Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pričaonica

    Originally posted by Uroš View Post
    Limune nemaš pojma sa životom. Ne zato što podržavaš Vučića, to je tvoje pravo legitimno i za to te ne osudjujem, već jer nemaš pojma.

    Uopšte ne možeš da ukačiš širu sliku, to je ono "stručnjačko" analiziranje politike koje politici sudi iz dnevnih novina.

    Ne postoji scenario u kom Srbija ne bi bila bombardovana, da nije bio Sloba Milošević bio bi izmišljen Goba Pušošević.

    To su one primitivne priče gde ljudi misle da svetom upravljaju budale a ne ljudi koji su ne mogu reći prepametni jer su zli, ali svakako znaju šta rade.

    Medju ove seljoberske priče ide i ona pijani Jeljcin i tako to.

    To je ono ovčarsko stanovište koje veruje u pojavu Hitlera, Musolinija i Lenjina u 7 godina i koje veruje da je drug Tita ratovao kao u filmu.

    Većinu stvari koje vidiš, sve imaju dogovoren ishod. To su inteligentni ljudi. Pre svega nisu nacionalno opredeljeni već se prepoznaju po moći. Ništa ali baš ništa nije prepušteno slučaju i ništa ali baš ništa se ne dešava slučajno.

    Sve se planira čak i korz nacionalne planove i spoljnopolitičke ciljeve ako ćemo tako na dugoročan period.

    Znači ništa se ne dešava tek tako, od danas do sutra.

    Kakva jebena nafta i resursi, još jedna mazalica očiju. Kakvi Arapi, kakvi kurci. Ceo arapski svet, Katar, UAE, Saudijska Arabija, itd... Turska... Sve je to napravljeno i upravljeno iz jednog centra.

    Čisto to pustošenje novcem rade radi lakšeg upravljanja i radi lakšeg kontrolisanja situacije, novac je tim ljudima davno prevazidjen pojam.

    Naravno, imaju svoje ispostave isto za mase, u vidu Soroša i te pete lige. Da se narod zanima sa takvim primercima na koje oni gledaju sa visne.
    Najvise volim kad ovako omasis poentu i odgovoris nesto deseto sto nema veze s mojim postom. [emoji23]

    Sto je najgore, ja se slazem sa tvojim pogledom na politiku, samo ne kontam sto ti to meni pises.
    Last edited by limun; 19-03-19, 09:43.

    Comment


    • Leemoon
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Hoce li pravit Vucic kontramiting?

        Comment


        • Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Dal je realno
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Pitaju juce ovog klinca na N1 (nosio papir- "transparent") protiv ili nisam za opoziciju...tako nesto...
              "Zasto si protiv?"
              "Nepotrebno izostajemo iz skole" : )))))

              A drugi napisao "malo je 30 dana"
              Zasto, kako... pa upao u RTS...u sledecoj sceni drzi sendvic kiflu, zagleda unutra i vice nekome:
              "Sa cime je? A jel moze koka kola?"

              Zezanje, ludilo
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by limun View Post
                Najvise volim kad ovako omasis poentu i odgovoris nesto deseto sto nema veze s mojim postom. [emoji23]

                Sto je najgore, ja se slazem sa tvojim pogledom na politiku, samo ne kontam sto ti to meni pises.
                Originally posted by limun View Post
                Najvise volim kad ovako omasis poentu i odgovoris nesto deseto sto nema veze s mojim postom. [emoji23]

                Sto je najgore, ja se slazem sa tvojim pogledom na politiku, samo ne kontam sto ti to meni pises.
                Spoiler
                Zato što je posmatraš kao nešto promenjivo i sklono slučajnostima a to nije slučaj. Ljudi to u SAD već znaju odavno, oni su tamo suočeni sa pedofilsko-holivudskim moćnicima i sistemom i znaju kuda plovi ovaj brod. Jedina razlika izmedju mene i njih - tj jednog broja njih, drugi isto razmišlja kao ja tj ja kao oni... to je pogled na Trampa i Britaniju.

                Ja sam ubedjen da su oni svi insajderi jer se desi uvek da je šef npr CIA član Knights of Columbus, Knights of Malta i slično, a oni su svi potčinjeni Vatikanu jer je on centar. Lepo imaju slike na internetu a zašto imaju objasniću.

