Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mesas babe i zabe.

    Normalno da cu da diskutujem, ako znam o cemu pricam, intetesuje me tema ili prosto caskam sa nekim dragim likovima.
    Da li nesto citam i koga to je ipak moja stvar. No, nikada ne idem redom ili random po forumu i o svemu dajem misljenja, bez da me je neko pitao nesto ili da ne postoji diskusija, kao sto mnogi to ovde rade, jer imaju pravo na misljenje.

    Ali sada je malo drugaciji slucaj... parolu, koju ti propagiras kada nemas argumente (bar je tako sada bilo)... imam/ima pravo na misljenje... od mene neces nikada cuti...
    To ti nije argument, pa ni kada nekoga branis. To sto si opet drveni advokat da ne pominjem

    Lepo reci sta imas, sta se vecito branis iza toga da neko ima pravo na misljenje. Drugi nemaju? Kakav je to argument uostalom?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • [emoji23]

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Pričaonica

        A meme is born
        Vrhunski marketing

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Mesas babe i zabe.

          Normalno da cu da diskutujem, ako znam o cemu pricam, intetesuje me tema ili prosto caskam sa nekim dragim likovima.
          Da li nesto citam i koga to je ipak moja stvar. No, nikada ne idem redom ili random po forumu i o svemu dajem misljenja, bez da me je neko pitao nesto ili da ne postoji diskusija, kao sto mnogi to ovde rade, jer imaju pravo na misljenje.

          Ali sada je malo drugaciji slucaj... parolu, koju ti propagiras kada nemas argumente (bar je tako sada bilo)... imam/ima pravo na misljenje... od mene neces nikada cuti...
          To ti nije argument, pa ni kada nekoga branis. To sto si opet drveni advokat da ne pominjem

          Lepo reci sta imas, sta se vecito branis iza toga da neko ima pravo na misljenje. Drugi nemaju? Kakav je to argument uostalom?
          To si u pravu za redno davanje misljenja - preteruju ljudi, ali to je do pojedinca.
          Ta parola se odnosila na Limuntusa - neka pise decko (covek) sta hoce .... Njegova stvar ..... A drveni advokat sam ..... znas ti zasto sam drveni advokat.\

          A sto se mene tice - nije bas sve tako bajno i sjajno kao sto Limuntus predstavlja, opet sa druge strane mene vise neke druge stvari nerviraju. U mojoj okolini, a ticu se ljudskih gluposti, nemara, nerada, nestrucnosti, oholosti, pa cak i bahacenja mnogih stranackih predstavnika ovih vladajucih stranaka. Drugim recima: glupi su ko kurac, ne rade nista, a hoce sve .....
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Je li SNS na vlasti u Valjevu?

            Comment


            • Originally posted by Ivan_PG View Post
              Je li SNS na vlasti u Valjevu?
              Jesu u koaliciji sa SPS-om.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Sad jedna ozbiljna tema za razliku od ovog smrada Vucica kojeg komentarisemo.

                Nakon ovog suncanog i toplog perioda koji je pred nama dolazi hladnije vreme. Kao sto vec znate mesta u svratistima za beskucnike nema dovoljno za sve a ima zaista mnogo ljudi koji noci provode na ulicama, pored kontejnera, ispod stepenica...
                Teska su vremena.

                Ako imate, a sigurno imate odecu koju vise ne nosite, cebadi koje vise ne koristite i obucu koja je u solidnom stanju, spakujte u kesu ili kartonsku kutiju i odnesite u najblize svratiste.

                Novi Sad:
                Omladinski pokret ( Omladinskog pokreta 11 ) - imali su akciju prikupljanja do 25 oktobra, verovatno im je potrebno jos stvari ili sredstava za licnu higijenu.

                Crveni Krst ( Pionirska 12 ) - uglavnom uvek organizuju prikupljanje stvari, ako nemaju nista trenutno od njih mozete dobiti informacije ko trenutno ima akciju prikupljanja

                Svratiste, Bulevar Kralja Petra 29, njima uglavnom uvek treba.
                021 444936 - najbolje prvo pozvati.

                Za Beograd imate Humanist fondaciju, oni trenutno prikupljaju. Mozete slati postom takodje ako nemate nista organizovano na lokalu.
                Ovo je viber broj 065-5363-590
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Za Beograd ima u Kumodraskoj, ja sam tamo nosila staru odecu vise puta, ljudi su skroz zahvalni kad im odnesete.

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Evo ti je limune Alekova Srbija.

                    Comment


                    • Originally posted by limun View Post
                      Subvencije su neophodne za privlacenje stranih investitora.
                      Sta mi to mozemo da ponudimo, sto ne mogu ostale siromasne zemlje sa slicnim korumpiranim sistemom?

                      Uvek ce se naci primer kompanije koja je iskljucivo dosla da iskoristi subvencije i zapali kada one isteknu, ali ostace puno drugih koje su uvidele prosperitet ovde pa ce nastaviti sa poslovanjem.

