Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Ne moraš me uvek ponižavati, rekao sam u kontektstu 5og oktobra pošto mi po društvenim mrežama 17 puta dnevno iskače Slobin govor od drugog oktobra 2000te i pominanje sa nekom nostalgijom njegovog vremena i veličanje tog magarca.

    Nije mi namera da te ponizim ali kada se namestiš zgodno ne mogu da odolim da te malo čačnem
    Nemoj meni o vremenu devedesetih-ipak znam,na žalost iz prve ruke kako je bilo,a ti iz novina...i mogu da napišem knjigu u nekoliko tomova o ratovima,sankcijama,platama od 2 marke(1 EURO) a ženske najlon čarape su toliko koštale,inflaciji,benzinu na flaše,švercu iz Mađarske,bombardovanju, i td. i td.
    Niko ne veliča dotičnu istorijsku ličnost.
    A ti si napisao post kao da u životu nisi čuo za sarkazam i ironiju.
    Ili za tvitovanje iz lika.
    Inače čovek koji stoji iza tog lika ima 40 godina,živi u USA a rođen je u BG i takođe odlično se seća vremena devedesetih kao i ja.
    A ako ti 17 puta dnevno iskače govor Slobe i sličnih,druže zapitaj se sa kim se družiš.Kod mene takve objave ne "iskaču".
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by ledeni 80 View Post
      Ali bolje podnose od nas
      Ja bih sa pola flase vinjaka u 15 minuta bio u urgentnom. Doduse I ona tamo zamalo da zaglavi. Ali bolje podnosi
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by colke995 View Post
        Ja bih sa pola flase vinjaka u 15 minuta bio u urgentnom. Doduse I ona tamo zamalo da zaglavi. Ali bolje podnosi
        A volimo da se klincimo,a ne umemo da letimo

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Ja bih sa pola flase vinjaka u 15 minuta bio u urgentnom. Doduse I ona tamo zamalo da zaglavi. Ali bolje podnosi

          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Туча у Лидлу. Људи моји, замислите само, каква би то била туча, кад би исту "клијентелу" пустили у скупштински ресторан...
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Isti oni koji su čekali po 10 sati da kupe jeftine karte za Exit sad se sprdaju sa narodom koji je čekao ispred Lidla da kupi životne namirnice.

              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Originally posted by Constantin View Post
                Туча у Лидлу. Људи моји, замислите само, каква би то била туча, кад би исту "клијентелу" пустили у скупштински ресторан...
                Vidjeno i to - onomad, 5-og oktobra.
                Last edited by kronostime; 13-10-18, 12:28.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Vidjeno i to - onomad, 5-og oktobra.
                  Ako si mislio na "onomad"...mislim da je tu bilo više ljubitelja antikviteta i umjetnina
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • kod nas u Uzicu pauk samo kupi aute koji su ne propisno parkirani oko Lidl-a a za tucu to je bilo kod nas

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Vidjeno i to - onomad, 5-og oktobra.
                      Klasican primer clana nekadasnje socijalisticke omladine. Dacicev pajtos

                      Comment


                      • U medjuvremenu, dok se mi bavimo Lidlom, tucama i pilicima [emoji23]

                        IMG_2192.JPG

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          U medjuvremenu, dok se mi bavimo Lidlom, tucama i pilicima [emoji23]

                          [ATTACH]16349[/ATTACH]
                          Bice 176 navodno
                          Ocekujem sada neku krizu na Kosovu, hapsenje Marka Djurica ili novi stan koji Vulin dobija od tetke iz Kanade, valja zataskati ovo maksimalno.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Ne želim ni da zamišljam koliko su famozni pilići "felerični" kada se proizvođačima isplati realizovati transport do Srbije i staviti im cenu od 120 dinara.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Bice 176 navodno
                              Ocekujem sada neku krizu na Kosovu, hapsenje Marka Djurica ili novi stan koji Vulin dobija od tetke iz Kanade, valja zataskati ovo maksimalno.
                              Već je objašnjeno niskim vodostajem na Dunavu. Krivo je more.
                              sigpic

                              Comment


                              • Damping


                                edit:mslim za pilice i sl
                                Last edited by Ja Civi; 13-10-18, 20:10.

                                Comment

                                Working...
                                X