Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Banjo srecan rodjendan ako ti je stvarno danas.Zivio 100 godina i vazda bio magnet za zene.

    Comment


    • Originally posted by MarkoNFL View Post
      Brate Bane, srećan ti rođendan
      Hvala.
      Eto spičkao sam 31 godinu.

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • Da se ne lazemo, svuda je ovako, u SAD verovatno non-stop pricaju o onim sestrama Kardasijan i ko zna o kome jos i koliko tih show programa imaju.

        Nije tako tesko ni zaobici, ako neko iz tvog drustva krene pricu, kazes mu da te zabole za to i tu je kraj price, ne gledas te kanale, ne ulazis na vesti vezane za to, itd, itd... Okej, cuces verovatno za nekog Zmaja ili Kiju, ali neces se razboleti od toga prosto ti puca za njih. Preteruje se, a cesto to vidjam, pogotovo na tviteru, sa tim "ovo samo kod nas ima", "dajte nam kulturu, necemo ovo", "najgori smo po ovom pitanju" "kakav smo narod postali" i tako dalje.

        Tako da...samo opusteno, samo pucanje penisa, samo Ivan_PG da pogodi svoju USO prognozu
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          Banjo srecan rodjendan ako ti je stvarno danas.Zivio 100 godina i vazda bio magnet za zene.
          Hvala i tebi..

          "I love to speak with Leonard
          He’s a sportsman and a shepherd
          He’s a lazy bastard
          Living in a suit ."
          Leonard Cohen

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Tako da...samo opusteno, samo pucanje penisa, samo Ivan_PG da pogodi svoju USO prognozu
            Ne brini se sve za sad ide po planu.

            Comment


            • Ivan Pernar legenda. Koliko volim tog čoveka, bezobrazan je kao ja, taj level, a i pametan je jako. Samo da nije neka kombinacija udbe ali ja bih rekao da nije i da je kvalitetna budala pozitivna kome je jedina ideologija humanizam.
              Omaž legendi


              Comment


              • Bezobrazan je kao ja [emoji23]
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Bane srećan rodjendan, želim ti (nam) da Rosi uzme titulu još jednu, zdravlja, starleta, silikonskih grudi i zadnjica u tvom naručju i dosta od mene. I da imaš po jedno 1000 evra za kafu kad kreneš dosta će ti biti.

                  Hahah pa Olja drzak je jako i privatno budala koliko sam čuo i pročitao.

                  Comment


                  • To je onaj iz Zivog zida sto prica stalno o masonima,iluminatima,svjetskim zavjerama.
                    Pametan je on,apelujem na sve gradjane Hrvatske da glasaju na njega.
                    A sto mislite o Malagurskom?Ima i on stosta pametnog da kaze.
                    Last edited by E1_PG; 31-08-18, 16:55.

                    Comment


                    • Ne volim Malagurskog nešto. Objavi Slobin govor u kom priča kako će biti i pravi od njega proroka, a ne kaže narodu da je ta bitanga crvena američki agent bila, i da je zato znao dogadjaje a ne jer je vidovit.

                      Pernara volim zbog dobrog nastupa i još boljeg razmišljanja, on je pravi patriota.

                      Comment


                      • Banjo, srecan rodjendan - tako mlad, a tako na m(j)estu.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Banjo, srecan rodjendan - tako mlad, a tako na m(j)estu.
                          Hvala...
                          Originally posted by Uroš View Post
                          Bane srećan rodjendan, želim ti (nam) da Rosi uzme titulu još jednu, zdravlja, starleta, silikonskih grudi i zadnjica u tvom naručju i dosta od mene. I da imaš po jedno 1000 evra za kafu kad kreneš dosta će ti biti.

                          Hahah pa Olja drzak je jako i privatno budala koliko sam čuo i pročitao.
                          Hvala... Da ako pogleda fortuna Rossia pa da se napijemo za 10tu titulu.
                          A dosta je bilo takvih cura, ovo su već ozbiljne godine.
                          To mi više nije važno kod cura, eto mogu pomalo i da vise.

                          Od sad tražim neku finu, vaspitanu iz časne kuće. I malo bi je ja dresirao i eto prava žena.

                          "I love to speak with Leonard
                          He’s a sportsman and a shepherd
                          He’s a lazy bastard
                          Living in a suit ."
                          Leonard Cohen

                          Comment


                          • I od mene kolegi iz VR46 religije najlepše želje .. i 80 grama milke!

                            Comment


                            • Originally posted by salelesa View Post
                              I od mene kolegi iz VR46 religije najlepše želje .. i 80 grama milke!
                              Hvala.... 3000 za gospodina.

                              "I love to speak with Leonard
                              He’s a sportsman and a shepherd
                              He’s a lazy bastard
                              Living in a suit ."
                              Leonard Cohen

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Ma pusti to ništa bez Zorice Marković
                                Ulazi i ona, normalno, kao i Slepi Mića i one gice Mika i Giba Vasić.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X