Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tarantula View Post
    Čudno je samo kako SNS ima 45% glasova, a niko nije glasao za njih. Mogli bi građani sad na ulice neke protese, nešto slično.
    Uzimaš za referencu kada ovako ironično komentarišeš ovaj forum i internet. Jebiga, na twitteru akente, tamo Vučić ima 15%.

    Comment


    • Originally posted by Tarantula View Post
      Hehe.
      Jbga pusta zelja ali nisam se kladio na to samo na Djilasa.

      Comment


      • Ali kakav horor ce biti parlamentarni izbori za visepartijski sistem ove zemlje. Procice 3-4 stranke cenzus

        Comment


        • Originally posted by P r i n c o n i View Post
          Ali kakav horor ce biti parlamentarni izbori za visepartijski sistem ove zemlje. Procice 3-4 stranke cenzus
          I to joje stranke
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Koliko je Vucic pokrao da mi je znati.

            Evo Bosko na tviteru kaze da je Aleksandar jos ranije najavio na Pinku da Dveri i DJB nece preci cenzus.

            Comment


            • Preci ce tri stranke. SPS, SNS i Ujedinjene Demokrate. Ostali bas tesko, jedino da se neko novo lice pojavi.

              Comment


              • I SPS ce nestati, pojesce ih SNS je se stvara referendumska atmosfera.

                Comment


                • Koliko je SRS osvojila?

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Preci ce tri stranke. SPS, SNS i Ujedinjene Demokrate. Ostali bas tesko, jedino da se neko novo lice pojavi.
                    Evo Sapic se pojavio ali pitanje je koliko ce i on trajati. Verujem da ce se ubaciti sa Djilasom jer su i pre dobro saradjivali.
                    Cist primer je Beli, koji je prosle godine u Bg-u imao 13%, a ove jedva 2,4

                    @Ognjen 2.4 Seselj
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Sapic je jak samo u BG, van BG ne postoji ako pricamo o republickim izborima.

                      Comment


                      • Za Bg pricam. Ne moze on nista na predsednickim, jer kao sto si rekao nema on nista van Bg-a. Kazem da ce on sa Djilasom uci u partiju sigurno za neke opstinske izbore sigurno. Zao mi Boleta, verujem da bi mozda i presao cenzus da nije usao u koaliciju sa ludim Raduletom.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Evo Sapic se pojavio ali pitanje je koliko ce i on trajati. Verujem da ce se ubaciti sa Djilasom jer su i pre dobro saradjivali.
                          Cist primer je Beli, koji je prosle godine u Bg-u imao 13%, a ove jedva 2,4

                          @Ognjen 2.4 Seselj
                          Samo sto je Luka kao Beli i sa Klekiem (prilepak) i Stevom i ostatkom ekipe imalo i energije i smeka toj zajebanciji, sadasnji klipovi su kao kada blejis na klupicama s ekipom a on je to nazvao ozbiljnim bavljenjem. Tako da i ako znam Luku ceo zivot, stalno sam se pitao "sta radis covece?".

                          Drago mi je da su radikali opet pukli.

                          @ Ognjene, Bosko je za mene tezak debil a drugo udvojio se sa jebilom koji su isto tesko iritantni sa Radulovicem.

                          @Skeptik, da, SPS se polako ali sigurno preliva u SNS, uskoro ce postati radikali 2.0

                          Comment


                          • Ja ne znam kako je doslo do koalicije Dveri - Radule, nidje veze

                            Comment


                            • Nece Sapic nista pre lokalnih izbora da prica sa Demokratama ili kojom vec gradjanskom opcijom, nakon izbora bi vec moglo da dodje do sklapanja postizborne koalicije. Dve godine nas deli od takvog scenarija.

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Preci ce tri stranke. SPS, SNS i Ujedinjene Demokrate. Ostali bas tesko, jedino da se neko novo lice pojavi.
                                Slazem se, mada mene ne bi zacudilo da i Dveri dodju do tih 5 procenata. Pitanje Kosova se namece kao neko koje ce se konkretnije resavati i bliskoj buducnosti i to ce sigurno proizvesti povecanje skepticizma prema EU u narodu i upravo to bi moglo da pogura Boska iznad crte. Sto se tice Radulovica i Seselja, mislim da su oni definitivno zavrsili sa svojim politickim karijerama.

                                Comment

                                Working...
                                X