                      Ljudi ne shvataju da je neophodno da skinemo gace i molimo ih da dodju.
                      Hahahahahah, hahahahahhaha, hahahahahahhaah, hahahahhahahahahah, hahahahahahha, hahahahhahahah, hahahahahahahha, hahahahahhah, hahahahhahah, hahahahah.

                      Ajde još nešto molim te da se smejemo, dosta su se meni ljudi smejali, evo ga legenda. "Koje su uvidele prosperitet ovde"... Prosperitet manjih nadnica i većeg profita.

                      Moli ih i skini gaće.

                      Nego šta ćemo Limune što vaša Beogradska gondola i kraća a i više puta skuplja od naše Zlatiborske?

                      Mislim živim ja u Bg ali smehotres je ta spika sa stranim investitorima. To se ne radi skidajući gaće legendo.

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Ovoliku navalu stranih kompanija Srbija nije nikad videla. Skoro svi moji prijatelji koji zive u Srbiji rade za Kineze/Jevreje/Nemce/Kanadjane i generalno niko se ne zali.
                        E sad, ima i investitora koji su dosli iskljucivo zbog jeftine radne snage koja radi na traci u fabrici jedno te isto po ceo dan, pa je logicno da nece biti izuzetno placeni. Za takve ljude je dobro sto ima posla.

                        Subvencije traju odredjeni vremenski period dok se trziste ne razvije, to je jedini nacin da ubrzamo porast stranih investicija. Tako to ide u biznisu, moras dati primamljivu ponudu ili ce otici kod drugog.
                        Hahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahha hahahahahahahahahhahahahahahahhahahhahahahahahahja hajajajajajajajjahahajahahjaajjajajajajajajajajjaj ajajajajjajajajajajajajhahahahahahhhajajahahahahaj ahhahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahhaha ahhahaha..

                        Au koliko je dobro. Kada izlazi nova sezona ove komedije? hhahahah daj bre...

                        Snslimun.

                        I da troluješ ti si snslimun. Čak ni trolovi ne troluju oko retardiranih stvari, mali snslimune.

                        Comment


                        • Meni se ova rodbina iz Srbije sva hvali kako im je bolje od kad je Vucic na vlasti.Kako sve napreduje ali polako.Dok pod Tadicem se kralo kazu neumorno,sad se krade ali sa nekom mjerom.
                          Tadica nisam volio nikad stvarno,Djindjic je bio gospodin za njega,u svakom smislu.Najvece sranje se desilo na osmoj sjednici,da je Stambolic ostao i ta struja oko njega sve bi bilo bolje.Tad su se otvorila vrata pakla.Bas sad gledam neki dokumentarac o tome.

                          Comment


                          • Limun sa drugovima

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_PG View Post
                              Meni se ova rodbina iz Srbije sva hvali kako im je bolje od kad je Vucic na vlasti.Kako sve napreduje ali polako.Dok pod Tadicem se kralo kazu neumorno,sad se krade ali sa nekom mjerom.
                              Tadica nisam volio nikad stvarno,Djindjic je bio gospodin za njega,u svakom smislu.Najvece sranje se desilo na osmoj sjednici,da je Stambolic ostao i ta struja oko njega sve bi bilo bolje.Tad su se otvorila vrata pakla.Bas sad gledam neki dokumentarac o tome.
                              Sve tacno, kapa dolje Vucicu, borcu za Kosovo, koliko je fabrika otvorio covjek to nisu istine, stigne i da uci, i da radi, i da ode kod svih najvecih drzavnika, postovan od svih, nije se udaljio od Rusije, odjebao EU pjeske, svasta rekao Merkelovoj, ona jela sniclu, on odbio i dokazao da se Srbija vise nece savijati nikome. I dok se vecina ljudi zajebava i nista ne radi on radi po 22 sata dnevno, pa otac mu donosi da doruckuje na posao, sta vise da pricamo. Stari covjek u penziji, njemu je prvom oduzeo dobar dio te iste penzije, upravlja avionom pritom, nevjerovatan je i svaak mu cast. Uvijek su oni najbolji bili i najosporavaniji.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nekako se uvijek najbolje moze ocijenit situacija kad se posmatra sa strane,ja i Vladan mnogo bolje mozemo da uocimo taj napredak jer posmatramo sa distance.
                                Vucic je veliki drzavnik,bori se kao lav.
                                Umjeren u rijecima,smiruje tenzije u odnosu sa svim zemljama regiona iako za to nema razumjevanja cesto i u svojoj stranci.
                                Istorija ce kazati svoje o ovom velikom covjeku,koliko god ga N1 i ostali placeni mediji blate ne mogu da sakriju istinu.Oni kilometri autoputa nisu izgradjeni sami od sebe.
                                Last edited by E1_PG; 27-10-18, 15:41.

                                Comment

                                Working...
                                X