Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by Ivan_PG View Post
      Izdajnice,siris dezinformacije.
      Otisao u Njujork i boli ga kurac sto cemo mi u Cg da radimo.
      Sad nam Tarantula nece doc na ljeto nego ce u Albaniju.
      Hahahahahahahahhahahahahaha e oca ti jebem, fukaro Evo ne mogu reputaciju da ti poguram, izgleda da su mi uveli sankcije A sto jes jes, od kako mi je guzica put viđela, samo lazem i lajem protiv drzave

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Ne postoje religijski fanatici jer nijedna religija ne propoveda to. Postoji novi svetski poredak i službe koje ruše zgrade i prave terorističke napade i etiketiraju ih da bi narod živeo u strahu i okrenuo se od Boga identifikujući svakog vernika sa nekim fanatikom.

        Kakvi bre hrišćani i muslimani to su sekte koje tumače na svoju ruku pa ubijaju zavrbovani i napravljeni kao vehabije npr.

        Samo šire strah. Kako drugčije da vladaju.

        Pričao je profesor Walter 2002. još o ovim migracijama i o svemu ovome. Mešaju narode, unose strah i onda prave novi Vavilon sa jednim jezikom i papom na čelu kao univerzalnim poglavarom gde će postojati univerzalna religija.

        Otuda i ekumenizam i hrišćanski i islamski (Fetulah Gulen), otida Lojolini i Gulenovi univerziteti po Albaniji Makedoniji i Kosovu.

        oni su podložni jer šiptarima nije bitna vera ima i bektaša, oni se nacionalno identifikuju i jebe mu se hoće li biti katolik ili musliman ili pravoslavac.

        Idealan materijal za ekumenistički Moloh.

        Мој брат Урке.
        Суштина.
        Кратко и јебитачно.
        Браво.

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Đe je bio? Ulcinj?
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Bip! Bip! Bip!

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Last edited by Mr. Wolf; 16-03-19, 13:01.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Iz jos jednog ugla...

                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Ne verujem da su i Stolice ukinuli...

                  Meni baš gotivan kviz.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ok je koncept, ali je fejk kviz. Unapred sve dogovoreno, ko ce da ucestvuje, ko ce se javiti na telefon pri pomoci prijatelja.. doduse pare stvarno daju na kraju.

                    Comment


                    • Dobro, to mi je jasno, ali je zabavan kviz ovako.

                      A i sviđa mi se što možeš da vidiš i da naučiš nešto o drugim gradovima u Srbiji.

                      Zdrav koncept generalno. U ovakvom nedostatku kvalitetnog programa, osveženje.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Oko price o Albaniji, majka i sestra su mi bile u MKD pa su svratile do Albanije, davno bese, ali imaju pozitivna iskustva. Pricali sa Albancima i sve ok, normalna prica...Politika je kurva i to je to. Bice ti mislim skroz ok. Oni razvijaju dobro svoj turizam, ne zele oni sranja. Tako da mislim da je opusteno...

                        Sto se tice NZ, ono je strasno. Onaj Brejvik je pobio 100 ljudi i dobio top smestaj i uslove u zatvoru. Licno, bacio bi ih u celiju 2x2 i porodici oduzeo svu imovinu i izvrsio maksimalni pritisak da se to vise ne ponavlja. Samo stroge kazne mogu resiti probleme. Ovako nema leba...jos ce lik izdati knjigu i wp ce mu slati klopu kad god stignu
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Албанци су мирољубиви.
                          Албанци не желе срања.
                          Шта ви пишете јбт.

                          За жаљење је ваше стање свести.

                          Comment


                          • Pa 100x su bolji od naših ljudi svakako. Evo na primer radio sam na terenu u Preševu, Bujanovcu i onom selu što je poznato da se kao valja droga dosta i nisam imao nikakvih problema.. Završiš posao, odvede mene i kolege na kafu i sve šta ide a ovde kod nas hoće da te otera što pre..

                            Comment


                            • Кад будеш следећи пут пио кафу са пријатељима, кажи да их је поздравио Ђорђе Мартиновић.

                              Comment


                              • Djilas i Obradovic usli u zgradu RTS sa nekim demonstrantima traze da im se dozvoli uzivo obracanje narodu.
                                Kazu da sve ide uzivo na N1.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X