Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Mahinacije i manipulacije su na najvisem nivo, ali i te pljacke se polako otimaju kontroli. Ovo su poslednji marifetluci ovih hohstaplera

    https://www.danas.rs/drustvo/efektiv...tetu-gradjana/

    Pa su tako poslali i dugovanja na 15.000 adresa pokojnika, tj. jure naslednike po nekom novom zakonu od letos, jer da se razumemo, njima ipak vise treba

    Da čuvajte račune. Kod uplata Javnim Preduzećima, automatski vam skidaju najstariji dug, makar on bio bajat i desetak godina. Da podnesete zahtev da vam se to izbriše, nema šanse, neće to nikad da urade. Jedini lek je da imate strpljenje. Na uplatnicama (ovim PTT, ne njihovim) strogo naznačite za koji mesec i godinu uplaćujete, i kad dođe do suda, mogu da vam.....
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Sustina. Nema vise. No more.

      Ovako mogu 10 godina da protestuju, mnogo ce da promene. Mogu da dobiju izbore, i da izgube na njima pa onda opet ispocetka. Krenes lepo na RTS, SNS, SPS pa da vidis da li ce da obratne paznju, da li ce nastaviti da vredjaju narod, da lazu, izmisljaju... Ali nema ko.

      Last edited by mark !t zer0; 26-12-18, 14:01.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • http://www.b92.net/sport/kosarka/nba...nav_id=1485708


        Interesantni komentari LeBrona. Pitam se da je neko prozvao crnačku zajednicu ili pričao o vlasnicima crncima, da li bi bio živ?

        I ovaj komentar za NFL vlasnike.

        a onda

        http://www.b92.net/sport/kosarka/nba...nav_id=1486309

        Evo i ova izjava. Kako oni sebe rasno shvataju, zamislite neko da kaže danas "Društvo se danas najviše boji belaca koji misle da mogu da kažu šta hoće"

        Okačio mangaš pesmu u kojoj vredja Jevreje i pravi se lud.

        Generalno su mnogo gotivniji sportisti u NFL nego u NBA. I Kapernik koji je klečao himni veći je borac za prava od ovog umišljenog retarda.

        Nekako u NFL nisam čuo da igrači ovoliko lupetaju gluposti kao u NBA.

        Comment


        • Svake godine u mojoj firmi jedni drugima dajemo poklone za NG, izvlačimo ceduljice ko će kome pokloniti. Ovo je moj poklon koji sam dobio od kolege koji je izjavio da mrzi više Zvezdu nego što voli Partizan.Pritom prčamo o liku koji gleda redovno Partizan i pali baklje na tekmama. Šta reći drugo nego naklon do poda. Hvala Petre ljudino kupio si me za ceo život. Ima nade za Srbiju.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Nemoj da pijes iz te solje.
            sigpic

            Comment


            • Kafu odsad samo iz nje pijem. [emoji41]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ko zna cime je premazana, jos kad sipas vrelu kafu
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Dragutin Mirkovic, odbornik Srpske napredne stranke u Skupštini Smedereva iskljucen je veceras iz SNS zbog ovog govora.

                  " Smisao života je sloboda, to je najveće blago. I lep život. A mi to nemamo u SNS. Što jednom ne izađete i ne kažete istinu? Ovde niko ne može da kaže ono što misli. E, pa mene niko ne može da zaustavi. Moj mentalni sklop je veoma jak. Moja porodica je moj najveći ponos. Prete mi na ulici i kažu mi "gotov si", imaš ćerku koja radi# - rekao je Mirković

                  Comment


                  • Moj brat Ivan u Bg

                    Comment


                    • Vala, kada bih ovog kretena propustio kroz sake - i praunuci bi mu mucali.
                      EDIT: A i ovim "drugarima" sto snimaju bi koja vaspitna zauska bila sevap.
                      Last edited by kronostime; 27-12-18, 13:28.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Ljudi majke mi moje avatar je bio zbog izjave da duh Vučića lebdi nad Marakanom. Evo kunem se. Pošto vidim da je bilo nekih nedoumica, a sada ga menjam.

                        Comment


                        • Evo izvinjavam se koga sam uvredio ali nisam imao percepciju da je ovo KKK već se radilo o Terzinoj izjavi da Vučićev duh lebdi marakanom pa je u tom kontekstu.

                          A Zvezdini navijači nikad nisu bili fašisti pa nisam to povezao sa tim da može da bude shvaćeno kao KKK.

                          Izvinjava se Uroš prvi put u istoriji foruma.
                          Last edited by Constantin; 27-12-18, 20:00.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Izvinjava se Uroš prvi put u istoriji foruma.
                            Upravo si postao za nijansu bolji covek.

                            Comment


                            • Ima li neko problem sa SBB kablovskom? Već 2-3 dana slika zeza. Ne nestane skroz, ali često se zamagli slika na 1-2 sekunde.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Pokidao burazengija!

                                Comment

                                Working...
                                X