Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mena Suvari sinoc kupila vuju kod mene Malo sam bio iznenadjen jer normalno ljudi pitaju za kokain(jer, naravno, svaki izbacivac mora ili da prodaje ili da zna nekoga... takav je zakon)... a ona i njen momak oce travu... fini neki ljudi. Kaze dosli su kolima iz Kanade, pa nisu htjeli da nose nista preko granice.. amateri

    Ja bio isred sa nekim drugovima i tema razgovora nam je bila popularna igra "buthole basketball" kad je doticna prosla pored nas i kaze znala sam da jedan od vas mora imat nesto kad sam cula o cemu pricate Meni ni na kraj pameti ko je i sto je, a ovaj moj drug cini "holy shit, you're the choir girl"... i tako je onda krenula ona standardna prica.. ono kad upoznas nekoga i nemas bas nista da pricas sa njima pa, eto, reda radi pitas sto ces ti odje okle si dosla... bogami je zazimilo nocas... oli potpisat nesto ovome ajvanu ako trke do kuce da uzme dvd... i tako. Rece da je bila tu u lokal i noc prije... bogami je ja nisam registrovao jer vala i nije nesto. Eto tako... jos je dobila i 10$ popusta za ovu vuju jer je cula sve i svasta od nas pa sam morao

    Eto tako...
    Last edited by powerslave; 23-09-18, 21:46.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post

      Kako se Uki nesvesno odao .... ili mozda svesno .... Mozda se samo kurci? Mozda i laze? Ma sve je moguce ...
      Valja belo, a uzima crveno i tako pokazuje svoju odanost Crvenoj Zvezdi.

      Comment


      • Sta sam sad uradio nisam u toku

        Ljudi nisam na tribini, ne valjam belo, zakleo sam se da sam samo jednom bio, kakva je to priča sada...

        Ne gledam ni ja šta vi radite, da li se mažnjavate sa nekim po prajdovima ili slično.

        Optuži me Sandu četnik na pravdi Boga.
        Last edited by Cassius Clay; 24-09-18, 10:37.

        Comment


        • Sta mislite o muzickom stvaralastvu Jale brata i Bube korelija?

          Comment


          • Uopšte o tim glavama ne treba razmišljati, ne treba da budu tema razmišljanja iole razumnog čoveka.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Uopšte o tim glavama ne treba razmišljati, ne treba da budu tema razmišljanja iole razumnog čoveka.
              Sjeti se kakve smo teme odje pokretali,red je da damo sansu i Bubi i Jali.

              Comment


              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                Sta mislite o muzickom stvaralastvu Jale brata i Bube korelija?
                sigpic

                Comment


                • Covjek objasnio.

                  https://m.youtube.com/watch?v=6g_Tj4eLmYg

                  https://m.youtube.com/watch?v=_A_T86lij8s

                  Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_PG View Post
                    Sta mislite o muzickom stvaralastvu Jale brata i Bube korelija?
                    Ne razumem ih.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • "Muškarac naslikao portret Marine Abramović, pa ga razbio umjetnici o glavu"

                      Hahahahahahahaha Nisam procitao clanak.. nema potrebe Kakav naslov

                      Comment


                      • Mozda je to dio performansa.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_PG View Post
                          Sta mislite o muzickom stvaralastvu Jale brata i Bube korelija?
                          Uništili muziku.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Originally posted by Tarantula View Post
                            Uništili muziku.
                            Pa i nisu, tres muzika se pravi otkad je sveta i veka. Samo joj ljudi ranije nisu davali toliki znacaj.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Ko neće, on ni ne primeti da postoje jale i bube i ostale zaebancije. Ko juri da vidi koliko su loši, on ih i primeti.

                              Hvala Bogu, toliko različite muzike postoji, da čovek može glavu da odmori.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Rasta je dobar isto.
                                Mala voli audi,mala voli BMW,mala voli dolare,mala voli evre nemoj biti siguran da mala voli tebe.
                                Branko Radicevic naseg doba.
                                Last edited by E1_PG; 25-09-18, 13:10.

                                Comment

                                Working...
                                X