicu Nikole Kalinića ja ću Gurovića, ti izlaziš u ring uz The prodigy a ja uz BMK Dva galeba i verige
                Tukao bi samo Dekarda a sta sa nama ostalima
                Da ne kazem sada da si fasista, to se valjda podrazumeva.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Možeš ti Losmi da biraš ali da ti oni izaberu izmedju koga biraš. Tako ti to ide. Privid slobodnog izbora. Isto kao što ja devojci u vezi dam taj privid. Ona misli da se nešto pita a ne pita se ništa. Znači nije ona otvorena tiranija, nego suptilna. Ne biješ je, ne zlostavljaš je, ne vičeš na nju, ali si autoritet sam po sebi, tako i izbori, autoritet sami po sebi, ne biju nas, ne nameću silu kao neki tiranin ali mi smo robovi i nismo slobodni. Biramo izmedju izabranih.

                  Jer ona kao i gradjani mogu da biraju izmedju postojećeg samo a to nije sloboda.

                  Jesam kako nisam, i nacista i šta sve ne. Ja bih dekkarda pobedio u bokserskom meču. Znaš kako me isprovocirao neki dan neću mu to nikad oprostiti. Čoveče ja mislio on jagnje branio ga on kao zmija ujede. E nećeš mene
                  Last edited by Cassius Clay; 12-04-19, 01:24.

                  Comment


                  • Ono što uložiš u sebe je jedino što ti uzeti ne mogu. Taj lični put je još jedino što sam možeš birati.
                    I to je danas luksuz koji nije ostavljen svakome.
                    Danas si imao priliku u NS vidjeti dosta ljudi kojima je i to uzeto.

                    Comment


                    • Bila bi fora da me Dekkard nokautira u prvoj rundi i okači na yt pa na forum. Ja ću napadati kao Lomačenko pa kud puklo da puklo. Neka pobedi bolji. Ne igra tu snaga puno sem ako je velika razlika u kategoriji. Ako je brži pocepaće me.

                      Eto pošteno

                      e forum1nick čuh skoro Dodika komentariše Kosovo? Je l' mu rekao neko da nas zaboli dupe za njegovo mišljenje? On bi kao nešto da trampi. Može da trampi, ali Igokeu za Partizan.
                      Last edited by Cassius Clay; 12-04-19, 01:30.

                      Comment


                      • @Uros... I Dodik i Vučić pričaju šta im se kaže.
                        Valjda je cilj zabaviti narod...
                        Rialiti...
                        Na vlasti su dok su zanimljivi. Čim padne gledanost budu izbačeni iz kuće Velikog Brata (koga je Đilas prvi doveo u Srbiju, ... Linč, silovanje, nasilje...).

                        Comment


                        • Igokeu za Partizan?
                          Pa Mile je gargan i seljak, nije budala.

                          Comment


                          • A što je Neša Roming busplusovao?



                            A sa kim je Neša, kum Nikole Petrovića koji je kum Aleksandra Vučića. Zoran Ćopić Darkov čovek koji je gurao tajkunima novce i gura u Srbiju da ih opere.

                            Ko beše gradonačelnik Begea tada?

                            Comment


                            • Ukica bi da iznabada stogodj?
                              cccc, cemu nasilje?
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Duznicima kredita u CHF brise se 40% glavnice po dogovoru banaka i vlade RS. Svaka cast za ovo [emoji1319][emoji1319][emoji1319]

                                Comment

                                Working...
                                X