Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problem je što i on ne radi.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Kupujte, valja nekad i ispostovati ljude koji krv ispisaju da naprave tu neku igricu, snime film, napisu knjigu...
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • https://www.dailywire.com/news/37040...-ryan-saavedra

        Kakav je ovo olos, jebote.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment




        • Ne znam šta da napišem. Sve što mi pada na pamet je za neki ban...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Recimo ovo...

            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Kanye jeste teska budala, ali ovi su stvarno, sto bi zola rekao sta god da napisem za ban je. Tekst o emisiji i reci izgovorene, sve je tacno, gledao sam uzivo Lemona, jos svi umiru od smeha, on prvi. Nije cak bilo ni nesto da kazes izvuceno iz konteksta. Stvarno iznova i iznova iskopaju novo dno.

              P.S. Nevezano za ove ***** iz teksta gore, sastanak je bio hvatanje za stomak. Kanye u WH prica o alternativnim svetovima, adidasu, i uopste prica mu je bila takva, da se i Trump sokirao. Najjace je sto znacajan procenat drzave odgleda to i kaze "that's my guy, ili he's genius" Pre nedelju dana kaze mozda je Lincoln bio crnac, ne znam
              Last edited by colchonero; 12-10-18, 17:15.

              Comment


              • Kanye je u nekom svom svetu
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Kanye je u nekom svom svetu
                  Vaistinu
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post


                    Ne znam šta da napišem. Sve što mi pada na pamet je za neki ban...
                    "Coveka cete najbolje upoznati ako ga promatrate kako se ponasa kad se nesto deli besplatno." - Ivo Andric

                    Comment


                    • Joj kad vidim ove što veličaju Miloševića, ne mislim na Bojanu, ona i ne veliča,nego ovako, palo mi na pamet, vidim ovih dana oko 5. oktobra...odmah padnem u nesvest i sloši mi se. Narod je izabrao da bude gladan sada, ali za vreme Slobe nije birao. Bio je mnogo slobodarskiji, kakvih je tada protesta bilo, borbe i svega.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Joj kad vidim ove što veličaju Miloševića, ne mislim na Bojanu, ona i ne veliča,nego ovako, palo mi na pamet, vidim ovih dana oko 5. oktobra...odmah padnem u nesvest i sloši mi se. Narod je izabrao da bude gladan sada, ali za vreme Slobe nije birao. Bio je mnogo slobodarskiji, kakvih je tada protesta bilo, borbe i svega.
                        A ti misliš da ove tvitove piše Sloba sa onog sveta?

                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Ne moraš me uvek ponižavati, rekao sam u kontektstu 5og oktobra pošto mi po društvenim mrežama 17 puta dnevno iskače Slobin govor od drugog oktobra 2000te i pominanje sa nekom nostalgijom njegovog vremena i veličanje tog magarca.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Ne moraš me uvek ponižavati, rekao sam u kontektstu 5og oktobra pošto mi po društvenim mrežama 17 puta dnevno iskače Slobin govor od drugog oktobra 2000te i pominanje sa nekom nostalgijom njegovog vremena i veličanje tog magarca.
                            Da nije bilo jos vecih magaraca posle njega koji nisu iskoristili priliku da Srbiju uvedu u normalne tokove, vec su uvodili svoje dzepove u tajkunske vode - Sloba i njegovi saradnici `90ih bi bili pominjani samo kao kriminalna banda,.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Ja nisam za ove druge oni su mi još gori. Rekao sam od 1918. delimično a od 1945. zvanično nije bio niti jedan čovek a da je valjao. Što se mene tiče. Nego sve gore od goreg. Ali to što su ovi posle uvek još gori, ne znači da je taj neko pre dobar. Ne valjaju ničemu.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Ja nisam za ove druge oni su mi još gori. Rekao sam od 1918. delimično a od 1945. zvanično nije bio niti jedan čovek a da je valjao. Što se mene tiče. Nego sve gore od goreg. Ali to što su ovi posle uvek još gori, ne znači da je taj neko pre dobar. Ne valjaju ničemu.
                                Zadnji koji je valjao je bio Kralj Milan Obrenovic.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X