                Sada, da li se Tramp bori protiv njih, i da li se protestantska Britanija koja se povukla iz jezuitske EU i SAD koja je sa Trampom trebala da zaokrene politiku, ja mislim da je to oblačić. Mislim da su toliko jaki čitajući knjige da su u 16. veku prvi jezuitski "misionari" pristigli u Kinu, a da su posle 1917. i Romanova koje su ih trebili stavili iksić i preko Rusije, čisto sumnjam da postoji neki nukleus očuvan jak dovoljno da pobegne iz stiska tog sistema. Katolici su polako preuzeli SAD, a i mnoge protestantske denominacije su radom jezuita uništene i prihvatile Papu, o čemu imamo svedočanstvo bivšeg jezuitskog sveštenika Alberta Rivere. To su ljudi koji budu dovedeni sa 4-5 godina u red i ne poznaju i ne gledaju svet očima kakvim ga mi gledamo, već su indoktrinisani od malih nogu i jezuita se može pojaviti u bilo kojoj ulozi. Od Jevrejina, pravoslavca, anabaptiste, svejedno.

                Jer to je sistem multiplikacija. Imaš svoj red i svaki red je usmeren na moć, i tu nema stroge hijerarhije medju redovima ali su vrlo svesni ko je stvorio koji red, i na kraju dana nije nikakva tajna ko su članovi. Može da se udje na njihove sajtove a može i da se vidi na google-u slike.

                Tako da je politika uvek bila predstava za sirotinju, e sada koje se kontrakcije dešavaju tamo gde je pravi teren borbe mi to ne znamo, znalo se da posle brexita Tramp pobedjuje jer britanska kolonija mora da prati maticu.

                Ja to sve gledam kao nekog šireg plana jer ne verujem u te sukobe Nemačka - Britanija, neko gleda kao borbu protestantskog sveta protiv poslednjeg stiska katoličke evrope i jezuitskog stiska, ko će znati...

                Sigurno je samo da istorija kakvom je znamo je hrpa budalaština i laži.

                Ljudi koji upravljaju se uopšte ne plaše da li ćemo mi znati ili ne, isto kao što se na mikronivou jedan mrav Vučić ne plaši da li mi znamo da nas on laže. Pa mi tog mrava koji nas otvoreno laže ne možemo 7 godina da odjebemo, a ljudi pitjau zašto bi elite kačile slike malteških vitezova i pape, zašto bi pisali po netu da su članovi na sajtovima... pa zašto ne bi?

                Ljudi ne mogu mrave da pobede pa su im lavovi toliko visoko da ne mogu čak ni da bace pogled ka gore i da se suoče sa istinom jer bi bilo poražavajuće da prihvate, za njih je i mrav toliko postao težak i velik da su počeli da misle da se svet vrti oko nekih mrava kao što je Vučić i eventualno po nekog stršljena Merkelove.

                Već lav je za njih potpuno apstraktan i to im se kosi sa zdravim mozogom, jer pošto ih mrav muči ne ide im u glavu ko je i šta je lav.

                Zato je meni smešno što mi gledamo Vučića jer je to unapred izgubljena bitka, jer čak i ako ode pičkousti mrav, doći će neki drugi mrav koga lav šapom pogura i da mu malo mravlje hrane - malo novca.

                Ima na svetu sasvim dovoljno resursa za sve, ali pošto je moć koncentrisana i oduvek je bila, a nije nacionalna, te grupe gledaju dobro da je zadrže i ne treba ih mešati sa kapitalistima, jer su se oni uvek postojali a sistemi ropstva su se menjali - od golog, preko feudalizma, do modernog kapitalističkog. Nije njih kapitalizam stvorio nego oni kapitalizam.

                Comment


                • A sta mislis da li je Vatikan ikako upleten recimo u odabir predsednika saveta mesne zajednice Stalaca?
                  Isto tako verujem da ih ne zanima ni Srbija po nekom krupnom planu.

                  Sitnije mocnike sigurno zanima i upravo tu Vucko gura novac.

                  Comment


                  • Uki jesu li opasniji jezuiti ili cionisti?Koja struja ce na kraju da prevagne

                    Comment


                    • Превагнуће љубав.
                      Као и увек.

                      Comment


                      • Ovaj covjek zna

                        Comment


                        • Шта знам Иване.
                          Има потенцијала у њему.

                          Усуђујем се, да са својим скромним познавањем паранормалних тајнодруштвеносекташких и иних организација, дам скромну процену, да је човек који највише зна, никако небитно и који располаже најистинитијим истинама, Абрамовић и његово теслијанство.

                          Есенцијални пупак спознаје.

                          Comment


                          • Comment




                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X